Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dziękujmy Emirowi,że wykonał jeden telefon ale pomóc nadal nie pomógl:) Jak zwykle:) Sami doprowadzili do tego,że schronsiko nie może wyłapywac psów to niech teraz wszystkie fryzjerki psów i ludzi zakasają spódniczki i latają po polach. Sami są sobie winni to niech teraz odkręcą. Cociaż na NICH nie można przeciez liczyć..... Tylko promocja.... promojcja....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem EMIR starał się,żeby schonisko nie mogło wyłapywać psów z gmin.Jest wam teraz głupio? Czy macie to w d***? Żałosnii ludzie! Zacznijcie pomagać a nie szkodzić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA! EMIR ZBIERA 1% PODATKU NA POMOC BEZPAŃSKIM PSOM. WIEC GDZIE TA POMOC? TEN JEDEN TELEFON TO POMOC?NIE WPROWADZAJCIE LUDZI WIĘC W BŁĄD! Skoro walczyli zajadle o to,żeby schronisko w zamościu nie mogło psów zabierać teraz sami powinni to zrobić.A WY NAIWNIACY DALEJ WPŁACAJCIE TEJ PSEUDO-FUNDACJI ZA POMOC! Wykonajcie do nich telefon,że macie bezpańskiego psa! Ja to zrobiłem! Nawet nie starali się pomoc temu zbłakanemu psu! Tak to wlasnie wyglada! DZIEKUJEMY WAM ZA TELEFON DO GMINY.TYLE TO MOGE I JA....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
działacze prawie jak w PZPN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni telefonują a głodna suka marznie i z tej desperacji pewnikiem niedługo w nierząd pójdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale spycholandia - i wielka niemoc pani mając sukę w rękach wypuszcza ją na pole i każe łapać a emir którego zadaniem jest pomoc zwierzętom /chyba od tego sa jak d...od sr...a) się wypina, a i redaktorki z dziennika wscodniego niby tacy święci do łapania suki się nie kwapia- dlaczego? cudzymi rączkami to by się robiło a z siebie nic nie chcecie dać hipokryci!!!????skierować tam bożko magdalenę miłośniczke kotków i kombinatora wójciszyna - wszak to jego tereny niech pomagają bo przez nich suka może na wolności zdechnąć a wtedy powinni się nimi zająć obrońcy praw zwierząt!!!!! Do roboty!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe wiem co to za fundacja ale na pewno nie powtała po to żeby pomagać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak na Smalczyk panie dzieju tego psiaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...