Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wielącza: 24-latek zginął w wypadku motocyklowym. Nie miał prawa jazdy [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 sierpnia 2018 r. o 14:29 Powrót do artykułu
Znowu 25-letnie aŁdi. Dlaczego wieśniaki tak upodobali sobie te świniowozy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Znowu 25-letnie aŁdi. Dlaczego wieśniaki tak upodobali sobie te świniowozy?" - bo tanie, bo pojedzie na opałowym i rolniczym i nie rdzewieje od obornika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Znowu 25-letnie aŁdi. Dlaczego wieśniaki tak upodobali sobie te świniowozy?" - bo aŁdi to prestiż. Jak jedziesz to gumofilców nie widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyjej lajzy wina ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czutaj jeden z drugim artykuł a nie Audi Audi... Nie potraficie czytać ze zrozumieniem to się wroćcie do podstawówki łajzy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czyjej lajzy wina ?" - raczej skręcającej. No chyba, że zanim zaczęła skręcać nawet nie widziała motocyklisty który ją wyprzedzał, bo np. jechał 150km/h, albo bez świateł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czytaj jeden z drugim artykuł a nie Audi Audi..." - ale to aŁdi zajechało drogę motocykliście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z moich obserwacji różnych sytuacji na drogach wynika, że bardzo często kobiety za kółkiem wykonują manewr skrętu, a dopiero później go sygnalizują... Może podobnie było i w tym przypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wykonują manewr skrętu, a dopiero później go "sygnalizują" - w takim razie to nie jest sygnalizacja. Wtedy to już historia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak mi słów na poniższe komentarze. Jak można w takiej sytuacji pisać takie idiotyzmy, nie macie za grosz przyzwoitości. Samochód jak samochód. Było by to BMW tez zrobicie gowno burze. Nie wiecie co ta dziewczyna teraz przeżywa. A z tego co mi się wydaje to tam jest linia ciągła. Wiec po pierwsze nie miał uprawnień to znaczy, ze nie powinno go tam być, a po drugie jeśli jest linia ciągła to się nie wyprzedza. Może darujecie sobie samosąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak było ale jeżeli skret był zasygnalizowany odpowiednio wczesniej to motocyklisya chocby sie mial zesrac to nie moze wyprzedzac. Chyba że byl w trakcie wyprzedzania. Ja obstawiam że lecial lekko 150 no bo przeciez "lubie zapie.r.dalac" do czegos sluzy motocykl" i chcial szybko wyminac laske a ta nagle zasygnalizowala skret i od razu zjechala moze nie popatrzyla w lusterko. Wina bylaby jej ale z drugiej strony jak jedzie cep 150 ma liczniku bo raczej nie 90 to ciezko nawet zauwazyc w lusterku wczesniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz już jest za późno na samosądy! Nie żyje chłopak dziewczyna przeżywa horror . Darujcie sobie te głupie komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wina jest gn**a który wsiadł na motocykl bez uprawnień. Szkoda dziewczyny. Życie zniszczone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierdziele ludzie nie ważne kto stanie na waszej drodze wy macie udowodnić że po coś to prawo jazdy zdawaliscie i kierunkowskaz włącza się dużo wcześniej niż wykonanie manewru jak sama nazwa wskazuje kierunkowskaz k.... A nie sek przed sekretem. Miałem wiele takich wytrabionych przypadków. A bo zapominam a potem moja wina oczywiście że w nią uderzyłem. A przy policji jak udowodni kiedy włączony został. To już przesada i sądzę że pomimo braku uprawnień osoba która nie zasygnalizowala a sądzę że skoro jechał to potrafił to jej wina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po audi widać ze już jej przód był prawie na posesji. Prostopadle do osi było auto. Prędkość, prędkość i prędkość robi swoje. Ciekawe czy jeszcze nie byl pod wpływem narkotyków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eh ci motocyklisci... I bronienie goscia bez zezwolen , mijajacego na lini ciaglej z prawdopodobnie nadmnierna predkoscia. Chlopaki trzeba na glowe sie leczyc... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eh ci motocyklisci... I bronienie goscia bez zezwolen , mijajacego na lini ciaglej z prawdopodobnie nadmnierna predkoscia. Chlopaki trzeba na glowe sie leczyc... I przypisowanie Audi do jakies grupy spolecznej. Idac tym tropem wszystkich jadacych bmw powinni zamykac odrazu bo kibole i dresiarze ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...