Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komenda Miejska Policji w Zamościu ma się czym pochwalić

Utworzony przez Janek, 26 stycznia 2010 r. o 16:10 Powrót do artykułu
Przez te ku*** mam epilepsję.bili mnie co godzine pałą i obijali głową o blaszaną szafę i tak przez 48h.nie musze wspominać,że nie dostawałem wody ani jedzenia.to zwyrodnialcy powinno sie ich wieszac.nawet nie moge nic z tym zrobic bo podpisali za mnie deklaracje,że nie będę skladal skargi.co najciekawsze zatrzymanie było niesłuszne-jestem niewinny.naprawde nikomu tego nie życzę.to ludzie ludziom zgotowali ten los...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mariusz napisał:
Przez te ku*** mam epilepsję.bili mnie co godzine pałą i obijali głową o blaszaną szafę i tak przez 48h.nie musze wspominać,że nie dostawałem wody ani jedzenia.to zwyrodnialcy powinno sie ich wieszac.nawet nie moge nic z tym zrobic bo podpisali za mnie deklaracje,że nie będę skladal skargi.co najciekawsze zatrzymanie było niesłuszne-jestem niewinny.naprawde nikomu tego nie życzę.to ludzie ludziom zgotowali ten los...
A był w tej bajce smok? Zaraz odezwą się tłumy dzieci w strojach sportowych, które podchwycą tą bajke i zrobią z Ciebie męczennika + 10 pkt charyzmy na osiedlu masz pewne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli tu mowa o Policji ZMC. Mam prośbę więcej patroli przy uliczkach na Zamojskiej Starówce,ostatnio byłam świadkiem gdy gówniarz zaczepił grupę ludzi..tak się dzieję codziennie..nie tylko na Starówce,na każdym Osiedlu,ale to już kwestia wychowania..jest problem w Zamościu i nie ma co tego ukrywać.. Niech wreszcie stanie się porządek bo kiedy na starówce dzieje się coś to patrol stoi na dworcu. zaznaczam ''stoi''. Nie wątpię że nasza Policja jest sumienna i że stara się,ale trzeba więcej chęci mniej strachu,przecież bez Was nie można by było w ogóle wyjść na ulicę. Wierzę że na osiedlach na których brakuje patroli,zobaczę choć paru Panów w niebieskim mundurze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...