Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto nawarzy piwa w browarze w Zwierzyńcu? Jest przetarg

Utworzony przez Marek, 7 sierpnia 2012 r. o 11:26 Powrót do artykułu
Jakubiak (Ciechan) pokaże, [***]
Ostatnio edytowany 10 sierpnia 2012 r. o 10:38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciechan i Lwówek, najlepsze piwo w tym kraju. Tobie koleś piwa niech nawarzy pan Antoni z łojcem Rydzykiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie Jakubiak imponuje tym, że rzuca wyzwanie wielkiej trójce (Heineken, Carlsberg, SUB) która rządzi rynkiem. Dzięki niemu jest alternatywa dla podobnych piw koncernowych. Podoba mi się również pasja pana Jakubiaka jaką jest fascynacja naszą husarią. Próbuje on zainteresować nasze władze aby warty honorowe prezentowały się właśnie w straojach husarii. Jest to odwołanie do najświetniejszych czasów oręża polskiego. Mam nadzieję, że przetargu nie wygra znowu firma nie mająca pojęcia o produkcji piwa jak Euro-Projekt (doradztwo Europejskie). Ciechan przejął browar w Lwówku Śląskim i wywiązał się ze zobowiązań. Przeprowadzono remont oraz wznowiono produkcję. Kolego, Proszę rozwiń temat podając jakieś konkrety, ponieważ interesuje mnie droga to sukcesu tego człowieka. Pozdrowienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne władze nic mu nie zaoferują ciekawego, biznesmenów trzeba przyciągać, a nie odgrzewać kotlety i liczyć, że ktoś zgłodnieje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam kciuki za ten browar, to ważne żeby nie wpadł w ręce koncerniaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam kciuki za ten browar, żeby nie wpadł w ręce koncerniaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Browar powinien przejśc w takie ręce, które przywrócą mu dawny blask .A starosta powinien tego dopilnować .Uważam, że Pan Marek J daje najwieksze szanse nad uruchomienie browaru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P. M. Jakubiak błagam husaria ważna , ale niech pan znajdzie czas na reaktywację tego browaru przeciez ja nie mam piwa w okolicy, którym mógłbym się rozkoszować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) : http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555 i czekać aż wylosują właśnie Ciebie. To nie żaden żart, przekonaj się sam ! Naprawdę POLECAM! Nie macie nic do stracenia, a możecie wiele zyskać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich miłośników złotego trunku zapraszam na ocenbrowar.pl Ponad 1600 piw z całego świata, w tym te mniej znane, regionalne. Stwórzmy razem ranking piw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...