Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Taki PROJEKT X
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha, ale masa, haha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fejsbuk buahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie! Coś w stylu Projekt X
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest Sandra?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie 500 !!! ogolnie przewinelo sie ok. 1,5k osob !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lubię tego Facebooka, wolę naszą klasę, jest bardziej przejrzysta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Informacja o imprezie obiegła miasto i okolice. Policjanci jak i gospodarze przygotowali się na najazd "gości.” Imprezę zabezpieczało ok. 100 policjantów " ... szacun dla Policji. Na meczach Motoru tylu ich nie ma. Już nie mówię o kieszonkowcach i bandziorach na mieście, bo wtedy Policji ani widu ani słychu. Tomaszów Lubelski jest ponad 120 km od Lublina, ale KWP w Lublinie prężnie działa i bez problemu oddelegowała na jedną imprezkę 100 funkcjonariuszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale bałwany! Ktoś krzyknął idziemy to hołota poszła. Jak stado baranów. A większość z nich pisze o sobie w necie "jestem wyjątkowy(a), indywidualista(ka), niepowtarzalny(a), chodzę własnymi drogami".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale bałwany! Ktoś krzyknął idziemy to hołota poszła. Jak stado baranów. A większość z nich pisze o sobie w necie "jestem wyjątkowy(a), indywidualista(ka), niepowtarzalny(a), chodzę własnymi drogami". [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1353780233' post='699353'] Ale bałwany! Ktoś krzyknął idziemy to hołota poszła. Jak stado baranów. A większość z nich pisze o sobie w necie "jestem wyjątkowy(a), indywidualista(ka), niepowtarzalny(a), chodzę własnymi drogami".
No to właśnie zrozum, że to byli ludzie: wyjątkowi,indywidualiści,niepowtarzalni -a ich drogi akurat zeszły się przed tym domem w tym samym czasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mało wiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzicz z Ukrainy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i po co oni tam wszyscy przyszli ?????? co za durnota...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale bałwany! Ktoś krzyknął idziemy to hołota poszła. Jak stado baranów. A większość z nich pisze o sobie w necie "jestem wyjątkowy(a), indywidualista(ka), niepowtarzalny(a), chodzę własnymi drogami".
Dobrze powiedziane... a raczej napisane. Jakiś idiota obejżał Projekt X i wziął to za bardzo do siebie. (osoby, ktore się ze mną nie zgadzają - błagam tylko nie piszcie durnot, że ja i Gość to ten sam człowiek)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale bałwany! Ktoś krzyknął idziemy to hołota poszła. Jak stado baranów. A większość z nich pisze o sobie w necie "jestem wyjątkowy(a), indywidualista(ka), niepowtarzalny(a), chodzę własnymi drogami".
Dobrze powiedziane... a raczej napisane. Jakiś idiota obejżał Projekt X i wziął to za bardzo do siebie. (osoby, ktore się ze mną nie zgadzają - błagam tylko nie piszcie durnot, że ja i Gość to ten sam człowiek)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dzikusy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale bałwany! Ktoś krzyknął idziemy to hołota poszła. Jak stado baranów. A większość z nich pisze o sobie w necie "jestem wyjątkowy(a), indywidualista(ka), niepowtarzalny(a), chodzę własnymi drogami".
Dobrze powiedziane... a raczej napisane. Jakiś idiota obejżał Projekt X i wziął to za bardzo do siebie. (osoby, ktore się ze mną nie zgadzają - błagam tylko nie piszcie durnot, że ja i Gość to ten sam człowiek)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać, zeszła się sama inteligencja fejsbukowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym Tomaszowie to widocznie naprawdę nie ma co robić skoro rozrywką jest wyczekiwanie pod domem nieznanej 14-latki, Ale czego się spodziewać po Tomaszowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Dzicz z Ukrainy.
Za dzicz z Ukrainy to bym ci chętnie obił papę frajerku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...