Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komendant chciał zrobić ze mnie przestępcę, ale mu nie wyszło

Utworzony przez wendy, 20 października 2009 r. o 20:38 Powrót do artykułu
Po pierwsze. Kto go wsadzil do policji jako pracownika cywilnego? Z moich doswiadczen wynika,ze do sluzby mundurowej wcielani sa ludzie po badaniach psychologicznych,sprawnosciowych itp.,a jak zostac pracownikiem cywilnym ? Znajomosci i uklady. Przeslanie martwy zolnierz hitlerowski na ziemiach polskich w czasach poprawnosci politycznej lansowanej przez faryzeyszy z liberalnej partii PO musialo byc przelozone przez usluznych przelozonych na zwolnienie z uzasadnieniem wizerunek policji. Co zolnierzy hitlerowskich spoleczenstwo polskie ma swoje zdanie. Inna sprawa jest przestrzeganie prawa przez tzw. organa w stosunku do obywateli jak i wlasnych pracownikow. Jedna sprawa jest artystyczny wyskok cywilnego pracownika policji/mozna bylo by go zwolnic jako nieprzydatny do sluzby,a nie wyglupiac sie stosujac przepisy prawa wg wlasnego widzimisie. KW Policji w Lublinie ma prawnikow ,ktorych widzi mi sie nie slychaja zadufani w siebie aparatczycy na stanowiskach,. Z moich obserwacji wynika,ze odwolanie zwolnionych funkcjonariuszy do Sadow Administracyjnych powoduje przywrocenie tychze do sluzby z uzasadnieniem nieprzestrzegania Ustawy o Policji ust 10, rażące blędy w procedurach i terminach. Znam przypadek trzykrotnego przywracania do sluzby z takicch przyczyn. Spoleczenstwo oczekuje ,ze policja egzekwujac od obywateli poszanowania prawa bedzie to prawo przestrzegac w stosunku do wlasnych pracownikow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klika Gnojasów rządzi tym krajem, dostali się na stanowiska i każdy każdemu dupę kryje (wojewódzki-miejskiemu). Podobnie Sprawa miała się z funkcjonariuszem, który wniósł sprawę o mobbing - w Zamościu właśnie, podczas gdy komendant Piziorski już na wstępie podniósł, że jego zastępca (bo przeciwko niemu toczy się sprawa) jest niewinny! Bo przecież jak mógł by się dopuścić tak strasznego czynu jak mobbing i dyskryminacja... O przykładzie Komendanta Szczeklika już nie wspomnę, bo mi się krew gotuję. (chłop 10 lat tułał się bo sądach, bo zdjęto go ze stołka za Bóg wie co, postawiono mu zarzuty i zamknęto do paki!!! Teraz po tylu latach sąd uznał, że był niewinny i cofnął rozkaz o odwołaniu go z funkcji komendanta KWP Lublin) Co do pracowników cywilnych i komentarza mojego przedmówcy: Widziałeś kiedyś, żeby sprzątaczce robiono psychotesty, sprawnościówki itd? Przecież to instytucja państwowa! Sprzątaczki i inni cywile powinni posiadać przynajmniej doktorat, żeby dogonić takich geniuszy jak zamojski komendant... Powinni też przynależeć do odpowiedniej partii politycznej w wybranym okresie i ubierać się w najmodniejsze garnitury i tuniki od hugo boss'a. Wszak powaga instytucji tego wymaga. A czy wszyscy policjanci mają maturę????? CZY TO PRZYPADKIEM NIE DYSKRYMINACJA? TAK! TO OCZYWISTE NAWET PO OGÓLNEJ INTERPRETACJI SYTUACJI. ALE NIE DLA ZAMOJSKIEJ SPOWIŁEJ PROKURATURY. Dziwne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz Polaku te znajomości i układy mają też zastosowanie w przyjmowaniu do służby mundurowej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra... ale kiedy w końcu nasi przestraszeni koneksjami reporterzy opiszą całą sprawę od A do Z ?????????????????? Z komentarzy do poprzednich artykułów dowiedziałam się więcej, niż z aktualnych powieści powtarzanych raz po raz - jakie więc były prawdziwe powody zwolnienia Waitrzyka z pracy?????? Dziwnym trafem na forum wspominano jakieś machlojki urzędników na wysokich stanowiskach a tu nic takiego nie widzę, nie zauważyłam również czegokolwiek na temat przyczyn zwolnienia z pracy. Reporterzy ze sznurkami jak marionetki... Jak wszędzie niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DK napisał:
No dobra... ale kiedy w końcu nasi przestraszeni koneksjami reporterzy opiszą całą sprawę od A do Z ?????????????????? Z komentarzy do poprzednich artykułów dowiedziałam się więcej, niż z aktualnych powieści powtarzanych raz po raz - jakie więc były prawdziwe powody zwolnienia Waitrzyka z pracy?????? Dziwnym trafem na forum wspominano jakieś machlojki urzędników na wysokich stanowiskach a tu nic takiego nie widzę, nie zauważyłam również czegokolwiek na temat przyczyn zwolnienia z pracy. Reporterzy ze sznurkami jak marionetki... Jak wszędzie niestety
Nikt tu nie porusza naprawdę godnej naśladowania postawy związku zawodowego,który stanął murem za pracownikiem.Więcej takich związków...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...