Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KOsmetyczka Zamość

Utworzony przez Ona, 30 czerwca 2012 r. o 21:29
Witam. Interesują mnie informacje na temat dobrych i niedrogich salonów kosmetycznych w Zamościu. Dokładniej chodzi mi o makijaż na wesele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najtaniej będzie posmarować się czerwonym burakiem z Biedronki , a na poważnie prawdziwe piękno to natura nakładanie na siebie chemii to nic dobrego ani ładnego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam Instytut Odnowy Kolagenowej MMBeauty to odnowiony salon kosmetyczny w Zamościu w kamienicy na Staszica. Tak Kosmetolog Marta wykonuje świetne makijaże i niedrogo. Mają stronę więc możesz zobaczyć i makijaże i ceny instytutmmbeauty.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, ja polecam mobilny gabinet kosmetyczny Magdalenn, dziewczyna dojeżdża na miejsce, ma dość niskie ceny, ja ze swojego makijażu w jej wykonaniu byłam zadowolona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, ja również polecam Magdalenn, bardzo miła młoda dziewczyna. Efekty zabiegów na twarz naprawdę widoczne, nie oszczędza na kosmetykach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam na powiekach wyrastają mi włokniaczki, czy znajdzie się jakaś kosmetyczka, która to usunie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam slalon kosmetyczny Lucyna, robi to tam szefowa i usówa to bez śladu. Polecam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Witam na powiekach wyrastają mi włokniaczki, czy znajdzie się jakaś kosmetyczka, która to usunie?
ile kosztuje usunięcie takiej pipki Anna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też polecam panią Lucynę, nie wiem ile kosztują włókniaki, bo ja miałam tam zamykane naczynka (70zł)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MADZIA W MK STUDIO CI POMOŻE. PORADY FREE. OGÒRKAMI NIE POPRAWISZ STAREJ CERY.< Kiepury 10 Zamosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam , polecam pure clinic oraz panią kosmetolog ninę kozłowską. ***pure-clinic.pl/makijaz-permanentny/ serdecznie polecam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie polecam ten kierunek. Beauty Lux i szkoolenie zawodowe. Naprawdę - nie potrzebujecie więcej do tego, żeby sobie poradzić w tym zawodzie, ale jednocześnie te szkolenia naprawdę wymagają ogromu pracy i zaangażowania. Najwięsze plusy? Program, osoby prowadzące, jakość kosmetyków, niewielka grupa. Ze szkoleń naprawdę można wiele wyciągnąć, ale po prostu trzeba się do tego nadawać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś z was szkolił się w ostatnich miesiącach w Beauty Lux? Jak oceniacie poziom? Faktycznie wiele się nauczyliście? Doszło do czegoś zaskakującego? Podzielcie się proszę wspomnieniami albo całą relacją. Interesują mnie przede wszystkim szczegóły - kosmetyki, prowadzące, program. Dzięki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja ciocia chodzi do med estetyki do luxmedu w Lublinie i bardzo chwali sobie to miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ostatnio polubiłam BSC Roztocze. Fachowość obsługi i możliwość  zakupu  sprzętów i produktów na każdą niechcianą przypadłość sprawiło, że teraz odwiedzamt o  ty.lko to miejsce albo trenuję w domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawym rozwiązaniem jest salon kosmetyczny Kosmetika na zamojskiej Starówce. Można tam zrobić makijaż ślubny i makijaż permanentny. Jeśli chodzi o ceny można je sprawdzić na stronie internetowej salonkosmetika.pl 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...