Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kłótnie na osiedlu przez kłódki na śmietnikach

Utworzony przez ade, 25 marca 2010 r. o 13:07 Powrót do artykułu
Kiedy wyremontują kładkę nad ul. Zamoyskiego? To skandal żeby ludzie przechodzili na dziko przez jezdnię pod groźbą mandatu. Podobnie na osiedlu Zakole brak przejścia przez tory! Zróbcie coś w końcu z tym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rady Blokowe -jak Boga kocham stare wraca Alternatywy 4 wypisz wymaluj ! A swoją drogą do z dupy wzięte takie pomylone pomysły ale jaka władza takie pomysły bo po pierwsze jak ktoś zechce wyrzucić z działki śmieci to postawi pod śmietnikiem i będzie miał w głębokim poważaniu durne decyzje ! Ale jeżeli urzędnicy zdecydowali by że opłatę muszą wnosić wszyscy właściciele posesji bez wyjątku to zmieniło by to postać problemu i nawet wywożenie do lasu stało by się nieopłacalne !. Ale partia rządząca jak i te wcześniej decydujące wolą o pierdołach w sejmie czy niżej czcze gadki prawić jak zająć się konkretnymi problemami a może ich takie sprawy przerastają może to co jedynie potrafią to wygryzać się ze stołków obiecując następne głupoty byle ciemny lud uwierzył w dobre chęci a reszta no jakoś później będzie !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahaha co to jest rada blokowa - i czy przewodzi jest prezes Anioł ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś dziwna sytuacja panuje na waszym osiedlu;) Ja jestem z Lublina. Tutaj praktycznie wszystkie osiedla mają "zakratowane" śmietniki. Nie wynika to z tego żeby mieszkańcom krwi napsuć... tak mi się przynajmniej wydaje. Jest to WASZ - MIESZKAŃCÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakaś dziwna sytuacja panuje na waszym osiedlu;) Ja jestem z Lublina. Tutaj praktycznie wszystkie osiedla mają "zakratowane" śmietniki. Nie wynika to z tego żeby mieszkańcom krwi napsuć... tak mi się przynajmniej wydaje. Jest to WASZ - MIESZKAŃCÓW śmietnik. Gdyby na moim osiedlu (poręba na czechowie) jutro, ktoś ze spółdzielni kazał usunąć kraty to doszłoby do osiedlowej rewolucji ze strony mieszkańców. A wam widzę to nie pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się wydaję, że to wszystkim mieszkańcom właśnie pasuje. A krytykują Ci którym się ukróciło... Zresztą mojego kolegi ojciec sam notorycznie przyjeżdżał samochodem combi i wywalał całą stertę śmieci na naszym osiedlu. Jak ja mu mówiłem dzień dobry to nawet mu głupio nie było bo myślał, że to normalka. A chciałbym zaznaczyć, że kolega ma dom prywatny za IILO na Orląt Lwowskich. Ciekawe gdzie teraz jeździ wywalać swoje śmieci na osiedla;) hehahhehh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I BARDZO DOBRZE GNAĆ ĆMOKÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...