Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tylko po co pozbywali się głowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"spalonego renaulta laguny" - poloniści cholera jasna ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no no, nieźle! Lubelszczyzna swoją kreatywnością może startować do Polski B:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xoo napisał:
Tylko po co pozbywali się głowy?
Bo to deb***e !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
n napisał:
no no, nieźle! Lubelszczyzna swoją kreatywnością może startować do Polski B:)
Do A miało być do A!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za oryginalne samobójstwo - gość odcina sobie głowę, ukrywa ją gdzieś, następnie podpala samochód i zamyka się w jego bagażniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jełopy! :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego przecież z tych stron pochodzi najsłynniejszy rodzimy POlityk, nie bez kozery z nazwiskiem pali-kot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xoo napisał:
Tylko po co pozbywali się głowy?
Miał przełożyc swoją, ale zapomniał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nic dziwnego przecież z tych stron pochodzi najsłynniejszy rodzimy POlityk, nie bez kozery z nazwiskiem pali-kot.
Skończcie juz z tym palikotem bo się niedobrze do tego robi. Macie jakąś obsesję na jego punkcie czy co? Zamiast wypisywać idiotyzmy udajcie się do psychiatry, on wam pomoże a nie żalenie się na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1) mieszkaniec miejscowości Różaniec Pierwszy (gm. Tarnogród), lat 24, dla kryminalnych nazywa się teraz Sławomir J. 2) prawdopodobnie było ich trzech: Stary, młody i wnuk starego 3) tego młodego to zona zostawiła, zabierając dziecko (ok. 4-5lat) 4) miał warsztat samochodowy no i lubił wypić i czul się bezkarny. miał wiele spraw o kradzieże, ale się tym nie przejmował, bo zawsze uchodziło mu płazem 5) zamiast odsiedzieć swoje (chyba ze trzy lata), to wyszedł po niespełna czterech miesiącach!!! 6) normalny człowiek nawet by nie potrafił się wymigiwać i by musiał całość odsiedzieć 7) jakiemu normalnemu człowiekowi przyszło by do głowy, żeby takie rzeczy. I to wszystko jak się okazuje dla pieniędzy. 8) mieszkańcy kojarzą, że ok. 5/6. stycznia br. w spalonym samochodzie na Woli Obszańskiej (gm. Obsza) zginął właściciel stacji paliw w Różańcu. Może wtedy to była próba generalna, aby wmówić, że mafia krąży w okolicy? Należy się domyślać, że chodziło o próbę upozorowania zabójstwa, które rzekomo miało być jakąś zemstą grupy przestępczej. Wtedy wyjaśnia to stan zwłok i brak głowy. Jednak widać, że nie wzięli się za to byle jacy policjanci a specjaliści i nie dali się zwieść na fałszywy trop. Brawo dla nich! Bynajmniej jako obywatelka tego kraju, mam poczucie, że pomimo wielu braków państwo polskie potrafi skutecznie działać. Nawet w W11 takich rzeczy nie ma. Ja jak z mężem oglądam czasem telewizję, to się zastanawiam jak muszą naginać scenariusz aby ciekawie było... A tutaj widać, lepiej niż w telewizji.. Co musi czuć rodzina tego człowieka, którego zwłoki zostały wykopanie i wykorzystane do tego haniebnego celu? Jak matka i żona sprawcy musi się czuć? Przecież to są wiejskie realia, gdzie każdy każdego zna? Gdzie jest granica pomiędzy ludzką godnością a możliwością zysku? I to wszystko dzieje się na niby katolickiej i tradycyjnej ziemi wschodniej, na pograniczu województw lubelskiego i podkarpackiego... Co by było, gdyby to makabryczne wydarzenie się powiodło wedle planów sprawców, kto i co było by dalej? Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Aż strach pomyśleć... Nowiny powinny zadbać o to, aby sprawa nie została zapomniana i podać do wiadomości, jaka kara spotka tych zwyrodnialców, aby im podobni mieli się na baczności i się bali, że sprawiedliwość potrafi i może zatriumfować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Skończcie juz z tym palikotem bo się niedobrze do tego robi. Macie jakąś obsesję na jego punkcie czy co? Zamiast wypisywać idiotyzmy udajcie się do psychiatry, on wam pomoże a nie żalenie się na forum.
A Palikotowi psychiatra już pomógł, bo idiotyzmy to on wyprawia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot to człowiek bez duszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paligłup napisał:
tylko motłoch hamuje na widok fotoradarów. My z PO jak kierujemy samochodem postępujemy zgodnie z radą Posła Palikota picie alkoholu to zdrowie
Dla mojej żony Palikot to diabeł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Ania~ napisał:
1) mieszkaniec miejscowości Różaniec Pierwszy (gm. Tarnogród), lat 24, dla kryminalnych nazywa się teraz Sławomir J. 2) prawdopodobnie było ich trzech: Stary, młody i wnuk starego 3) tego młodego to zona zostawiła, zabierając dziecko (ok. 4-5lat) 4) miał warsztat samochodowy no i lubił wypić i czul się bezkarny. miał wiele spraw o kradzieże, ale się tym nie przejmował, bo zawsze uchodziło mu płazem 5) zamiast odsiedzieć swoje (chyba ze trzy lata), to wyszedł po niespełna czterech miesiącach!!! 6) normalny człowiek nawet by nie potrafił się wymigiwać i by musiał całość odsiedzieć 7) jakiemu normalnemu człowiekowi przyszło by do głowy, żeby takie rzeczy. I to wszystko jak się okazuje dla pieniędzy. 8) mieszkańcy kojarzą, że ok. 5/6. stycznia br. w spalonym samochodzie na Woli Obszańskiej (gm. Obsza) zginął właściciel stacji paliw w Różańcu. Może wtedy to była próba generalna, aby wmówić, że mafia krąży w okolicy? Należy się domyślać, że chodziło o próbę upozorowania zabójstwa, które rzekomo miało być jakąś zemstą grupy przestępczej. Wtedy wyjaśnia to stan zwłok i brak głowy. Jednak widać, że nie wzięli się za to byle jacy policjanci a specjaliści i nie dali się zwieść na fałszywy trop. Brawo dla nich! Bynajmniej jako obywatelka tego kraju, mam poczucie, że pomimo wielu braków państwo polskie potrafi skutecznie działać. Nawet w W11 takich rzeczy nie ma. Ja jak z mężem oglądam czasem telewizję, to się zastanawiam jak muszą naginać scenariusz aby ciekawie było... A tutaj widać, lepiej niż w telewizji.. Co musi czuć rodzina tego człowieka, którego zwłoki zostały wykopanie i wykorzystane do tego haniebnego celu? Jak matka i żona sprawcy musi się czuć? Przecież to są wiejskie realia, gdzie każdy każdego zna? Gdzie jest granica pomiędzy ludzką godnością a możliwością zysku? I to wszystko dzieje się na niby katolickiej i tradycyjnej ziemi wschodniej, na pograniczu województw lubelskiego i podkarpackiego... Co by było, gdyby to makabryczne wydarzenie się powiodło wedle planów sprawców, kto i co było by dalej? Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Aż strach pomyśleć... Nowiny powinny zadbać o to, aby sprawa nie została zapomniana i podać do wiadomości, jaka kara spotka tych zwyrodnialców, aby im podobni mieli się na baczności i się bali, że sprawiedliwość potrafi i może zatriumfować.
Co za człowiek. Niespełnione ambicje? Chciałaś być policjantką, a teraz tylko łapiesz za słuchawkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe samobójstwo. Wyczyn chyba na skalę światową :)Jak można popełnić samobójstwo poprzez ucięcie swojej głowy ??!!!! A następnie schować się bez głowy w bagażniku. Większych bzdur dawno nie czytałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
frajerow nawet po smierci dojeda nie masz co liczyc na odpust frajerze z lsmu ty juz doskonale wiesz o kim mowa, wszyscy wiedza bo ejst tylko jeden FRAJER
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za dziki kraj nawet nieboszczyka ukradną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@~skrzat Ja tylko dodalam fakty i podsumowalam wnioski, do ktorych kazdy zdrowo myslacy czlowiek moze dojsc. Ja nie mam zadnych niespelnionych ambicji. Staram sie tak zyc, aby swoim zyciem innym ludzim nieszkodzic. Sa jednak sytuacje, gdy nie mozna byc obojetnym, bo czlowiek do brzmi dumnie, powinno znaczyc cos wiecej od zwierzecia. W takiej sytuacji nie moglabym myslec inaczej. A pozatym to chyba zbyt wrazliwa jestem, aby byc w policji. Wszystko wskazuje na to, ze ow delikwent Jendruszko urosl w przekonaniu, ze jest bezkarny. Wymiar sprawiedliwosci umial obejsc i oszukac. A wiem wiecej o sprawie, bo ten jego ojciec mial skup ekologiczny owocow i moja kuzynka u niego sprzedawala i ja oszukal. taki kombinator i oszust. Ale raczej nikt nie sadzil, ze az do tego stopnia. Zreszta co tam moje gdybanie, poczytajcie (jesli ktos che) jakie jest w tej sprawie stanowisko policji: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/serw...-zabojstwo.html Ja jestem tylko szczesliwa kura domowa, ktora bardzo lubi czytac, ale w tej kwestii to najmniej wazne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.bilgorajska.pl/aktualnosc,890,0...sna-smierc.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...