Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kongres Świadków Jehowy w Zamościu (zdjęcia)

Utworzony przez anty sekciarz, 15 lipca 2013 r. o 16:28 Powrót do artykułu
To dopiero jest dobrze zorganizowany biznes. Sekta Jevovy dziala jako korporacja, pierze mozgi (glownie ludziom prostym). Kiedys mieli glowna siedzibe na nowojorkim Brooklynie, kilka lat temu sprzedali za super duze pieniadze poniewaz byla to okolica przy samym Brooklyn Bridge i przeniesli sie daleko za miasto gdzie grunt jest tani i za te pieniadze mozna wybudowac cale miasto. Czesto pracuja w fabrykach  nalezacych do korporacji (sekty). Oddaja tez duza czesc dochodow..........a to po to zeby sekta mogla "organizowac" sie w innych krajach. Znalem kiedys jednego Polaka z woj. lubelskiego ktory gdy nie mial na wodke , szedl na zebranie  z zona ktora byla w sekcie i za to dostawal kilka dolarow co na owczesne czasy bylo majatkiem Uczy sie taki swiadek na pamiec co ma odpowiadac w razie gdy ktos zapyta.  w90% przypadkow chodza parami  bo co 2 glowy to nie jedna. Po 5 minutowej rozmowie  osoba znajaca troche zarys  chrzescijanstwa oraz historie powstania firmy o nazwie swiadkowie jehovy zagoni taki wyprany mozg w przyslowiowy kozi rog. Warto dodac ze np. w USA chodza po ulicach rozdajac jakies ulotki w roznych jezykach , nawet po polsku. Warto zauwazyc ze nowy nabytek nie jest ani na krok odstepowany przez zaawansowanego czlonka sekty. Bo po co mialby innym czlonkom mowic cos co jest niezgodne z "kodeksem" sekty. Przy probach odejscia z sekty ................. oj to juz dluuuuugi osobny temat ale nie jest wesolo tym ktorzy wreszcie przejrza na oczy i chca odejsc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dopiero jest dobrze zorganizowany biznes. Sekta Jevovy dziala jako korporacja, pierze mozgi (glownie ludziom prostym). Kiedys mieli glowna siedzibe na nowojorkim Brooklynie, kilka lat temu sprzedali za super duze pieniadze poniewaz byla to okolica przy samym Brooklyn Bridge i przeniesli sie daleko za miasto gdzie grunt jest tani i za te pieniadze mozna wybudowac cale miasto. Czesto pracuja w fabrykach  nalezacych do korporacji (sekty). Oddaja tez duza czesc dochodow..........a to po to zeby sekta mogla "organizowac" sie w innych krajach. Znalem kiedys jednego Polaka z woj. lubelskiego ktory gdy nie mial na wodke , szedl na zebranie  z zona ktora byla w sekcie i za to dostawal kilka dolarow co na owczesne czasy bylo majatkiem Uczy sie taki swiadek na pamiec co ma odpowiadac w razie gdy ktos zapyta.  w90% przypadkow chodza parami  bo co 2 glowy to nie jedna. Po 5 minutowej rozmowie  osoba znajaca troche zarys  chrzescijanstwa oraz historie powstania firmy o nazwie swiadkowie jehovy zagoni taki wyprany mozg w przyslowiowy kozi rog. Warto dodac ze np. w USA chodza po ulicach rozdajac jakies ulotki w roznych jezykach , nawet po polsku. Warto zauwazyc ze nowy nabytek nie jest ani na krok odstepowany przez zaawansowanego czlonka sekty. Bo po co mialby innym czlonkom mowic cos co jest niezgodne z "kodeksem" sekty. Przy probach odejscia z sekty ................. oj to juz dluuuuugi osobny temat ale nie jest wesolo tym ktorzy wreszcie przejrza na oczy i chca odejsc.
Ty niedorozwinięty od urodzenia daunie! Takich bzdur jeszcze nie czytałem. Widać po tym co napisałeś że byłeś robiony za pięć siódma miekkim h...m ! Nasza wiara jest świattłem XXI wieku. A jeśli ktoś w to wątpi to powiem że każdego dnia na całym świecie przybywa 8 tys. Świadków Jechowy. W skali roku jest to jak łatwo obliczyć 2 920 000 osób które odkryły prawdę obecnych czasów. Poza tym zauważmy kto raz wstąpi do naszej Prawdy nigdy już nie szuka żadnego inneko kościoła bo tylko my jesteśmy Światłem Obecnych Czasów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy jak nie mają nic do powiedzenia to lepiej żeby nie pisali nic.w XXI wieku wierzyc w takie bzdury jak to ze płaca Świadkom. Pierwszy byś u nich był. Jak zapukaja kiedyś to spróbuj zapedzic ich w kozi rog. Zobaczymy. Tylko wymysł cos na księży pedofilów którzy mieszkają w przepychu i dopiero porozmawiamy. Myślisz ze kościoły i watykan biedniejszy od siedzimy w Brooklynie? U nas nikt nie zbiera kasy. Możesz noc nie dawać nie tak jak u Ciebie. A o sekcie sobie poczytaj zamiast gadać głupoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle standardowe oszczerstwa i kłamstwa na temat Świadków Jehowy jak pod każdym artykułem. Ale nie ma się co dziwić. To tylko pokazuje która religia jest prawdziwa. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty niedorozwinięty od urodzenia daunie! Takich bzdur jeszcze nie czytałem. Widać po tym co napisałeś że byłeś robiony za pięć siódma miekkim h...m ! Nasza wiara jest świattłem XXI wieku. A jeśli ktoś w to wątpi to powiem że każdego dnia na całym świecie przybywa 8 tys. Świadków Jechowy. W skali roku jest to jak łatwo obliczyć 2 920 000 osób które odkryły prawdę obecnych czasów. Poza tym zauważmy kto raz wstąpi do naszej Prawdy nigdy już nie szuka żadnego inneko kościoła bo tylko my jesteśmy Światłem Obecnych Czasów
widać, ze nie jesteś Świadkiem więc się nie podszywaj. błędy w pisowni i przekleństwa? marna podróbka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech każdy wierzy w to co wierzy łażenie po domach to nie jest przyjemne dla domowników,i trochę krępujące, na sprzedawców obnośnych nazywają JEHOWI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do nienatarczywego: weź kiedyś w wolnej chwili się zastanów dlaczego chodzą po domach. Albo sie ich poprostu zapytaj i nie pisz głupot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przychodzą i są natarczywi namawiają do swojej wiary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie sztuka wypisywać obrażliwe epitety o kimś kto wierzy inaczej. Sztuka jest wziąc Biblie i udowodnić, ze to co mowią jest nie prawda,ale to w naszym katolickim kraju wyższa szkoła jazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przychodzą i są natarczywi namawiają do swojej wiary
Nie namawiamy do swojej wiary tylko do czytania Biblii i zastanaowienia się nad tym co tam jest napisane i nad swoim życiem. I nikt z nas nie jest natarczywy. Wystarczy powiedzieć dziękuję za rozmowę i każdy z nas to szanuje. Inna sprawa że w dzisiejszych czasach ludzie są wygodni i nie chce im się w ogóle myśleć na jakikolwiek temat a już na pewno nie na temat ludzkiego ostnienia na ziemi. Ludzie się wcale nad soba nie zastanawiają, żyją dniem dzisiejszym. A to nie dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak się stało Judymowie wymarli,a MAMONA opanowała świat ,jesteś biedny to pod most i na śmietniki dlatego króluje  "wyścig szczurów" wiara owszem ale w normalnym świecie ,który nie wróci,jak śpiewała Marylka "to se ne wrati.Za pieniądze ksiądz się modli,za pieniądze świat się podli....................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie sztuka wypisywać obrażliwe epitety o kimś kto wierzy inaczej. Sztuka jest wziąc Biblie i udowodnić, ze to co mowią jest nie prawda,ale to w naszym katolickim kraju wyższa szkoła jazdy
Ja udowodniłam. Cytat za cytat. Od roku mam spokój. Ale rzeczywiście trzeba było trochę posiedzieć nad Biblią (ich wydania zresztą), żeby znaleźć mnóstwo sprzeczności w tym co mówią. Twierdzą, że trzymają się słów  z Biblii, bo tam są rady i wskazówki, ale wystarczy spojrzeć na firmę BRW i jej właściciela, to wtedy widać z jakim " miłosierdziem" są traktowani ludzie lub jak kto woli "bracia".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja udowodniłam. Cytat za cytat. Od roku mam spokój. Ale rzeczywiście trzeba było trochę posiedzieć nad Biblią (ich wydania zresztą), żeby znaleźć mnóstwo sprzeczności w tym co mówią. Twierdzą, że trzymają się słów  z Biblii, bo tam są rady i wskazówki, ale wystarczy spojrzeć na firmę BRW i jej właściciela, to wtedy widać z jakim " miłosierdziem" są traktowani ludzie lub jak kto woli "bracia".
To jak ja spojrzę na tysiące księży pedałów i pedofilów to już wiem wszystko o religii katolickiej? Płytkie myślenie Panie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mi zapłacą pensję 30 tysięcy netto miesięcznie to sie do nich przyłącze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak ja spojrzę na tysiące księży pedałów i pedofilów to już wiem wszystko o religii katolickiej? Płytkie myślenie Panie....
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dopiero jest dobrze zorganizowany biznes. Sekta Jevovy dziala jako korporacja, pierze mozgi (glownie ludziom prostym). Kiedys mieli glowna siedzibe na nowojorkim Brooklynie, kilka lat temu sprzedali za super duze pieniadze poniewaz byla to okolica przy samym Brooklyn Bridge i przeniesli sie daleko za miasto gdzie grunt jest tani i za te pieniadze mozna wybudowac cale miasto. Czesto pracuja w fabrykach  nalezacych do korporacji (sekty). Oddaja tez duza czesc dochodow..........a to po to zeby sekta mogla "organizowac" sie w innych krajach. Znalem kiedys jednego Polaka z woj. lubelskiego ktory gdy nie mial na wodke , szedl na zebranie  z zona ktora byla w sekcie i za to dostawal kilka dolarow co na owczesne czasy bylo majatkiem Uczy sie taki swiadek na pamiec co ma odpowiadac w razie gdy ktos zapyta.  w90% przypadkow chodza parami  bo co 2 glowy to nie jedna. Po 5 minutowej rozmowie  osoba znajaca troche zarys  chrzescijanstwa oraz historie powstania firmy o nazwie swiadkowie jehovy zagoni taki wyprany mozg w przyslowiowy kozi rog. Warto dodac ze np. w USA chodza po ulicach rozdajac jakies ulotki w roznych jezykach , nawet po polsku. Warto zauwazyc ze nowy nabytek nie jest ani na krok odstepowany przez zaawansowanego czlonka sekty. Bo po co mialby innym czlonkom mowic cos co jest niezgodne z "kodeksem" sekty. Przy probach odejscia z sekty ................. oj to juz dluuuuugi osobny temat ale nie jest wesolo tym ktorzy wreszcie przejrza na oczy i chca odejsc. Proszę się Szanowny Panie dokształcić, aby zabierać głos na forum... Jest Pan głęboko niedouczony i  dyskusja z Panem miałaby pewnie charakter staczania się  w chaos rozumowy . A z psychologicznego punktu widzenia,  Szanowny Pan  ma  bardzo "zabetonowany"paradygmat myślenia , którego trudno byłoby ( jak się wydaje po pierwszej rozmowie) naprowadzić na właściwy kierunek.. Bo póki, co, przypomina  bezmyslnego zupełnie kapitana statku, który we mgle  na morzu dryfuje prosto na drugi statek, który emituje niewyraźne światła ostrzegawcze- podo bne do latarni morskie- całkowicie lekceważąc niebezpieczeństwo kolizji.  Własnie jest Pan takim  kaptanem, dumnym i wyniosłym kapitanem, nie chącym  dokładnie zorientować się, czy tym razem jest to również światło prawdziwej latarnia morskiej (Biblii) i czy dopłynę do celu.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mi zapłacą pensję 30 tysięcy netto miesięcznie to sie do nich przyłącze :)
Zapytaj się Głodzia arcybiskupa, on ci powie jak i ty możesz otrzymać taką samą kasę... O ile będziesz grzeczny i dął w jedną dutkę razem z nim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przychodzą i są natarczywi namawiają do swojej wiary
Czyli jakbyś żył w I wieku i był w religii żydowskiej, to uczniów Jezusa tez byś tak określił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przychodzą i są natarczywi namawiają do swojej wiary
Czyli jakbyś żył w I wieku i był w religii żydowskiej, to uczniów Jezusa tez byś tak określił?  
JUDE ???
A ty kto? Jeśli wierzysz, że Jezus był Żydem (w Judei urodzony) i chodzisz do swego kościółka  oraz  padasz plackiem przed posążkiem rzekomo Jezusa, to co masz wypisane na swoim bezrefleksyjnym czole? Katolik nie wierzący w Jezusa urodzonego w Judei- jako judejczyka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do"łowcy skór". Głowę pod prysznic, bo gorąco ci tego lata...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...