Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca wysiadł z auta i pobił przechodnia

Utworzony przez milicjant, 4 września 2012 r. o 10:19 Powrót do artykułu
gośćq napisał:
Mam: czerwiec 2012: Nowy taryfikator mandatów Nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu podczas cofania. 6 pkt - 20-500 zł
Kierowcę można ukarać za zdażenie czyli za najechanie a nie za zamiar najechania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mnie ktoś zamierza rozjechać cofając przez chodnik, to też czuje się zobowiązany mu przypomnieć o sobie i o lusterkach w jego aucie. "Pacnięcie" otwartą dłonią w dach raczej szkody blacharskiej nie wyrządzi, a na pewno będzie dobrze przez ślepego barana dosłyszane. Skopanie komuś auta to już osobna bajka. Za to złapałbym za fraka, mordę otłukł, gdyby się rzucał, po czym zadzwonił i zaczekał na przyjazd policji (w razie czego [gdyby w trakcie "zatrzymania obywatelskiego" się pacjent lekko "uszkodził"] zaś powiedział, że miał pecha i się przewrócił w wyniku szarpaniny). Ale o mało kogoś nie zabić, bo kopnął w zderzak, zapewne dlatego, że nie chciał być tym zderzakiem za chwilę uderzony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OO napisał:
Kierowcę można ukarać za zdażenie czyli za najechanie a nie za zamiar najechania.
Nieustąpienie pierwszeństwa nie jest równe uderzeniu (najechaniu?) samochodem pieszego - to już inny paragraf... Wymuszenie pierwszeństwa jest zdarzeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykly bandyta, a normalnym kraju nie wyszdlby z kryminału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla wyjasnienia niektorym to gosc wyjezdzal z posesji tylem przez szeroki chodnik. Dokladniej z placu budowy. Facet stuknal w ten zlom zwrwcajac uwage cieciowi, ze sa ludzie na chodniku a ten wyrwal do niego i przylutowal mu tak, ze stracil przytomnosc... najlepsze, ze chcial zwiac ale przechodnie zatrzymali go i wezwali policje. Oby ktos w kiciu wyrwal tego chwasta z korzeniami albo mu przeszlifowali tylek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYCH DWÓCH Sku***SYNÓW CO SKOPALI BY MI SAMOCHÓD ZABIŁ BYM OD RAZU . W TYM CELU WOŻĘ PIĘKNEGO METALOWEGO BEJSBOLA W BAGAŻNIKU !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od razu, to by ci przytrzasnęli łeb klapą bagażnika. A wiesz za co? Za to, że taki sprzęt wozisz w bagażniku, a nie przy sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
top-stitch discount ralph lauren polo shirts are www.ralphlaurenuspolo.com cheap ralph lauren shirts some cheap ralph lauren ralph lauren polo things cheap ralph lauren polo cheap ralph lauren polo shirts in polo ralph lauren shirts polo ralph lauren cheap such cheap polo shirts ralph lauren a cheap ralph lauren clothes cheap polo ralph lauren way polo ralph lauren ralph lauren polo shirts procedure. discount polo ralph lauren cheap ralph lauren polos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym zrobil to samo jak by mi ktos kopal po aucie.zatrzymal sie wysiadl z auta przypier... pare razy w pysk to by nauczylo dziada szanowac cudza wlasnosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...