Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komendant chciał zrobić ze mnie przestępcę, ale mu nie wyszło

Utworzony przez wendy, 20 października 2009 r. o 20:38 Powrót do artykułu
Mądre to to nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a o tym, że wicher ta fotką dorzucał do pieca premierowi za łagodną politykę pro steinbach to już panie reporterze wspomnieć nie łaska? no tak... artykuł by nie przeszedł taki niewygodny politycznie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby takie numery robił niedowarzony czternastolatek - można by się uśmiechnąć z politowaniem. Ale jeśli robi to dwudziestokilkuletni funkcjonariusz policji - sprawa jest zupełnie inna; myślę, że przełożeni powinni skierować delikwenta na badania psychiatryczne - a tam szybciutko znaleziono by mu na resztę żywota lokum wygodne - tyle że bez klamek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie był funkcjonariusz mundurowy tylko pracownik cywilny Policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do psa - gdybyś faktycznie był prawdziwym psem, dobrze byś wiedział, że za łysolem po spuszczeniu go z pracy stało 3/4 komendy. W tej chwili już tylko 2/3. Tak to jest, ludzie szybko zapominają. Może i był psycholem w jakiś sposób, ale wole spotkać na drodze takiego jak on po stokroć, niż takiego obszczymura, jak Ty. Pewie jesteś jednym z przychujaszczych kliki komendantów - sprzedasz wszystkich, byle odciąć z tego kupon dla siebie. Do młodych w służbie z petem na pagonie: myślcie, to nie boli... Wiatrzyk zjednywał sobie ludzi sposobem bycia, a komendancka klika? strachem i terrorem. Śmiejcie się z Portusia, piszczie druki stp, rozliczajcie mandaty, t lko nie próbujcie myśleć. O!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no w końcu prawda górąąąą!!!!!! Krzychu szacun:)bo najważniejsze to dążyć do prawdy !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten koleszka co wydumał ten durny fotomontaż słusznie wyleciał z roboty. Też bym takiego deb***a wyjebał. A.Hitler zamordował setki tysięcy ludzi, a on zrobił się na.... Adolfa. Że niby co? --- że też jest taki chojrak jak tamten ludobójca, czy co? Nie wiem o co chodzi i czemu ma to służyć?.... Wogóle uważam, że nasza-klasa to zbiorowisko oszołomów zamieszczających tam prywatne fotki, wywalających na wierzch swoją prywatność na tym portalu - często bez wiedzy partnera (o ile go mają). Nie piszę już o tych żenujących fotomontażach, takich niby śmiesznych fotkach. Tylko nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać... żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek Panie Komendancie Piziorski! jeszcze są rozsądni ludzie na tym świecie! takiego deb***a każdy by z roboty wylał-to unikat w Polsce że nikogo z rodziny mu Niemcy nie zabili-dla żartownisia obowiązkowe odwiedziny muzeum na Majdanku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komendant uznał, że takie zdjęcie może propagować faszyzm. Jak widać całkowicie odmienne zdanie ma Dziennik Wschodni. Zdjęcie widzimy w całej okazałości i bardzo wyraźnie. A może dziennikarzy obowiązują inne prawa niż zwykłych obywateli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, ja też myślałam, że Wiatrzyk to psychopata, dopóki nie poczytałam głębiej i co? wszystkie jego fotki do czegoś nawiązują!!!!!!! do World Trade Center, do wojny w Iraku czy też do uległej polityki polsko-niemieckiej prezentowanej przez Tuska - to ta właśnie w mundurze, którą autor artykułu zamieścił bez opisu, jedynie po to, by szokować. A co do wypowiedzi moich poprzedników - zapewniam was, Wicher znakomicie zna fakty historyczne, nawet te, których nie uczono nas w szkołach ze względu na niepoprawność polityczną - i na pewno nie przepada za niemcami, podobnie jak ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla idiotów na tym forum: -to nie symbole są groźne, tylko ideologia, która JE wykorzystuje -raz na zawsze zapamiętajcie Czy jakiś koleś z kabaretu ubrany w niemiecki mundur parodiujące hitlera jest już przestępcą??? Ta zamojska prokuratura chyba niema co robić, więc wydaje pieniądze (nasze) następnie przepycha siłą akt oskarżenia wiatrzyka, i wszystko jebie zamojskimi układami.... Korwin-Mikke protestował przeciwko nadmiernemu kolesiostwu między sądami a prokuratorami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupie pomysły to jedno, a przestępstwo to to dugie. Jeśli sąd nie doszukał się czynu przestępczego, to z jakiego powodu zrobiono mu przeszukanie i zwolniono go z pracy? a może chcielibyście dostawać podobne baty? działania prawne i bezprawne rozgraniczmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRACOWAŁEM Z NIM PRZEZ 3 MIESIĄCE I NA WARIATA TO ON MI NIE WYGLĄDAŁ MA SWOJE POGLĄDY NA ŚWIAT I TO DOBRZE .SKORO WYGRAŁ PO RAZ KOLEJNY Z KOMENDANTEM TO TERAZ WYPADAŁO BY KOMENDANTA ZA d*** WZIĄĆ NIECH ODPOWIE ZA SWOJE NAWET MAJĄTKIEM SĄDY KOSZTUJĄ NAWET NA OBRONĘ SWOJEGO KRZYCHO WYDAŁ KUPE KASY.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak długo komendant wojewódzki będzie bronił swego pociotka -komendanta miejskiego w Zwamościu. To wiele tłumaczy, rzadko kiedy się zdarza (jeżeli kiedykolwiek się zdarzyło w Polsce w ciągu ostatnich ośmiu lat), żeby komendant został ukarany dyscyplinarnie i nie został odwołany z pełnionego stanowiska. Mało tego, w innej jednostce prokuratury prowadzone było postępowanie przygotowawcze w stosunku do w/w komendanta, niestety nie wiem jak się zakończyło... Sądzę jednak, że wszystko ma swoje granice. Oby sprawiedliwości stało się za dość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję odwagi Sędziemu prowadzącemu sprawę. Biorąc pod uwagę naciski, jakie "zapewne" pojawiły sie ze strony przełożonych, kierowanie się własnym poczuciem sprawiedliwości nie było najłatwiejsze, tenże wyrok również......... Czytam z niedowierzaniem, pozdrawiam i czekam na dalszy rozwój sytuacji. P.S. Dziwi mnie chłodna barwa artykułu zamieszczonego na łamach Dziennika Wschodniego - Pro Policyjna, ale "oczywiście" zbieżność nazwisk autora artykułu i rzecznika Komendy Wojewódzkiej Policji to czysty przypadek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie w końcu spokuj z tym pociotkiem z tego co się wszyscy orientują to Pan Piziorski nie jest spokrewniony z Komendantem KWP ale skoro ktoś tak sobie ubzdurał to on pewnie nie będzie się wypierał tylko mu to pomaga. A tak poza tym to zapraszam wszystkik cwaniaków i baranów z tego forum niech sobie porządzą w tym syfie zamojskiej komendy to zobaczymy ile wytrzymają.Jak do tej pory to Pan Piziorski zrobił więcej dobrego niż jego poprzednicy i na pewno ma poszanowanie u ludzi nie tak jak poprzednicy. także pisarze mile widziani ale w realu cwaniaki stańcie i powiedzcie prosto w oczy temu Pizierskiemu jacy z was sprawiedliwi hahaha! swoją drtogą to ciekawy jestem czy macie jaja pewnie nie!!!!haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z Przedmówcą co do pierwszej części, Piziorski nie jest krewniakiem komendanta wojewódzkiego, tylko jego zastępcy. Co do drugiej, również potwierdzam. Zrobił dużo dobrego, ale dla siebie samego i swoich kolegów pokornie znoszących jego stany furii i ekstazy naprzemiennie. Prawdopodobnie mój Przedmówca nigdy nie widział KMP Zamość od wewnątrz. Jej komendant niczym nie różni się od Wietrzyka. Co najwyżej mogli by razem zagrać w kosza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg rzecznika Wójtowicza obrona honoru policji polega na bezprawnym wyp... z pracy ???? Za takie słowa w normalnym kraju właśnie ty powinieneś zostać wyp ... !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten wyrok to dla mnie miła niespodzianka, jakiś przebłysk sprawiedliwości wśród tych układów światka zamojskiego ... cóż, widać że nie wszędzie pan komendant ma swoje wtyki...a Tobie Krzysiu gratulacje wygranej i powodzenia na przyszłość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim skromnym zdaniem... z Komendy nie zwalniają tych, którzy naprawdę powinni zostać zwolnieni, ale takich to się kryje, a innym szuka się z du..y wyjętych powodów. A prawdziwy powód zawsze jest inny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...