Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca z Anglii jechał pod prąd i spowodował kolizję

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 kwietnia 2017 r. o 20:57 Powrót do artykułu
Na biednego Polak nie trafił na pewno się ucieszyl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tarnogród w powiecie zamojskim? To celowa pomyłka czy debile z DW?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z czego Polak miałby się ucieszyć? I gdzie to bogactwo... bo ma dziesięcioletniego Opla? Jak te 8 lat rządów PO-PSL zdegradowało polskie społeczeństwo. Marzenie to posiadanie auta jak za PRLu :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wina po i pis.. Jakby bylo normalnie w kraju to by chlop nie musial w UK mieszkac i stluczki by nie bylo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kretynizm komentarzy powala. "Wina PO i PiS" bo musiał emigrować. jakby za SLD nie emigrowali. owszem - za czasów matki SLD (PZPR) mniej migrowali. bo kur*a granice były zamknięte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, zdarza się, mój znajomy się też na chwilę zapomniał, a potem musiał się ożenić, nobody perfrct
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wina tylko pisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alech uj. Niech wraca spowrotem ba zmywak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@eSKa... ale ty mało wiesz o świecie. Ja robię w Niemczech od 2001 roku. Myślisz, że bez wejścia do UE nie byłoby nas w Unii??? Kumpel do Wlk. Brytani wyemigrował w 2005, a przyjaciel z ławki do Włoch w 2000 roku. Gdyby Unia była taka hermetyczna, to by nie było tyle Ukrainców, Rosjan, Albańczyków i poznałem ostatnio fajną Kurdyjkę. Powiem jeszcze, że lepiej było bez tej kochanej Unii. Wcześniej mogłem na granicy odzyskać 19% MwSt (ich VAT). Nigdy mnie celnicy nie przetrzepali. A w tym roku miałem okazję być prsechwyconym na autostradzie. Na całe szczęście była to rutynowa kontrola... krótka rozmowa i po kwadransie odpuścili. A już bałem się, że każą rozpakować samochód i dwie godziny z głowy. Spoko chłopaki byli, bo tylko broń ich interesowała ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorki do królowej Elżbiety czmychnął w 2002 roku jak zredukowano elektryków w zakładzie. Dwa razy kiepsko trafił. A od 2005 roku ściągnął żonę i dwójkę dzieci. I chrzani polskie buractwo, co na widok starego auta się ślini.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ten typ wyžej "Myślisz, że bez wejścia do UE nie byłoby nas w Unii???" Jasne, że Polacy jeżdzą na zmywak "od zawsze", ale nigdy nie było to takie proste i powszechne, inne nacje muszą liczyć na przychylność urzędnika (visy) i mają mniej przywilejów. I jeszcze narzekasz na Unię, bo kiedyś mogłeś zaoszczędzić parę złotych na granicy? Lol, ale masz szeeeeeerokie horyzonty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anty-Janusz napisał:
@ten typ wyžej "Myślisz, że bez wejścia do UE nie byłoby nas w Unii???" Jasne, że Polacy jeżdzą na zmywak "od zawsze", ale nigdy nie było to takie proste i powszechne, inne nacje muszą liczyć na przychylność urzędnika (visy) i mają mniej przywilejów. I jeszcze narzekasz na Unię, bo kiedyś mogłeś zaoszczędzić parę złotych na granicy? Lol, ale masz szeeeeeerokie horyzonty.
Sam jesteś Januszem a o twoich horyzontah nie wspomnę, jeśli dla ciebie najważniejsze jest możliwość emigracji. Porażające!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Huj wiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasi wjeżdżają pod prąd mimo techniki prawostronnej to co dziwnego w tym że, ktos mieszkający u Anglików sie pomylił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...