Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Proszę usuńcie ten jakiś dziwny certyfikat. Zdjęcie z depositphoto i to skradzione (znaki wodne). Jeżeli stworzył to sponsor-darczyńca, to ta kwota na 99% to kłamstwo. Jeżeli ktoś z gazety to chyba nie wie co właśnie zrobił... Ale coś mi się wydaje, że darczyńcy żadnego nie ma, a zrospacozny ojciec w paincie wyznaczył nagrodę. A tych kolegów to za mordę, może już mają własne rodziny. Ja bym bez pardonu to wykorzystał. Oczywiście nikomu krzywdy nie zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nich się spełni źyczenie, myślę że ktoś zacznie mówić za tą kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Ci którzy doświadczyli takiej tragedii,wiedzą jaki to ból podsycany bezradnością!A jest takich ludzi naprawdę niewielu.Wyrazy współczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego darczyńca nie chce spłacić długów Pana Andrzeja ? idą święta wracają wspomnienia może poczucie winy. do tego pełnia księżyca...i ...powstają takie artykuły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze certyfikat z błędem w nazwisku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Córka Angelika była w domu dziecka.Nie z powodu tego,że rodzice byli biedni tylko dlatego,że ta rodzina jest patologiczna:tatuś się rozchorował bo za dużo pił,mamusia także nie stroniła od alko.Starsze dzieci kradły w szkole,do której chodziły.Nigdy nie słyszałem takich wulgaryzmów do kolegów i koleżanek jak z ust tej dziewczyny.Sprawa nie do końca jest jasna bo rodzina nie jest tak święta jak się tu przedstawia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do you need a loan? Do you want to pay your bills? Do you want to be financially stable? All you need to do is contact us for more information on how to get started and get the loan you want. This offer is open to all who will be able to pay back in a timely manner. Note: the timeframe for repayment is negotiable, and with a 3% interest rate, simply write to us. Anthonydavidhhname@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie zgodzę się z tym komentarzem ojciec wyłudzał kase na rzekome poszukiwania bujał się na naiwności ludzkiej a co do córki zgodzę się dzieci tak naprawdę powyrzucał z domu co się stało z 3 dzieci starszych zostawił je z 50 zł i pojechał do żony do Włoch dzieci kradły bo musiały sobie jakos radzić brak słow to jest materialista !!! Mam nadzieje ze ta sprawa się wyjaśni w końcu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak mysle sobie,ze moze ktos za darmo zdecyduje sie pomoc tej rodzinie w poszukiwaniach ich syna.Ludzi dobrej woli chyba nie brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...