Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec poszukiwań 17-latka. Maciek się odnalazł

Utworzony przez hunter, 14 września 2009 r. o 12:23 Powrót do artykułu
Pewno pojechal do laski z fotki.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie przypadki powinny być karane finansowo.Policja nie jest od szukania gówniarzy,którym zachciało się trochę odstresować.W sumie to ma już 17 lat i zdaje sobie sprawę z tego co robi a na karę jak nie rodzice to sam może zapracować .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty chyba nie wiesz co piszesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='zyta' date='14.09.2009, 17:32:10' post='170490'] takie przypadki powinny być karane finansowo.Policja nie jest od szukania gówniarzy,którym zachciało się trochę odstresować.W sumie to ma już 17 lat i zdaje sobie sprawę z tego co robi a na karę jak nie rodzice to sam może zapracować . [/qu. Karane finnsowo powinny być takie komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MODLILEM SIE O TO A TAK NA MARGINESIE NIE WIECIE JAK TO BYLO A PISZECIE ZLOSLIWE KOMENTARZE TYPOWE DLA WAS BURAKOW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można teraz wyjaśnić, dlaczego Maciek zaginął, ale jeśli to był niefrasobliwy żart to mam nadzieję, że więcej takiego stresu własnej matce nie zrobi. Nie znam tego chłopaka, ale denerwowałam się rozumiejąc ból matki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktos wogle zna tego chłopaka?? jak nie to niech sie lepiej nic w tej sprawie nie wypowiada... niewiecie co on przezył :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*** napisał:
Czy ktos wogle zna tego chłopaka?? jak nie to niech sie lepiej nic w tej sprawie nie wypowiada... niewiecie co on przezył :/
a co sie z nim dzialo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak tak to trabia ja zaginie, a jak sie odnajdzie to tematu nie bylo i cisza .... nastepnym razem prosze nie zawracac ludziom gitary - zwracam sie do gazet!!!!! Za goniarskie wybryki niech sami placa a nie panstwo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak tak to trabia ja zaginie, a jak sie odnajdzie to tematu nie bylo i cisza .... nastepnym razem prosze nie zawracac ludziom gitary - zwracam sie do gazet!!!!! Za goniarskie wybryki niech sami placa a nie panstwo!!!
A kto Ci zawraca gitarę, pomogłeś choć w małym stopniu w poszukiwaniach, że piszesz że ktoś zawracał Ci głowę ??. Codziennie na stronie samego dziennika pojawia się około 20 wiadomości, o Maćku było tutaj 2 jak zaginął i jak się znalazł. Nie chciałeś czytać nikt Cię do tego nie zmuszał, wiec nie pisz że ktoś zawracał Ci głowę. Ciekawe jak zaginąłby jakiś Twój bliski lub znajomy, czy też mówiłbyś że to zawracanie głowy. Maciek zrobił jak zrobił, może będzie jakieś wyjaśnienie tego co było lub nie, ale postaw się w sytuacji jego rodziców, oni przez tydzień nie wiedzieli co jest z chłopakiem, nawet nie wiedzieli czy jeszcze żyje, a wtedy szuka się każdego sposobu aby odnaleźć swoje dziecko i dobrze że skończyło się to szczęśliwie, ale gdy jeszcze nie nic wiadomo, albo skończyło się inaczej też nazwałbyś to zawracaniem głowy?? A co do tego, że o temacie już nikt nie pisze, no cóż żyjemy w takich czasach, że wszyscy tylko gonią za sensacją, gazety, telewizja, a co jest sensacyjnego w tym że chłopak odnalazł się cały i zdrowy, bo ile o tym można napisać 2 zdania i co w tym ciekawego, jak by się mu coś stało, to na pewno wszyscy by się o tym rozpisywali, na szczęście jednak skończyło się dobrze i ja osobiście ciesze się że nie ma o czym już pisać. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie sie dobrze bawił ja bym sie nie przejeła ma juz prawie 18 lat to niech se pije ale raz czy dwa w tyg mógłby zadzwonić starzy nie maja rozumu.. i wy też nie żal mi was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z kim się bawił ? chciałbym mieć info co się z nim działo? widziałem z tv jego zrozpaczoną matkę, sam się tym wzruszyłem! Może ktoś mi odpowie co się z nim działo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...