Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto chodzi do kościoła? Dzisiaj liczenie wiernych

Utworzony przez Jedne z wielu, 24 października 2010 r. o 11:07 Powrót do artykułu
To trzeba iść: http://www.prezydentlublina.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Eurosporcie była inauguracja alpejskiego Pucharu Świata w narciarstwie, dla mnie to ważiejsze niż watykańska propaganda !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i znow będzie cudowne rozmnożenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kościół prowadzi statystyki jak każda porządna firma, szkoda tylko że nie płacą podatków od swoich ogromnych gruntów, bogatych nieruchomości, niesamowitych dochodów i darowizna względem państwa polskiego oraz składek do zus. złoty interes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
licza wchodzących i wychodzących
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj to dzisiaj się babcie nachodzą z samego rana od kościoła do kościoła tak by więcej ich było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kurna,a ja z odziną i znajomymi siedzę w chałupie i przez to popsuję frekwencję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bez liczenia wiadomo, że w Polsce jest 105,7% wiernych , a nawet więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już nie chodzę od 5 lat. Zupełnie nie czuję potrzeby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arek napisał:
Ja już nie chodzę od 5 lat. Zupełnie nie czuję potrzeby.
No to nie chodź, nikt cię za głowę tam nie ciągnie, po co to komentować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juhas napisał:
kościół prowadzi statystyki jak każda porządna firma, szkoda tylko że nie płacą podatków od swoich ogromnych gruntów, bogatych nieruchomości, niesamowitych dochodów i darowizna względem państwa polskiego oraz składek do zus. złoty interes
Zgadzam się z każdym Twoim słowem- państwo powinno w końcu zrobić z tym porządek. Od każdej posługi ja osobiście chciałabym zobaczyć paragon a nie płace tyle ile akurat ksiądz potrzebuje albo ile mu sie powiedziało. To wstyd dla naszego rządu, że kościół odgrywa tak dużą rolę w polityce. Księża z palcem w du*** kierują ludźmi -moim zdaniem to już nie religia, nie wiara ale legalna sekta. Ps. dodam, że w mojej parafii ksiądz chce wprowadzić abonament dla wiernych )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iweczka napisał:
Zgadzam się z każdym Twoim słowem- państwo powinno w końcu zrobić z tym porządek. Od każdej posługi ja osobiście chciałabym zobaczyć paragon a nie płace tyle ile akurat ksiądz potrzebuje albo ile mu sie powiedziało. To wstyd dla naszego rządu, że kościół odgrywa tak dużą rolę w polityce. Księża z palcem w du*** kierują ludźmi -moim zdaniem to już nie religia, nie wiara ale legalna sekta. Ps. dodam, że w mojej parafii ksiądz chce wprowadzić abonament dla wiernych )
A kto ci każe chodzić i płacić za posługi? NIKT!!! Żyj bez ślubu, narób sobie dzieciaków i nikt nie karze ci chrzcić!! A jak zakończysz swoje życie to może Pan Palikot ciebie pochowa!!!! A może ty trzymasz palca w du*** i dlatego wiesz jak ci dobrze!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
A kto ci każe chodzić i płacić za posługi? NIKT!!! Żyj bez ślubu, narób sobie dzieciaków i nikt nie karze ci chrzcić!! A jak zakończysz swoje życie to może Pan Palikot ciebie pochowa!!!! A może ty trzymasz palca w du*** i dlatego wiesz jak ci dobrze!!
Popieram! Wsadź sobie palec w d.. Iweczko i jak nie podoba ci się chodzenie do kościoła, to nie chodź, zaś ci co chodzą i dają na posługi to przecież jest ich sprawa i ich kieszeni. Ja daję ile mi się podoba i nie życzę sobie, aby ktoś mnie ustawiał ile mam dać - 50 groszy czy 50 złoty, a może 50 tysięcy! Moja forsa, mój kaprys. A tobie jak pasuje to masz różne sekty włącznie z satanistyczną, zapisz się tam i dawaj tamtym na czarne msze i ich posługi z palcem w...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
A kto ci każe chodzić i płacić za posługi? NIKT!!! Żyj bez ślubu, narób sobie dzieciaków i nikt nie karze ci chrzcić!! A jak zakończysz swoje życie to może Pan Palikot ciebie pochowa!!!! A może ty trzymasz palca w du*** i dlatego wiesz jak ci dobrze!!
COŚ MI TU ŚMIERDZI MOHEREM,PASKUDNIE,NAWIEDZONY TALIB KATOLICKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jonek napisał:
COŚ MI TU ŚMIERDZI MOHEREM,PASKUDNIE,NAWIEDZONY TALIB KATOLICKI
Oj człowieku po prostu trzeba się myć!!! To wtedy nie będziesz śmierdział!!! Do łazienki!!! Woda i mydło może to pomoże!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ananas-ban napisał:
Oj to dzisiaj się babcie nachodzą z samego rana od kościoła do kościoła tak by więcej ich było
Ja nie nachodziłam się. Siedziałam w kościele cały dzień.Moja koleżanka była liczona w trzech kościołach i słupek wiernych podniósł się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...