Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jakaś durna sytuacja. Wszyscy udają, że nie ma kłopotu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście najłatwiej zlikwidować tory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wszystko jasne panu prezydentowi nie chodzi o ludzi tylko o likwidacje torów,kolei wszystko najlepiej polikwidowac zostawic tylko sztandarową starówkę.Tylko zapomnial albo nie bierze tego pod uwage jak polikwiduje to kto tu przyjedzie i po co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak na pewno ktoś tu przyjedzie oglądać tory do Hrubieszowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co Hrubieszów bez torów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy kolei albo miastu ciężko zrobić LEGALNE przejście przez tory tak jak przez LHS pod wiaduktem na Powiatowej? Mam na myśli to z barierkami, tzw. labirynt. Wystarczyło by zrobić kilkanaście metrów chodnika od parkingu koło wieżowca nr 3 do tej cementowej ulicy Nowej, z labiryntem przed torami i byłby spokój!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaka adrenalinka !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale czemu z"duszą na ramieniu"?-przecież to nie jest jakaś"linia TGV"! Gdyby pociągi jeździły tam z prędkością 350km/h lub przynajmniej 160km/h -to faktycznie było by się czego bać... A tak:jeśli w ogóle pociąg jedzie,to zapewne ze"ślimaczą prędkością". No ludzie-nie przesadzajcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi o to, że krzaki zasłaniają i nic nie widać. A w nocy to juz wolna amerykanka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to trzeba"kilku wspaniałych"żeby krzaki wycięli :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alek napisał:
Chodzi o to, że krzaki zasłaniają i nic nie widać. A w nocy to juz wolna amerykanka.
W nocy to jeszcze lepiej jest-bo gdy pociąg jedzie,to reflektorami świeci-więc z daleka go widać. Ja proponuję tak: zanim przejdziesz przez tory-to musisz uklęknąć i przyłożyć ucho do szyny-to wtedy usłyszysz"czy jedzie-czy nie" :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę,że miasto musi"postawić" pana Przeprowadzacza w pomarańczowej kamizelce-aby przeprowadzał ludzi przez tory jak dzieci koło szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZECIEŻ MIASTO MOŻE ZBUDOWAĆ PRZEJSCIE PRZEZ TORY W JEDNYM POZIOMIE, ŻADNA KŁADKA NIE MUSI BYĆ. W MIELCU MIASTO WYŁOZYŁO KASE I W 100 % SFINANSOWAŁO PROJEKT I BUDOWE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolej to(najprędzej) potrafi likwidować (np.niebezpieczne przejazdy kolejowe). No pewnie,że można zrobić takie przejście-jest takie w Lublinie na ul.Szklanej (między Dworcem Północnym a Głównym). Tylko że biurokracja"przytłacza" logiczne myślenie. Nie martwcie się-wkrótce rozbiorą Wam tory-więc problem rozwiąże się sam... :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie o przyszłość zagospodarowania przestrzennego terenów pomiędzy wieżowcami Zakola a budynkami przy Kilińskiego. Czy te obrzydliwe chaszcze będą tam na zawsze - to też pytanie do administracji SM im.Zamoyskiego właściciela działki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najśmieszniejsze jest to że w tym miejscu codziennie Panowie z Straży Kolei łapią biedaków którzy nie mają pieniążków na autobus , więc chodzą pieszo. A pociągi jeżdżą tą trasą raz na tydzień i to drezyna z pracownikami kolei. Panowie Policjanci z kolei weźcie się wreszcie do pracy a nie nękajcie biedaków mandatami, chyba że tylko na to was stać ze strachu przed prawdziwymi oprychami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam.Problem jest bardzo łatwy do rozwiązania .Od nielegalnego przejscia znajduje sie w odległości 100 metrów legalne.Trzeba tylko tam uporządkować teren i położyć chodnik.W te chwili są tam krzaki nie wykoszona wysoka trawa i nierówności,a gdy jest deszcz błoto.A do panów Policjantów,Jest to wasza inicjatywa że tam stoiciei łapiecie ludzi.Przez nikogo nie jestescie tam kierowani.Jestescie tam i nie widzicie tego syfu jaki jest w koło was.Rozglądnijcie sie w koło i odnajdzcie włascicieli tego brudu.Mam przez okno to przejsciei bede obserwował mam nadzieje zmiany oczywiscie na lepsze.Jeszcze sie odezwę. P.S Jeżeli bedzie ktos zainteresowany zobaczeniem drugiego przejscia niech napisze.magog681@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...