Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mandat dla kierowcy Gessler. \"Kuchenne rewolucje” na ostro

Utworzony przez Jules Winnfield, 7 lutego 2013 r. o 06:55 Powrót do artykułu
Robi napisał:
,,A co to za g.... do nas przyjechało ,, Tak powinna odpowiedzieć obsługa resteuracji tej wrednej, rudej czosnkowej małpie !
Te - śmiecie -powinno przygotowywać wyłącznie karmy dla PSÓW !!! To jest kompletne ZERO. Tacy sami są ją zapraszający !!! Do Izraela z takimi "kucharkami " !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę! Wreszcie prawdziwy sukces hrubieszowskiej policji. Policji gratuluję. Magistratowi współczuję. Pani G. ...nie toleruję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jest przedszkole czy Policja ? Dokladnie taka sama sytuacja zdarzyla sie w Australi i oto jej wynik, a jechal nie byle kto ale SENATOR : Jeden z senatorow jechal na autostradzie z Sydney do Canberry z szybkoscia 245km/h jak zostal zatrzymany przez policje. Max dozw jest 110km/h. Niezwlocznie doprowadzony przed oblicze sedziego tlumaczyl sie ze jechal na bardzo wazne spotkanie z premierem w sprawie obronnosci kraju. Sedzia wysluchal tego wytlumaczenia i tylko kiwal glowa i dal taki wyrok : Poniewaz jest pan senatorem i ma pan dawac przyklad dla maluczkich postanawiam " karze pana grzywna w wysokosci 2,5 tys dolarow, zatrzymuje prawo jazdy na 18 miesiecy i skazuje na kare bezwglednego wiezienia na okres 3 miesiecy" Nie bylo ZADNEGO ODWOLANIA. Zostal natychmiast na sali sadowej skuty przez policje i wyprowadzony do wykonania wyroku. Widziala to jak wyprowadzali go z sadu cala Australia w telewizji. Po wyjsciu z wiezienia chcial wejsc do parlamentu ale straz nie wpuscila go do pracowniczych pokoi poselskich. STRACIL PRACE jako ze osoba karana sadownie nie moze sprawowac funkcji na stanowiskach w rzadzie Australijskim. W Australi nie ma immunitetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robi napisał:
Czy mnie się zdaje czy P. Gesler przyjeżdża do restauracji na zaproszenie jej właściciela? Takie są zasady tego programu. Restauracja jest poddana ocenie P. Gesler. Często obrywa się załodze czy właścicielom. Dla ich dobra i dobra gości. Nie widziałem jeszcze aby krytykowano kiedykolwiek gości.Więc o co to miauczenie? Przecież dostają gratisową reklamę w telewizji. Oglądałem odcinki o dwóch restauracjach w Lublinie. Jedna działała uczciwie a druga ewidentnie chciała skorzystać z darmowej reklamy. Nie chciało sie cwaniaczkom solidnie pracować - lepiej pokombinować. Jak to mówią "nie ważne jak się mówi - byleby się mówiło"
Nigdy nie skrytykują gości i goście, bo to statyści. Sam brałem udział w Jeszburgerze za 30 zł + obiad za frajer... A tak swoją drogą, jej zupa kukurydziana była ohydna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robi napisał:
O! A kogoż my tu mamy! Jakiś mocher z Jedyniesłysznejtelewizji? No pochwal się geniuszu, swoimi dokonaniami - zapewne wobec Twoich dokonań, taka Gessler i cała TVN - to pikuś?
Jesteś takim samym d n e m jak ta twoja znawczyni "kucharka" .Więc przestań szczekać za nim dowiesz się o co w tej całej spawie chodzi. Do mocherów śmieciu nie dorosłeś i na nich się nie powołuj. Bierz dalej przykład z żydokomuny!!! Nie dlugo będziesz chodził z gołymi ja.mi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robi napisał:
O! A kogoż my tu mamy! Jakiś mocher z Jedyniesłysznejtelewizji? No pochwal się geniuszu, swoimi dokonaniami - zapewne wobec Twoich dokonań, taka Gessler i cała TVN - to pikuś?
Wyobraź sobie "gieniu", że brzydzę się rydzykowymi szczekaczkami tak samo a nawet jeszcze bardziej, jak pełnymi kiczu, komerchy i badziewia wszelakiego TVNem, Polsatem... A moje dokonania są moją prywarną sprawą. Nie jestem hipokrytą, nie lecę na kasiorę za wszelką cenę jak ta pani i nie mam w zwyczaju obnosić się przed całym światem z takimi sprawami. Coś przeszkadza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
192 km/h na ograniczeniu do 50 to jak usiłowanie zabójstwa. Prawo jazdy do urzędu i dożywotni zakaz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rufus z Tracji napisał:
Gdyby ta kobita nie wyszła za mąz za bogatego, to dzisiaj sprzedawała by kebaby na mieście lub pracowała w naleśnikarni. Taka prawda.
trochę się mylisz ona pochodziła z bogatej rodziny poczytaj a potem pisz bzdury! jak ktos sie godzi na udział w programie-wie jakie ponosi tego koszty(lub korzyści) Żeby była oglądalnośc musi coś się dziać;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sie naprawde dziwie glupocie ludzi. Prowadza restauracje ktorych kuchnie jakby zobaczyli klienci to by nigdy nie wrocili... i sie dziwia ze ktos chce im pomoc. Sami ZGLOSILI sie do programu ze wszystkimi niosacymi z nim potrzebami. i kiedy dowiaduja sie od kogos w oczy jak strasznie wygladaja ich lokale i ile kasy musza wylozyc by wygladalo to przyzwoicie to budza sie wielce oburzeni i skamla pozniej na forach internetowych. deb***e po prostu... a co do mandatu to sprawa kierowcy i producenta programu. Gessler nic nie ma do mandatu, nie ona go placi. wiec jak pierogi smakowaly jak gowno to skamlenie do prasy by wybielic swoje gowno.. to ponizej godnosci ludzkiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie u tej Jaśnie Wielmożnej Pani kobieca delikatność, zmysłowy takt i odrobina kultury osobistej? Grubiaństwo, pycha, samouwielbienie, pełna kabza to nie wszystko pani Magdo! Ludzi się szanuje niezależnie czy mieszkają w Kanadzie, Warszawie, czy w Hrubieszowie. Oprócz tego ten język! Moda, czy chamstwo warszawskie? Pozdrowienia z prowincji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prokurator dla tych Policjantów za niedopełnienie obowiązków słuzbowych. Wypuścili mordercę za kierownicą.Szofeżyna powinien stracić odrazu uprawnienia na conajmniej rok i piechotka podreptać do domu.192km/h w obszarze zabudowanym !!!!!! ZGROZA !!!!! ....ps,Gesklerowa jest nieodpowiedzialna że dopuściła do takiej sytłacji.To jej szofer i powinna mieć trochę rozumku i wyobraźni. Bo jak sie rozwali na drzewie to pal go licho a jak zginie dziecko...? wspólniczka mordercy !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sądzę żeby przejęła się mandatem, tvn stać na takie wybryki. Zasze oglądałam "KR" dopóki program nie stał się kolejną szmirą w której obraża się ludzi i szuka afery byleb przyciągnąć widzów. Oni mająz tego kasę a przez to właściciele restauracji bankrutują. Szukanie czarnej owcy to norma w każdym odcinku, p. MAgda zawsze szuka kogoś na kogo można wylać pomyje i bluzgać jak ostatni cham. W tvnie nie ma już żadnych wartościowych programów, szkoda tracićczas na te bajki które pokazują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tego nie oglądam, bo juz dawno irytuje mnie chamstwo M. Gesler. Nie zamierzam nabijac jej oglądalności i patrzeć na babę, która nie dośc, że jest chamska to irytująca ze sposobu bycia. Paszła won z mojego TV!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlacego tak ulgowo ja zapłaciłem 100 zł za 5min postoju przed szpitalem Borzego Jana w Lublinie ,doznałem wieliej łaski bo należało się 300 wdług straży miejskiej .Czy dla tego że u nas Gwiazdy z pod ciemnej Gwiazdy są pod ochroną ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja czgoś nie rozumiem,tylu poważnych ludzi skarży się na chamskie zachowanie tego babsztyla i używanie przez nią niecenzuralnych słów.WYWALCIE TA KROWĘ Z PROGRAMU!A tyle chyba tvn jest w stanie zrobić,chyba że chce żeby widzowie mieli o TVN-nie bardzo negatywne zdanie dzięki temu rozbuchanemu potworkowi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratuluja odwagi restauratorom, wierza w pomoc,a nie show ich kosztem, głowa do góry, Prywmitywna Blondzia nie moze zaszkodzic ludziom,ktory pracuja własnymi rekoma:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
Ja sie naprawde dziwie glupocie ludzi. Prowadza restauracje ktorych kuchnie jakby zobaczyli klienci to by nigdy nie wrocili... i sie dziwia ze ktos chce im pomoc. Sami ZGLOSILI sie do programu ze wszystkimi niosacymi z nim potrzebami. i kiedy dowiaduja sie od kogos w oczy jak strasznie wygladaja ich lokale i ile kasy musza wylozyc by wygladalo to przyzwoicie to budza sie wielce oburzeni i skamla pozniej na forach internetowych. deb***e po prostu... a co do mandatu to sprawa kierowcy i producenta programu. Gessler nic nie ma do mandatu, nie ona go placi. wiec jak pierogi smakowaly jak gowno to skamlenie do prasy by wybielic swoje gowno.. to ponizej godnosci ludzkiej...
sprawdz jak ot wyglada, a dopiero krytykuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
name='jasnowidz' timestamp='1355921371' Tak się składa, że akurat zajechałem na kolację i miałem "przyjemność" przebywać w Marzannie akurat, gdy przebywał tam Pan Redaktor ze swoją towarzyszką. Po ich zachowaniu można było stwierdzić, że nie są to "normalni" klienci. Jeszcze się zastanawiałem czy to aby nie jacyś "recenzenci". Jak widać trafiłem. Skoro ja załapałem że coś jest nie tak będąc tam kilkanaście minut to nie podejrzewam, że kelnerka nie załapałaby o co chodzi i powiedziała kucharzowi, żeby się postarał. Kto normalny zamawia ok godziny 20 tyle dań ? Generalnie po ich minach sądząc to chyba mieli jakiś zły dzień. Miny mieli jakby im kelnerka na spółkę z kucharzem dziecko zabili. Moje danie było ok. Ale głupio się je, jak naprzeciw siedzą dwie marudy ze skwaszonymi minami, narzekające dość donośnie na wszystko. Pozdrawiam Redaktora, jego Towarzyszkę i sympatyczną Panią Kelnerkę. /quote ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Przeczytajcie to . Waldemar S. to podobno dobry znajomy tej pani G. Jak widać zachowania mają podobne. Dziwię się tylko właścicielom restauracji, że dają sobą pomiatać takim pasożytom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem fanem kuchni P Magdy. Ludzie szukają sensacji nie w tym miejscu gdzie trzeba , P Magda mówi ludziom prawdę ,,prosto w oczy" a to niekiedy boli. Jestem ciekawy czy redaktorzy czasopism chcieliby w restauracjach być futrowani np mrożonymi kotletami schabowymi sprzed 2-ch tygodni , bo ja na pewno nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale mi nie szkoda tych, których zgnoi ten komuszy szkodnik. Można było zatrudnić prawdziwego fachowca, a nie "gwiazdę".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...