Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przepraszam , zawór puścił !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjaciele, jeśli znalazłem ten uśmiech, to dzięki panu Diego ZUMERLE otrzymałem pożyczkę w wysokości 80.000€, a dwóch moich kolegów bez problemu otrzymało pożyczki tego człowieka. To z panem Diego ZUMERLE życie mojego uśmiechu znów jest sercem prostym i bardzo wyrozumiałym. Oto mój e-mail: diegozumerle71@gmail.com                   e-mail: diegozumerle71@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też czasami się zleje lub zesram w basenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ciekawie defekuje się do basenu to odrazu z podmyciem bidetu nie trzeba bardzo interesujące 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Incydent higieniczny..... co za język wyrafinowany, "ą", "ę".... paaaanie.... powiedzmy wprost.... Srają i szczają na potęgę w tych basenach...!... Dlatego nie chodzę. Brzydzę się. Jakim trzeba być bydlęciem aby srać w basenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest metoda ! Trzeba dodawać środek który po zmieszaniu z moczem zostawia pomarańczową/czerwona plamę ! Od razu widać kto zanieczyścił basen i odciąża się go kosztami czyszczenia ! Takie baseny od dawna są już w polskich Aqua parkach ! Dlaczego nie w Zamościu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie tak co chwila, ludzie mają słabe zawory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest metoda ! Trzeba dodawać środek który po zmieszaniu z moczem zostawia pomarańczową/czerwona plamę ! Od razu widać kto zanieczyścił basen i odciąża się go kosztami czyszczenia ! Takie baseny od dawna są już w polskich Aqua parkach ! Dlaczego nie w Zamościu ?
 Obawiam się, że w Zamościu mogłoby szybko zabraknąć tego środka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Incydent higieniczny..... co za język wyrafinowany, "ą", "ę".... paaaanie.... powiedzmy wprost.... Srają i szczają na potęgę w tych basenach...!... Dlatego nie chodzę. Brzydzę się. Jakim trzeba być bydlęciem aby srać w basenie.
 To tak jak na syfilis mówić wysypka lub trądzik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu cała Polska śmieje się z kultury w Zamościu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W lubelynie to aby ciepło było, to już ktoś ma turbulencje fekalne, rzyga, albo kopuluje na wrotkowie, do tego dziwny zwyczaj lubelaków mycia swoich pociech w miejskiej fontannie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkiem niedawno taki higieniczno - fekalny incydent też i "Lubelyn" rozsławił. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antek konia trzepał w basenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też czasami się zleje lub zesram w basenie
 Prostaczka won stąd 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...