Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Uwaga na kamerę w śmietniku. Mogą posypać się mandaty

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 lutego 2019 r. o 13:30 Powrót do artykułu
ja pier dole niedługo to kamera w kiblu bedzię i będą mierzyć długość kloca co za krAJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A RODO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Segregujcie smieci, lewniwe brudasy, to nie bedzie klopotu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durna zmiana = durne pomysły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszą motywacją do segregacji śmieci będzie obniżenie kosztów bo jeżeli mam segregować śmieci i ponosić tego wysokie koszty to już wolę płacić kary w sumie prawie na jedno wyjdzie Ale w tym kraju to normalne niby mam oszczędzać np wodę albo serwować śmieci to na dzień dobry dostaję po kieszeni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz policja czy inna straż będzie miała robotę,po co łapać przestępców mandaciki się do premii liczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz śmieci wynosisz w nocy w kapturze w masce na czarno u brany i chyłkiem a najlepiej podrzuć sąsiadowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wsi już dawno jest segregacja Gnój na pole, śmieci do lasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Segregujcie smieci, lewniwe brudasy, to nie bedzie klopotu
 W tzw.międzyczasie piszcie idiotyczne komentarze.Chyba odór zadziałał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez kamer wszyscy mogliby sumiennie segregować - ale nikomu nie chce się chcieć... korneliaorwat.pl/idealny-system-selektywnej-zbiorki-odpadow-system-eko-ab/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z przepisami w tym pięknym kraju - utrwalanie wizerunku osób bez ich zgody i wiedzy ? Kiedy wreszcie "Urzędy" zaczną przestrzegać prawa ??? Gdy Zamojski Urząd Miejski - zapłaci 1 mln zł - odszkodowania ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt mi nie płaci za poukładanie firmom wywożącym odpadów. To ja płacę za to, co odpadem jest, jak i za to, co jest surowcem. Będzie tanio, będę układał. Nie będzie tanio, niech sami sobie układają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz już mają i inne rozwiązania. Do śmietnika już nie pomoże wyjście nawet w kominiarce. Ponieważ każdego lokatora będzie można zidentyfikować. Aby wejść do śmietnika trzeba będzie się posługiwać elektronicznym kluczem zbliżeniowym w formie breloczka. Tak te france wymyśliły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy przed śmietnikiem nie powinna stać tabliczka z informacją że jest nagrywanie? Tak jak przed fotoradarem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już nawet normalnie zesrać się nie będzie można koło śmietnika? Normalnie koniec świata! Do Lublina bede jeździć a tam nie będę d. pokazywać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W głowach niektórych obywateli tego historycznego miasta i całej okolicy panuje przekonanie, że śmieci, odpady i to wszystko co wyrzucają, powinien ktoś posprzątać, w dodatku za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oooo? kmera. Jak widać podglądacze są wszędzie. Coż... kamera kamerą, ale przede wszystkim potrzebny jest przy śmietniku punkt sanitarny do mycia rąk, po otwieraniu tych wszystkich klapowiek. I maski filtrujące powietrze, bo zapaszek bucha, że uuuu... No albo przynajmniej gumowe rękawiczki, bo przecież muszę oddzielnie wyrzucić ości z ryby, a oddzielnie plastykowy worek, w którym te ości i zgniłą marchewkę przyniosę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Take rzeczy jedynie w pseudo państwie z dykty i blachy falistej. Jak to jest, że ten sam strażnik odmawia interwencji na wezwanie do źle zaparkowanych aut na terenie prywatnym jakim jest wspólnota mieszkaniowa, ale pójść z kamerą i nagrywać z ukrycia kto wrzuca obierki do pojemnika na szkło już może. Polin pełną gębą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie mam śmieci i muszę płacić haracz co miesiąc !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...