Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Babcia zawsze mi muwiła noś czyste majtki bo niewiadomo kiedy twoja pora.bo potem wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem dla zmarłego i sytuacji... Szczuplutki musiał być ten strażak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te adaś o czym ty pier***isz?zdeh facet w halupie to go huja szukali pajacu je***y ciulu a te twe komentaże to smieh.ADAMKI RZĄDZA DW I WP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Babcia zawsze mi muwiła noś czyste majtki bo niewiadomo kiedy twoja pora.bo potem wstyd!
I to jest prawda.Moja starsza ciotka zawsze mówi to samo:nie znasz dnia ani godziny więc pamiętaj wychodząc,że możesz nie wrócić.Ma zawsze na Wsobie czystą bieliznę,ubranie by nikt nie musiał się wstydzić.Bezcenne są te babcine rady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dziadek mawiał.podmywajcie sie dziewczyny nie znacie dnia ani godziny.hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
A dziadek mawiał.podmywajcie sie dziewczyny nie znacie dnia ani godziny.hahaha
Nie ma jak dziadek,wiedział co mówi. Wracajmy do meritum sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ADAMKU-takimi wulgaryzmami to popisuj się w domu może będą rodzice zadowoleni ze słownictwa swojej pociechy!! ZAPAMIĘTAJ-zdychają zwierzęta a nie ludzie!!Ty to chyba należysz do tej drugiej kategorii i dobra rada...może nim zaczniesz się..POPISYWAĆ Swoją głupotą na forum-przestudiuj SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY bo widzę do szkoły miałeś pod wieeelką górkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od Pana Adamka wara ja jestem madrym i wyksztalconym a ty to hyba pastuh mego sąsiada ,a i pamietaj dziecko najpierw lekcje puzniej internet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jedno dziwne lekaź i se reanimacji nie walną?panie tusek sluzba zdrowia nam horuje!:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Od Pana Adamka wara ja jestem madrym i wyksztalconym a ty to hyba pastuh mego sąsiada ,a i pamietaj dziecko najpierw lekcje puzniej internet
ty tłuczku siłą od pługa oderwany, poczytaj trochę słownik ortograficzny zanim coś napiszesz, bo twoja głupota razi bardziej niż letnie słońce w pogodny dzień tumanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edit piaf jesteś?bo nudno tu bez ciebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYŁĄCZ SIĘ ADAMEK, ANALFABETO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenobia co kurw.a za imie haha ty masz ze sto lat krowo?anal to ty lubisz fabetko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Edit piaf jesteś?bo nudno tu bez ciebie!
[media]http://www.youtube.com/watch?v=LfmguyDRBwU[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek ty koniu bierz po pól albo zmień dilera i nie rżyj tak JAPA KONIU!!!... Adamek ty koniu zamknij JAPE!!!
Ostatnio edytowany 12 marca 2013 r. o 20:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jej ludziska z Hrubieszowa się wypowiadają, wiem że tam pod granicąbrak kultury ale przystopujcie... człowiek nie żyje i po co się tak bluzgać na forum nie wstyd Wam ...;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kon cie splodzil hahahahaha dokladniej ogier mego brata .kaśka jak sie niepodoba to idz do kosciola(budynek z kzyzem na dahu zwany inaczej burdel)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Kon cie splodzil hahahahaha dokladniej ogier mego brata .kaśka jak sie niepodoba to idz do kosciola(budynek z kzyzem na dahu zwany inaczej burdel)
Ty CWELU jesteś z inwitro,czy jak ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cwelem byles w pierdlu paruwo,jak tam zarlo sie z podlogi,spalo pod kiblem i wiecznie wpier*** taboretem albo kop bo cwela inaczej sie nietknie i hektolitry spermy lykales i d*** wypieta na rozkaz .szmatlawcu ńiepisz do mnie bo jestes paruwo zerem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek kto cię zrobił i zapomniał zabić?????? Widać że w pierdlu siedziałeś skoro się tak wypowiadasz!!!!!!!!!!!!!! Pewnie cię też tam ostro dymali skoro piszesz tak o innych!!!!!!!! A jeśli nie masz z kim rozmawiać tylko siedzisz na forum i takie głupoty piszesz to sobie kup jakieś zwierzątko i z nim rozmawiaj albo lepiej lalę dmuchaną to będziesz miał 2 w 1 czyli przyjemne z pożytecznym hahaha. PS wybierz się do psychiatry!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...