Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kobieta w ciąży zginęła w wypadku. Jechała do lekarza

Utworzony przez vvvv, 12 czerwca 2009 r. o 16:37 Powrót do artykułu
Tak to jest jak kobiety zdają prawko za porządne ssanie a nie umeijętność prowadzenia samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PFFF??? co takiego ? mogł byś darowac sobie ten beszczelny komentazr i to jeszcze przy takim artykule gdzie zgineła kobieta z nienarodzonym dzieckiem!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty vvvv znasz to z doświadczenia? Skoro kobiety z Twojego otoczenia w taki sposób zdawały egzamin, to nie generalizuj tego. A Twój komentarz w sytuacji kiedy życie straciły 2 osoby, świadczy jedynie o Twoim totalnym chamstwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~marta~ napisał:
A Ty vvvv znasz to z doświadczenia? Skoro kobiety z Twojego otoczenia w taki sposób zdawały egzamin, to nie generalizuj tego. A Twój komentarz w sytuacji kiedy życie straciły 2 osoby, świadczy jedynie o Twoim totalnym chamstwie.
przeciez nienarodzone, to 1 szt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vvvv napisał:
Tak to jest jak kobiety zdają prawko za porządne ssanie a nie umeijętność prowadzenia samochodu.
A Ty pewnie jesteś jednym z tych instruktorów którzy zaliczaja za ssanie...widac wyssały ci mózg razem ze spermą.. ps...troche szacunku pajacu jakby twoja stara tak zginęła to bys wył pod szpitalem nie dziekował komus za takie puste komentarze!! POLAKOM GRATULUJEMY deb***I (*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
przeciez nienarodzone, to 1 szt.
Szkoda że twoja matka wydała o taką 1 sztuke jak ty za dużo na ten świat... żenada jestes tak głupi(a) czy tylko udajesz? skąd się bierze takie chamstwo, ciemnota brak szacunku i współczucia w człowieku ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja olewam korki, wypadki, fotoradary. Podróżując po polsce zawsze jadę pociągiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A redaktorowi Dziennika Wschodniego gratulujemy profesjonalizmu to zdjęcie jest zrobione przed świdnickim szpitalem a nie w Zamościu. Oby tak dalej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gelo a czemu ma być fotka ze szpitala w Zamościu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gelo napisał:
A redaktorowi Dziennika Wschodniego gratulujemy profesjonalizmu to zdjęcie jest zrobione przed świdnickim szpitalem a nie w Zamościu. Oby tak dalej :)
no i...? przeciez nie jest podpisane ze to zamosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia28 napisał:
Szkoda że twoja matka wydała o taką 1 sztuke jak ty za dużo na ten świat... żenada jestes tak głupi(a) czy tylko udajesz? skąd się bierze takie chamstwo, ciemnota brak szacunku i współczucia w człowieku ???
a ciekawe skad wziela twoja inteligencje, pewnie sie puknela z jakims czarnuchem bo jak nie umiesz jawnej prowokacji odroznic to sory ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a fota ze świdnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a ciekawe skad wziela twoja inteligencje, pewnie sie puknela z jakims czarnuchem bo jak nie umiesz jawnej prowokacji odroznic to sory ;]
A to wg Ciebie jest miejsce na prowokacje? Tego typu komentarz, jak i ta żałosna prowokacja, to tylko dowód braku kultury i empatii dla rodziny kobiety i jej dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vvvv napisał:
Tak to jest jak kobiety zdają prawko za porządne ssanie a nie umeijętność prowadzenia samochodu.
A ty jesteś ch*** albo pi***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
przeciez nienarodzone, to 1 szt.
uważaj sztuko na drodze ...........a jak ci się coś stanie to dobrze ci tak chamie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a ciekawe skad wziela twoja inteligencje, pewnie sie puknela z jakims czarnuchem bo jak nie umiesz jawnej prowokacji odroznic to sory ;]
Długo nad tym myslales? ... moja odp na twój koment ---Czasami lepiej milczeć i sprawiać wrażenie idioty niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości... amen i zastanów się nad swoim rozumowaniem żałosny ,,człowieczku,,.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy przeczytałem te kommentarze (nie wszystkie) poraz pierwszy w zyciu poczułem wstyd ze jestem polakiem i ze otaczaja mnie tak bezmyślne nie ludzkie istoty... bez krzty wspólczucia i refleksji... ciekawe co czulibyście gdyby takie komantarze dotyczyły waszych bliskich?? ja nie chcem nikomu jechac ale myślcie setki razy zanim coś napiszecie bo takie rzeczy potrafia sie zemścić.. a co do ofiar- wieczny odpoczynek racz im dać PANIE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam kobietę która zginęła, nawet bardzo dobrze. Wy jej nie znaliście, a oceniacie... Nawet nie wiecie co czuje jej rodzina, znajomi... Nie macie żadnego szacunku... Przykro mi, że w taki sposób o niej rozmawiacie... Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci... [*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
uważaj sztuko na drodze ...........a jak ci się coś stanie to dobrze ci tak chamie
a Ty pewnie jestes KATOLIKIEM bo tylko oni zycza kazdemu zle! nikt nie zauwazyl jej winy w tym wszystkim, a moze akurat jechala za szybko skoro wpadla w poslizg? w poslizg wbrew pozorom przy malej predkosci w lecie nie jest tak latwo wpasc... mogl rownie dobrze kierowac jej konkubent.. i co powiecie KATOLICY na taki zwiazek?? skoro bylo dziecko nieslubne to zapewne za ten grzech sie jej to stalo? ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a Ty pewnie jestes KATOLIKIEM bo tylko oni zycza kazdemu zle! nikt nie zauwazyl jej winy w tym wszystkim, a moze akurat jechala za szybko skoro wpadla w poslizg? w poslizg wbrew pozorom przy malej predkosci w lecie nie jest tak latwo wpasc... mogl rownie dobrze kierowac jej konkubent.. i co powiecie KATOLICY na taki zwiazek?? skoro bylo dziecko nieslubne to zapewne za ten grzech sie jej to stalo? ;/
Nie jesteś Bogiem i nie ty ją sądzisz za nieślubne dziecko, ani za nic innego. Takie związki są tak u Katolików jak w każdej innej wierze... Nie roztrząsaj, czyja to była wina... To już nie jest ważne, co się stało to się stało, czasu się nie cofnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...