Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
O tym, że protestowali też mieszkańcy Wyszyńskiego (Manhattan), to w artykule wspomniane nie zostało. My akurat mieliśmy zastrzeżenia do złodziejskich rachunków za wodę, które nagle podskoczyły kilka miesięcy temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zarzad oszukiwal mieszkancow Zamoyskiego - taka jest prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz kolej na takie zmiany w ZGL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRZE, ŻE TYCH DRANI ODWOŁALI, DOROBILI SIĘ NA NAS. CZYNSZE NAJWYŻSZE W KRAJU !!!!!!BRUD I SMRÓD WSZĘDZIE, A SOBOŃ NA NASZYM GARBIE WLAZŁ DO RADY MIASTA- NIE WIEM CZY MA SKOŃCZONĄ PODSTAWÓWKĘ !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurdę, skąd brać kasę na taki zapuszczony bałagan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I czemu paliwo takie drogie ? I dlaczego mleko się przepala na tym gazie ? Kurde...chyba przesadziłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamienił stryjek siekierkę na kijek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iks napisał:
Kurdę, skąd brać kasę na taki zapuszczony bałagan.
NO właśnie ponad 400 rodz. zalega z ponad 3mies. czynszem. A zapłacą jak zwykle ludzie sumienni i uczciwi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emeryt napisał:
DOBRZE, ŻE TYCH DRANI ODWOŁALI, DOROBILI SIĘ NA NAS. CZYNSZE NAJWYŻSZE W KRAJU !!!!!!BRUD I SMRÓD WSZĘDZIE, A SOBOŃ NA NASZYM GARBIE WLAZŁ DO RADY MIASTA- NIE WIEM CZY MA SKOŃCZONĄ PODSTAWÓWKĘ !!!!!
Ci nie będą lepsi pensji sobie jak nie podwyższą to i nie obniżą już pokazali jak walczyli by nie było podwyżek za CO że w tej walce wyprzedzili PEC Który to podwyżki ewentualnie miał wprowadzić dopiero w grudniu a nasz zarząd zrobił to już teraz.a w gazetach opowiadał że nie będzie. z tego wynika że w grudniu będzie jeszcze jedna tak coś mówią nieoficjalne żródła .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe Sadło już raz był prezesem i pokazał swoje rządy przez co wyleciał, teraz powtóka z rozrywki wg mnie to nieciekawa osoba na prezesa spółdzielni a czego?? to zobaczycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...