Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dobra spoko, ale dlaczego nie napisali wiecej o obrazeniach i tym co tak naprawde sie uzdrowilo w jej organizmie. wiemy ze miala 0 szans na przezycie a potem, ze zyje i jakies pierdolenie o cudfownym uzdrowieniu. taka medycyna w polsce ze nawwet nie wiedzą co się stało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włosów za gęstych to ona nie ma i chyba z zespołem w ukryciu na tej fotce wystepuje bo co to za poza do zdjęcia  jest? Prowadzi auto ja bym jej nie dał hulajnoga jeździć z takim wyrazem twarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyna po prostu się zawstydziła i dlatego zrobiła taki "unik". Łatwo jest hejtować zdrowym osobom, które są tak krótkowzroczne i nieempatyczne, że nie potrafią sobie wyobrazić jaki to trud by wrócić do zdrowia po wypadku. Skoro siada za kółko to widocznie czuje się odpowiedzialna i pełnosprawna i na pewno jest bardziej ostrożna niż wielu zdrowych kierowców. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włosów za gęstych to ona nie ma i chyba z zespołem w ukryciu na tej fotce wystepuje bo co to za poza do zdjęcia  jest? Prowadzi auto ja bym jej nie dał hulajnoga jeździć z takim wyrazem twarzy.
Nie wypowiadaj się na temat rzeczy o których nie masz pojęcia.  Takimi "mądrymi" spostrzeżeniami możesz się dzielić ze  swoimi kolegami z gimnazjum, z którymi zapewne kuśtykacie na tych hulajnogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze się jakiś idiota znajdzie i skomentuje, taki świat, nie warto zwracać nawet uwagi.   To czy to cud czy nadzwyczajna mobilizacja organizmu to już każdy musi osądzić samemu.   Dobrze, że się jej udało z tego wyjść, wszystkiego najlepszego pani Ewelino.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dżizas k..wa ja pie...lę - cytując klasyka. Co za debile siadają za klawiaturami! Pani Ewelino, jeżeli Pani czyta powyższe komentarze, proszę się nie przejmować. Rogucki śpiewał w skądinąd fajnym kawałku "I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot? Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego." Wzruszyła mnie Pani historia i bardzo się cieszę, że wbrew wszystkiemu wróciła Pani do zdrowia. Pozdrawiam panią serdecznie. PS. Zdjęcie jest urocze i Pani jest uroczą dziewczyną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bober, myślę, że cuda się zdarzają i Ty zaufaj, a może i Tobie mózg wyzdrowieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włosów za gęstych to ona nie ma i chyba z zespołem w ukryciu na tej fotce wystepuje bo co to za poza do zdjęcia  jest? Prowadzi auto ja bym jej nie dał hulajnoga jeździć z takim wyrazem twarzy.
oj oj, no już, spokojnie zakompleksiony dzieciaczku, wszystko będzie dobrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, to wszystko sprawiły modlitwy. Po co nam szpitale? wystarczą kościoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pie***nijcie się w te zakute łby :] Życzę (choć nie powinienem) takiej samem sytuacji i żeby ludzie waszego poziomu komentowali w ten sposób wasze historie. Ciekawe jak byś "mmmm" wyglądał po takim wypadku ? o ile byś wyglądał..... nie ważne. Puknijcie się w wasze "niby móżdżki" zanim takie coś napiszecie. Znam Ewelinę osobiście i wiem jaka jest, a wy jak nie wiecie to nie pier***cie głupot :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...