Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komornik sprzedał halę nie tej firmy co trzeba. Teraz zapłaci

Utworzony przez llubellak@op.pl, 13 lutego 2013 r. o 14:19 Powrót do artykułu
znaczy, ze jak sąsiad komornika będzie moim dłużnikiem i ten dłużnik wskaże mi majątek komornika mówiąc że to jego majątek, to ja mogę legalnie sobie pójść, zabrać co moje a jakby komornik podskakiwał to jeszcze mu w papę dać oczywiście to przegięcie ale nie po to "słudzy narodu" biorą kasę, aby takie błędy robili. jeśli dłużnik zalega i wchodzi do akcji komornik to znaczy, że coś jest na rzeczy dlatego komornik powinien wszystko sprawdzić po kilka razy zanim położy swoją łapę na majątku "dłużnika"
Ostatnio edytowany 13 lutego 2013 r. o 14:20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mysle ze ta hala byla przeznaczona do rozbiórki, czyli włascicielowi rozebrali za friko i jeszcze kase dostał. Najważniejsze jest mieć łeb na karku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten przedsiębiorca to niezły krętacz, miesza aby nie zapłacić należnych zobowiązań. Najpierw Autobial potem Auto ###### i wszystko żeby robić z kogoś durni. Komornik tez nie jest bez winy ale niech prezes nie przesadza z tym włamaniem- jego firma była i jedna i druga( druga pewnie po to założona aby wyciągnąć kasę przed komornikiem).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje, ze inny poszkodowany nie bedzie tak ulegly, jak wspomniany pan Stonoga i zniszczy (doslownie i w przenosni) takiego niesolidnego komornika! Ja rozumiem role tej instytucji oraz nielatwe zadania, ktore czesto stoja przed komornikiem, ale nie moze byc tak, ze ida oni po najmniejszej linii oporu! Chec zysku zaslania im swiat i wielokrotnie okazalo sie, ze krzywdza osoby trzecie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyając ten artykuł oraz po obejrzeniu kilku reportaży w TV odnośnie pracy komorników odnoszę wrażenie, że komornicy to idioci pracujący zatrudnieni dzięki koneksjom rodzinnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre bo Polskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz komornik w ramach przyznania się do błędu oraz z czystego poczucia przyzwoitości powinien na własny koszt odbudować halę. Może to kiedyś nauczy myślenia komorników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe ktory to komornik taki bystry ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć ją i pikuś za kradzież myślała że jej się uda i kupi nowy samochód za złom bo nikt ich działalności i dochpdów nie sprawdza co i za ile opchneli święte krowy zwykły człowiek już by siedział zamknąć i sprawdzić dochody...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZACHLANNOSC ICH ZASLEPIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytać nie umiesz ze zrozumieniem? podpowiem odpowiedź jest w tekście buhhaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytajcie uważnie i ze zrozumieniem zanim kogoś negatywnie ocenicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni im się dobrać trochę do du... Komornik dokonuje zajęcia mienia o znacznie wyższej wartości niż zapisuje w protokole. Sprzedaje go po zaniżonej cenie a później odbiera dolę od zaprzyjaźnionego kupującego pod stołem. (W sprzedaży komisowej LCD 40" potrafił wycenić na 150zł). Wiem, że US i komornicy to jedna granda, ale to jest jawne ukrywanie dochodu i nikomu nie przychodzi do głowy, żeby sprawdzić wartość rynkową zajętego mienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie tu wypowiadajacy sie naprawde nei maja bladego pojecia o pracy komornika, nie wiem czy ktokolwiek z was wie, ale sytuacja z kobieta której zajał konto bankowe nieslusznie to naprawde nei jego wina, tylko pełnomocnika czyli adwokata lub radcy prawnego, wierzyciela, ktory takie dane mu podal , na drugi raz kretyni pomyślcie troche zanim zaczniecie komentowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ale jesteście głupi! Komornik dostał informację, że wiata należy do Stonogi - dlatego właśnie ją zajął. A Pan Stonogo to znany przekręt, ma łeb na karku, szybko przepisał wiatę na innego właściciela, aby uniknąć zajęcia. Kiedy komornik dokonowała zajęcia nieruchomości, nawet nie zamierzał jej poinformowa, że mienie nie jest już jego właśnością. Natomiast szybko pobiegł do mediów... Dosyć tego, że uniknął spłacenia długu, to jeszcze otrzymał ogromne odszkodowanie, które wcale się mu nie należało. W Polsce trzeba umieć kombinować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ale jesteście głupi! Komornik dostał informację, że wiata należy do Stonogi - dlatego właśnie ją zajął. A Pan Stonogo to znany przekręt, ma łeb na karku, szybko przepisał wiatę na innego właściciela, aby uniknąć zajęcia. Kiedy komornik dokonowała zajęcia nieruchomości, nawet nie zamierzał jej poinformowa, że mienie nie jest już jego właśnością. Natomiast szybko pobiegł do mediów... Dosyć tego, że uniknął spłacenia długu, to jeszcze otrzymał ogromne odszkodowanie, które wcale się mu nie należało. W Polsce trzeba umieć kombinować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podsumowanie ma sie zupełnie inaczej do opisanej sprawy " 5 domów dalej.." . Tu hala stała na czyjejś posesji a właściciel jej był dłużnikiem. W myśl przepisów jeśli ktoś jest dłużnikiem i na jego posesji znajdujac sie cudze rzeczy nie będące jego własnością to nimi " włada " tak wiec podlegają tez one postępowaniu egzekucyjnemu. Trafnie jest stwierdzone ze to dłużnik wykazał sie bezinteresownoscis i nie poinformował właściciela hali i do niego należy mieć pretensje. Komornik ma za zadanie wyegzekwować pieniądze wierzyciela. Sprawa jest nagłośniona ze komornik popełnił błąd a absolutnie tego nie zrobił. Wszyscy wieszają psy na rożnego rodzaju urzędników ale np w przypadku kiedy ktoś nam będzie zalegał pieniądze pierwsi do niego pójdziemy i za wszelka cenę będziemy chcieli odzyskać nasze pieniadze. Ot cała mentalność Polaków. Zacznijcie ludzie jeszcze mowić ze baby w sklepie które mówią będę winna grosik to tez złodziejaszki albo ze aptekarze to chciwych bo dany lek nie jest refundowany i dużo kosztuje... Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plurl.pw/wypadek_6_aut_na_nieowietlonym_skrzyowaniu   wypadek na nieoswietlonym skrzyzowaniu . Nie zyje 4 osoby (dwoje dzieci) 3 osoby ciezko rannych i 3 osoby wyszly o wlasnych silach z aut
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...