Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Maryjne pieśni na polanie w Górecku Kościelnym

Utworzony przez STYX, 1 sierpnia 2009 r. o 09:37 Powrót do artykułu
Czy mogę liczyć na wystep zespołu Behemoth ??? To tak na przyszłość pod rozwagę organizatorów majówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Czy mogę liczyć na wystep zespołu Behemoth ??? To tak na przyszłość pod rozwagę organizatorów majówki.
STYX - piszesz dużo i najczęściej celnie, ale ten ostatni prowokacyjny wpis jest naprawdę prostacki i idiotyczny. Życzę powrotu do lepszej formy ! pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz Tadeusz Sochan jest przykładem jak można przy okazji festiwalu popularyzować najpiękniejsze zakątki naszego regionu. Wierzcie mi, ale bądąc w pyrlandii czyli w Poznaniu w dyskusji słyszałem oto taką dygresję. A jesteś z Zamościa????? to chyba gdzieś jest koło Górecka Kościelnego. I dlatego..... tak trzymać ks. Tadeuszu. Szczerze polecam wyjazd w te osobliwości przyrody i piękno natury, bo to jest jedno z najpiękniejszych miejsc na Roztoczu. A przy okazji z nią kontaktu jedni doznają wrażeń estetycznych drudzy religijnych i oto przecież> biega< w tym naszym barwnym życiu. Pozdrawiam wszystkich również i tych którym jest bliski muzyka metalalowców. W końcu Bozia ich też stworzyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...