Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubycza Królewska: 21-latek zginął w wypadku

Utworzony przez JPII, 28 sierpnia 2009 r. o 10:24 Powrót do artykułu
mieszkanka DĘBÓW napisał:
Z TEGO CO PODALIŚCIE WYNIKA, ŻE TEN MĘŻCZYZNA TO GRZEGORZ WITKOWSKI LAT 23, ZM SZAROWOLA A JEŚLI TĄ PASAŻERKĄ BYŁA JEGO DZIEWCZYNA TO PAULINA MALEC LAT OKOŁO 17-19 ZAM. DĘBY ALE PEWNOŚĆ NIE MAM.
taa a ty pewnie jestes jakąs plotkara! gdzież się podaje takie dane w internecie!!! puknij sie w głowe dziewczyno!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='mieszkanka DĘBÓW' date='29.08.2009, 13:22:15' post='165436'] Z TEGO CO PODALIŚCIE WYNIKA, ŻE TEN MĘŻCZYZNA TO GRZEGORZ WITKOWSKI LAT 23, ZM SZAROWOLA A JEŚLI TĄ PASAŻERKĄ BYŁA JEGO DZIEWCZYNA TO PAULINA MALEC LAT OKOŁO 17-19 ZAM. DĘBY ALE PEWNOŚĆ NIE MAM. [/quo czy ktos wie jaki jest stan zdrowia Pauliny Malec??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie dane boze kazdy wie kim byli ci ludzie, zmarl mezczyzna byl pogrzeb a dziewczyna w szpitalu ma kolegow kolezanki a poza tym nasza klasa udostepnia wiecej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mozecie pisac takie bzdury moj chlopak mial 23 lata a ja mam 19 jezeli nie wiecie jak bylo i kim jestesmy to nawet nie wypowiadajcie sie na ten temat zajmijcie sie czyms innym a nie pisaniem o czyms o czym nie macie wogole pojecia... Zacznijcie myslec a jezeli nie potraficie to sie nie pchajcie w cudze sprawy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPII napisał:
Tak sie bawi polska wieś !!! Zapewne był to pasek TeDeaJ ostatnio modny wśród elyty wiejskiej.. idzie to jak burza ale chłopina za fajerką młody, 21 latek wiec można wnioskować, że niedawno zamienił lejce na kierownice i wypadek gotowy.. Ciągle sie słyszy o wiejskich zuchach którzy rozbijaja sie na wiejskich drzewach..
; // . Ta nic nie wiesz.. ; /
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a teraz paulina sie dobrze ma i hu.. A grześ śpi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...