Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Księżpol: Pędził \"renówką\", jak szalony i kręcił bączki (wideo)

Utworzony przez chłopak_z_sąsiedztwa, 11 października 2010 r. o 11:27 Powrót do artykułu
– Jeżeli nie zakończy szaleństw na drodze, to z chwilą, kiedy przed ukończeniem pierwszego roku posiadania uprawnień uzyska 21 punktów karnych, utraci prawo jazdy i będzie musiał nie tylko zdawać jeszcze raz egzamin, ale zrobić cały kurs od nowa, jakby nigdy nie posiadał prawa jazdy – informuje Wardach. Czego z całego serca mu życzę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W momencie zjeżdżania na pobocze pod jeden ze sklepów, nie wiedząc za sobą nieoznakowanego radiowozu, kierowca zaczął kręcić tak zwane "bączki” – opowiada Milena Wardach, rzecznik prasowy biłgorajskiej policji. a pana redaktora proponuje wyslac do podstawowki na lekcje jezyka polskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale chlop haha ale to bylo dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak go łagodnie potraktowali bo za prędkość i za bączki mogli mu dowalić tyle punktów, że już dzisiaj straciłby prawko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wow - chłopak sobie na ręcznym wszedł w zakręt i już od razu bączki kręcił - przednio napędówką na asfalcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpadł jak dziecko i oby tak dalej. Mniej idiotów na drogach będzie )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym mu dał 15 pkt i chłopak miałby oczko:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No gość poszalał, a ja wjechałem po wyprzedzaniu ciężarówki do wioski Płusy z prędkością 102 km/h i dostałem tyle samo. Absurdy i jeszcze raz absurdy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...