Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Magdalena Ogórek przyjechała do Zamościa

Utworzony przez kaisuj, 9 kwietnia 2015 r. o 16:49 Powrót do artykułu
Biorąc pod uwagę, że w Polsce prezydent pełni funkcję reprezentacyjną, to ona ma najlepsze kwalifikacje ze wszystkich kandydatów. Przemówienie ktoś jej napisze i przeczyta z kartki, a prezencją bije konkurentów. No i miło się taką twarz w telewizorze ogląda... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biorąc pod uwagę, że w Polsce prezydent pełni funkcję reprezentacyjną, to ona ma najlepsze kwalifikacje ze wszystkich kandydatów. Przemówienie ktoś jej napisze i przeczyta z kartki, a prezencją bije konkurentów. No i miło się taką twarz w telewizorze ogląda... :)
Taki co czyta z kartki to co mu POdsuną to teraz jest,pisda i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biorąc pod uwagę, że w Polsce prezydent pełni funkcję reprezentacyjną, to ona ma najlepsze kwalifikacje ze wszystkich kandydatów. Przemówienie ktoś jej napisze i przeczyta z kartki, a prezencją bije konkurentów. No i miło się taką twarz w telewizorze ogląda... :)
Buahahahahahaha...dobry żart. Wyrwij tego ryja z telewizora i czas zacząć samodzielnie myśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idę o zakład, że w postkomunistycznych miastach typu Zamość, Chełm Magdalena Ogórek osiągnie bardzo dobry wynik..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś bym powiedział. Dechnik, Palikt. Kto tu ma komunistyczne ciągoty. Ps. Prześledź ostatnie wyniki wyborów na PKW a później się wypowiadaj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idę o zakład, że w postkomunistycznych miastach typu Zamość, Chełm Magdalena Ogórek osiągnie bardzo dobry wynik..
Czyżby Zamość i Cheł powstały po 1945? Synu, o czym piszesz? O co ci chodzi? Masz jaskiś problem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idę o zakład, że w postkomunistycznych miastach typu Zamość, Chełm Magdalena Ogórek osiągnie bardzo dobry wynik..
PROWOKATOR????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram panią Ogórek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybierzcie tego, kto godnie będzie reprezentował. Mądrze mówił, rozsądnie myślał, (i może poprawnie pisał ;), to ułatwi start tym, którzy w Polsce startują. Tak, tak ja wracam do gimnazjumOK.pl i moich zadań - przede mną jeszcze dużo pracy, egzaminy, itp. ... ale wy kłócąc się o partyjną przynależność nie zniszczcie młodym wejścia w dorosłość - teraz i w jesieni!   Wybierzcie tego/ tą, kto godnie będzie reprezentował. Mądrze mówił(a) i pisał(a), a nade wszystko rozsądnie myślał(a),  to ułatwi start tym, którzy w Polsce startują. Tak, tak ja wracam do gimnazjumOK.pl i moich zadań - przede mną jeszcze dużo pracy, egzaminy, itp. ... ale wy kłócąc się o partyjną przynależność nie zniszczcie młodym wejścia w dorosłość - teraz i w jesieni!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zaglosuje na Bula, bo Walesa już nie kandyduje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram panią Ogórek.
Ja też ją podpieram jak mogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zaglosuje na Bula, bo Walesa już nie kandyduje
Bul na Mazury !! macać kury !!  raz sierpem a raz młotem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...