Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca tira obrobił salon gier w Tomaszowie

Utworzony przez Tomasz, 24 lutego 2011 r. o 13:49 Powrót do artykułu
No to mu teraz Rycho, Zbycho i spółka dopier....ą w sądzie za to że śmiał ich okraść! PO pociągnie za sznureczki by kara była sroga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz Tomasz... wiedziałem, że jesteś palant. Do tej pory tylko podejrzewałem, że z PiSu. Teraz to już wiem na pewno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
Wiesz Tomasz... wiedziałem, że jesteś palant. Do tej pory tylko podejrzewałem, że z PiSu. Teraz to już wiem na pewno
Palant to cię zrobił i pomogło mu w tym jeszcze kilku kolesi co stało pod budką z piwem, nie wierzysz zapytaj wiesz kogo!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisząc te wypociny spuściłeś się w spodnie PiS-owski palancie? Od mojego starego to się odczep, bo tu trafiłeś w czambuł - on był i jest jednym z najporządniejszych ludzi w tym mieście. I za komuny jak i po 1989 roku. Do dzisiaj jak się komuś pierwszy przedstawiam, to często spotykam się z wyrazami sympatii i prośbą o przekazaniem jemu pozdrowień. A to dlatego, że jako dyrektor dużego lubelskiego zakładu pracy zatrudniał w niej wywalanych z innych zakładów pracy solidaruchów. Przez co sam siebie narażał na nieprzyjemności. Szkoda, że nikt nigdy miło nie będzie wspominał PiS-owska łachudro! Tylko ostatnia szumowina ubliża rodzicom swojego oponenta. Ale to przecież PiS-owskie standardy kultury osobistej. A może, to leczenie swoich kompleksów? To, że jacyś kolesie spod budki z piwem zrobili Ciebie nie znaczy, że każdy miał tyle szczęścia co ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
Pisząc te wypociny spuściłeś się w spodnie PiS-owski palancie? Od mojego starego to się odczep, bo tu trafiłeś w czambuł - on był i jest jednym z najporządniejszych ludzi w tym mieście. I za komuny jak i po 1989 roku. Do dzisiaj jak się komuś pierwszy przedstawiam, to często spotykam się z wyrazami sympatii i prośbą o przekazaniem jemu pozdrowień. A to dlatego, że jako dyrektor dużego lubelskiego zakładu pracy zatrudniał w niej wywalanych z innych zakładów pracy solidaruchów. Przez co sam siebie narażał na nieprzyjemności. Szkoda, że nikt nigdy miło nie będzie wspominał PiS-owska łachudro! Tylko ostatnia szumowina ubliża rodzicom swojego oponenta. Ale to przecież PiS-owskie standardy kultury osobistej. A może, to leczenie swoich kompleksów? To, że jacyś kolesie spod budki z piwem zrobili Ciebie nie znaczy, że każdy miał tyle szczęścia co ty
Właśnie widać, co się odezwał pucybut Rudego Słońca Peru i reszty hołoty z koryta, co za grosz kultury nie ma. Post godny pożałowania chłopcze. Wyłącz komputer i raz dwa do szkoły! Lekcje z historii na jutro po odrabiane? Tatuś za Ciebie ich nie zrobi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachłanność i podłość ludzka nie zna granic. Z tergo co mi wiadomo to kierowcy tirów na trasach międzynarodowych całkiem nieźle zarabiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
Wiesz Tomasz... wiedziałem, że jesteś palant. Do tej pory tylko podejrzewałem, że z PiSu. Teraz to już wiem na pewno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...