Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Marcelina P...R ??? he he żal mi was wszytkach. A ten wasz Adam to co może święty był jak mówił Policjantowi ze z dużej litery pisze się Tarnogród ?? już wtedy dobrze ze nie dostał pała !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawieszajcie wszystkich policjantów i dyscyplinujcie a niedługo nie będzie można wyjść na ulicę. Zastanawiam się jak policjanci mają mieć nerwy ze stali, jak z kazdej strony na nich nagonka. Jak się coś wydarzy to i tak każdy ma rację tylko nie policjant. Tylko współczuć takiego "komfortu" pracy. I niec h nikt mi nie wciska, że ja za wszelką cenę bronię policjantów, nie, tylko obserwuję co się dzieje. Bandyta ucieka, strzela do policjantów, oni używają broni w obronie, kto się tłumaczy jako winny - policjant. Gówniarstwo prowokuje bezczelnie, pokryjomu nagrywa, kto winny - policjant, ... przyklady mozna mnożyć. Jedyna nadzieja, że policjanci trochę odsapną około wrzśnia, wtedy "obrywać będą nauczyciele".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja kłamie bezczelnie JAK ZAWSZE, przecież muszą mieć jakąś swoją wersję..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niko napisał:
Zawieszajcie wszystkich policjantów i dyscyplinujcie a niedługo nie będzie można wyjść na ulicę. Zastanawiam się jak policjanci mają mieć nerwy ze stali, jak z kazdej strony na nich nagonka. Jak się coś wydarzy to i tak każdy ma rację tylko nie policjant. Tylko współczuć takiego "komfortu" pracy. I niec h nikt mi nie wciska, że ja za wszelką cenę bronię policjantów, nie, tylko obserwuję co się dzieje. Bandyta ucieka, strzela do policjantów, oni używają broni w obronie, kto się tłumaczy jako winny - policjant. Gówniarstwo prowokuje bezczelnie, pokryjomu nagrywa, kto winny - policjant, ... przyklady mozna mnożyć. Jedyna nadzieja, że policjanci trochę odsapną około wrzśnia, wtedy "obrywać będą nauczyciele".
dostaniesz pała kiedys od takiego policjanta i nie zdazysz nawet zapytac za co a juz bedziesz na komisariacie bo powiedza ze byles agresyny to inaczej bedziesz spiewal kanarku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policanci RP to przekupni aferzysci. ŁASI NA PIENIADZE. Wiem to z doświadczenia. Zreszą, tak naprawdę wszyscy to widzą i wiedzą. Tylko lepiej morda w kubeł, cichosza. Najlepiej niech nikt nic nie wie i nie widzi. Np. ostatnie nominacje policjantów w B.P. - znam co najmniej dwóch którzy na to nie zasłużyli, a nominacje dostali! Tak to u nas w RP jest i już!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj Milicja dzis PO-licja Obywatelska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niko napisał:
Zawieszajcie wszystkich policjantów i dyscyplinujcie a niedługo nie będzie można wyjść na ulicę. Zastanawiam się jak policjanci mają mieć nerwy ze stali, jak z kazdej strony na nich nagonka. Jak się coś wydarzy to i tak każdy ma rację tylko nie policjant. Tylko współczuć takiego "komfortu" pracy. I niec h nikt mi nie wciska, że ja za wszelką cenę bronię policjantów, nie, tylko obserwuję co się dzieje. Bandyta ucieka, strzela do policjantów, oni używają broni w obronie, kto się tłumaczy jako winny - policjant. Gówniarstwo prowokuje bezczelnie, pokryjomu nagrywa, kto winny - policjant, ... przyklady mozna mnożyć. Jedyna nadzieja, że policjanci trochę odsapną około wrzśnia, wtedy "obrywać będą nauczyciele".
Trochę kultury i będzie lepiej... dziwne że za granica można a w Polsce nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie policjanci kłamią jak psy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokladnie panowie z policji klamia bo boja sie konsekwencji i jak to rozwiazac sprawe? sąd lubi policje a nie cywilow, tak to jest w polsce, TAKA JEST K... PRAWDA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pzecież tacy mili byli panowie policjanci... No przecież mogli zastrzelić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AI...IAT03/699630264 Wszyscy zapaleni przeciwnicy policji niech sobie poczytają, i nie wrzucają każdego policjanta do jednego wora. Bo nie uważam, że wszyscy w policji sa o'key. ale to co napisałem wcześniej potwierdzam nadal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Krewki policjant już został zawieszony w pracy. Czeka go postępowanie dyscyplinarne". Qrwa śmiech na sali(rozpraw).I co mu grozi?NIC!!!A Adama straszy się kryminałem.Pani rzecznik odszczeka te słowa.Poczekamy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to prawda policja nie powiem ze wszyscy ] jest skorumpowana z bandziorami Zapewne dpbrze znali tych opryszkow i chcieli sie wywinac aby ich nie ruszac wiec odwrocili kota ogonem. Podobnie na Skarpie dziala grupa przestepcza i policja doskonale o tym wie i ich nie rusza. Widocznie boja sie ich lub razem wspolpracuja .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...został obrzucony obelgami (nazwano go m.in. gnojem)." Skoro na Prezydenta RP można, i to nie takimi obelgami. Przykład płynie z góry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puzon20 napisał:
"...został obrzucony obelgami (nazwano go m.in. gnojem)." Skoro na Prezydenta RP można, i to nie takimi obelgami. Przykład płynie z góry
Nasz szanowny prezydent także potrafi nawymyślać cytuje jego złote słowa: "spieprzaj dziadu". tu się zgodzę, przykład idzie z góry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niko napisał:
http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AI...IAT03/699630264 Wszyscy zapaleni przeciwnicy policji niech sobie poczytają, i nie wrzucają każdego policjanta do jednego wora. Bo nie uważam, że wszyscy w policji sa o'key. ale to co napisałem wcześniej potwierdzam nadal.
A Ty przecztaj sobie to - tylko po kolei (jeden po drugim, to są "kwiatki" z ostatniego tygodnia). Jesteś policjantem (niko), twierdzę tak po przeczytaniu Twoich komentarzy. Nie twierdzę że to porażka (praca jak każda inna, tylko nie należy kłamać przy jej wykonywaniu oraz nie wykorzystywać pozycji "siły"). Poszkodowany dla Ciebie jest klientem, tak jak kupujący dla sprzedającego. Wyobraź sobie taką sytuację: idziesz do sklepu i sprzedawca Cię wyzywa, co robisz? Oczywiście rozumiesz właściciela sklepu i jego ciężką sytuację (jesteś tak wyrozumiały!!!), przecież mamy kryzys, obroty się zmniejszyły. Ty zwracasz uwagę że jogurt jest przeterminowany i dostajesz burę z "gnojem" włącznie, jak śmiałeś zwrócić mu uwagę. Śmiech na sali - przeczytaj co napisałeś i uderz się w piersi. Jeżeli ten gość był nawet po piwie, to co, nie powód by policjant tak się zachowywał, powinien dawać przykład - dobry przykład i tonować rozmowę. http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...CHELM/878219706 http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...CHELM/925752261
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
A Ty przecztaj sobie to - tylko po kolei (jeden po drugim, to są "kwiatki" z ostatniego tygodnia). Jesteś policjantem (niko), twierdzę tak po przeczytaniu Twoich komentarzy. Nie twierdzę że to porażka (praca jak każda inna, tylko nie należy kłamać przy jej wykonywaniu oraz nie wykorzystywać pozycji "siły"). Poszkodowany dla Ciebie jest klientem, tak jak kupujący dla sprzedającego. Wyobraź sobie taką sytuację: idziesz do sklepu i sprzedawca Cię wyzywa, co robisz? Oczywiście rozumiesz właściciela sklepu i jego ciężką sytuację (jesteś tak wyrozumiały!!!), przecież mamy kryzys, obroty się zmniejszyły. Ty zwracasz uwagę że jogurt jest przeterminowany i dostajesz burę z "gnojem" włącznie, jak śmiałeś zwrócić mu uwagę. Śmiech na sali - przeczytaj co napisałeś i uderz się w piersi. Jeżeli ten gość był nawet po piwie, to co, nie powód by policjant tak się zachowywał, powinien dawać przykład - dobry przykład i tonować rozmowę. http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...CHELM/878219706 http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...CHELM/925752261
Nie jestem policjantem, ale bardzo, ale to bardzo obiektywnym obserwatorem. Jak mówilem, nie zamierzam bronić wszystkich za wszelką cenę, ale takich Adasiów, co to grzeczny na potęgę jest coraz więcej. I nie mów mi, że nie mam racji. Dzisiejsi młodzi ludzie dobrze wiedzą, co zrobić, by się wybielić , przepraszam za wyrażenie, i jak "udupić" innych. Znasz sprawę z relacji bardzo jednostronnej i już wiesz najlepiej jak było. Skoro ten Adaś rzucił się na , znów przepraszam za wyrażenie, "łysoli", to skąd wiesz jak zachowywał się w stosunku do policji? Nie, ty wiesz, był grzeczny jak baranek... Jak masz przy każdej okazji wyżywać się na policjantach, których stereotypowo i szowiniostycznie nie lubisz, nie dziwię się temu bardzo, bo ta nienawiść do nich jest na każdym kroku podsycana przez media, to lepiej się nie wypowiadaj, dopóki nie poznasz większości faktów. Nikt ci nie zarzuci, że jesteś subiektywny w ocenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A oto kolejny przykład grzecznych młodzieńców i tych "złych" policjantów. - Bo po co stali im na drodze? - dla mniej lotnych, był to sarkazm. http://polskalokalna.pl/news/zamiast-stana...cjantow,1342679
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jak co, ale policja ma więcej możliwości i znajmości niż się wydaje. Mojemu kumplowi wybili szybę w samochodzie i ukradli radio - bardzo drogie radio. Wezwał policję - i nic, zanotowali, popatrzyli, kazali się dowiadywać, może znajdą. Samochód nie był własnością kumpla, tylko jego matki. Trudno było przed nią ukryć wybitą szybę, i brak radia. Ponieważ komendant to mamy znajomy z liceum - wykonała jeden telefon i radio znalazło się w ciągu godziny! I nikt mi nie powie, że policjanci nie wiedzieli, w której melinie jest radio albo kto je zwinął!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
budda napisał:
Co jak co, ale policja ma więcej możliwości i znajmości niż się wydaje. Mojemu kumplowi wybili szybę w samochodzie i ukradli radio - bardzo drogie radio. Wezwał policję - i nic, zanotowali, popatrzyli, kazali się dowiadywać, może znajdą. Samochód nie był własnością kumpla, tylko jego matki. Trudno było przed nią ukryć wybitą szybę, i brak radia. Ponieważ komendant to mamy znajomy z liceum - wykonała jeden telefon i radio znalazło się w ciągu godziny! I nikt mi nie powie, że policjanci nie wiedzieli, w której melinie jest radio albo kto je zwinął!
No to się ciesz, że znaleźli. I nie komentuj, że tylko dlatego znaleźli, bo twoja mamusiia ma "plecy". Bo z twojej wypowiedzi wynika, że "nie znajdą- ŹLE, znależli - ŹLE. To o co ci chodzi - w konwencji poprzedników chcesz dowalić policjantom? A swoją drogą, dlaczego małeś kłopot z ukrywaniem tego zdarzenioa przed mamusią, czyżby mamusia nie wiedziała, że jej synalek skorzystał z autka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...