Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mam nadzieje ze dostali pozadny wpier*** na komendzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle. Wiocha chla, wiocha rządzi i wiocha się bawi swoimi wioskowymi szrotami. A potem tragedia za tragedią czego przykładem był popis kilka dni temu wzorcowego wsioka w BMW z Siennicy. I co najsmutniejsze w takich przypadkach - reszta wiochy widzi i nie reaguje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że policjanci właściwie zareagowali. Szkoda, że nie wszędzie tak jest. Jakis czas temu dzwoniłem na komendę w Łęcznej ponieważ w mojej miejscowosci właśnie tacy deb***e urządzaja sobie wyscigi (omal nie doszło do potrącenia) - prosiłem tylko o przejazd patrolu raz na kilka dni. I co? I nic. "Chłopaki" dalej śmigają swoimi repami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpier*** nalezal im sie jak psu buda Za komuny to takie menele mialy by 99% sinego ciala a teraz to sie pier***a z nimi jak mloda matka z lobuzem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wy wszyscy jesteście naiwni! A czy policja nie wie gdzie bawią się tego typu goście? ha,ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...