Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nikt nie kontroluje czy tirowcy przestrzegaja obowiązujacych przepisów o prędkości dla tirów , te potwory grzeją czesto ponad dopuszvczalną normę , jeżdżą stadami , na bardzo złych i wąskich drogach lubelszczyzny a hrubieszowszczyzny w szczególności normy prędkości winne być restrykcyjnie egzekwowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIezle...bylam zszokowana jak sie dowiedzialam w szzegolnosci ze 300 metrow dalej mieszka moja babcia:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tiry na tory chciałoby się powiedzieć ? Tylko kto ci przywiezie swieże bułeczki rano do sklepu, kto ci przywiezie paliwo na stację benzynową. Tiry jeżdżą dobrze. Są to zawodowi kierowcy tylko doświadczenia brak innym kierowcom, którzy sądza ze tir może zatrzymać się tak samo jak osobowy samochód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tiry jeżdżą dobrze? Może i dobrze, tyle, że zbyt szybko. Rzeczywiście taką masę potem trudno zatrzymać, nawet jak zawini ktoś przed Tirem. Ile już w tym roku było wypadków, gdy Tir najechał na tył osobówki, także stojącej na światłach. Jeżdżę po Polsce i widzę pędzące ciężarówki grubo ponad setkę, szczególnie nocą. Czasem strach takiego mijać. Poza tym kierowcy Tirów mają lekceważący stosunek do innych kierowców. Oczywiście nie wszyscy, ale duża część.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolego ponad 100-ke jakim sposobem ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TIRAMI JEZDZA DOSWIADCZENI KIEROWCY-a jaki procent tych doswiadczonych jest w zeczywistosci???Czy 25-latek jest doswiadczonym kierowca ogromnej ciezarowki??Moim zdaniem doswiadczenie to jest WIELOLETNIA PRAKTYKA a nie 2-letnia jazda wielotonowym kolosem!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo jeżdżę i nie ukrywam że jak widzę w lusterku tira to drżę kilka razy uciekałam w prawo aby mnie nie zmiażdżył.Większość z kierowców nie patrzy jak jedzie oni są na prawie w czołowym wina będzie zmarłego bo zjechał na -niby-drugi pas a to że tir walił środkiem drogi nikt nie udowodni.Zbyt mało kontroli na drogach właśnie tych wozów.Ja osobowym mam 90 na liczniku a on mnie wyprzedza i za nim 3 następne tiry.Łamią przepisy we wszystkie możliwe sposoby-sory tym którzy jadą prawidłowo ale jest was malutko.Po czym poznać gdzie jest suszarka?Tir porusza się jak czołg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
kolego ponad 100-ke jakim sposobem ??
jak to jakim - jakiś czas temu na wysokości zjazdu do Białogardu ( z drogi krajowej nr 6, czyli do Gdańska) wyprzedziła mnie ciężarówa ( firmy od kosmetyków Bi-es), dogoniłam ją, żeby podać jej dane na 112 - żeby dotrzymać jej tempa, musiałam jechać 140 na godzinę - tak więc można. Tak samo jak można grzać ponad stówę w terenie zabudowanym prowadząc piętrowy autokar rejsowy Gdynia - Bremen - a potem czytamy, że dużo jest wypadków z udziałem autokarów. Kiedy policja wyjęła tacho - okazało się, że praktycznie cała jazda po Szczecinie ( od momentu wjazdu w Płoni, aż do Basenu Górniczego ( czyli kilkanaście km) - tam go zatrzymali) pokazywała przekroczoną stówkę ( oczywiście z przerwami na postój na światłach). Byłam jednym z kierowców osobówek, którzy jadąc od Płoni za Shellem przepisowo 80-tką, byli najpierw oślepiani światłami poganiającego autokaru, a jak już mu ustąpiłam, to zajechał mi drogę, a na Struga próbował mnie zepchnąć z drogi. Przeżyłam niezły horror, ale na szczęście na Basenie Górniczym na światłach stanęliśmy w jednej linii - autokar ( oczywiście na lewym pasie, bo jest najszybszy), ja i wóz policyjny, który akurat wyjechał z bocznej ulicy - wariata udało się zatrzymać. Tak więc jazda takimi pojazdami z prędkością grubo powyżej 100 km / h to nic nadzwyczajnego - pamiętajmy, że te pojazdy mają najczęściej ponad 400 koników mechanicznych i nie zawsze obiążoną naczepę. A ograniczniki prędkości można sobie między bajki wlożyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie macie komórki , dzwonić na 112 podając namiar na pirata , to pomaga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowco nie obwiniaj od razu ciezarowki. Wczoraj mialem podobna sytuacje na drodze. Jechala przede mna astra i nagle ni z gruchy ni z pietruchy w lewo zachcialo sie skrecac, w polna lesna droge. Wyprzedzala mnie osobowka, ja tez jechalem osobowym. Dzieki temu zrobilismy sobie wzajemnie miejsce. Gdyby mnie wyprzedzal duzy lub ja duzym bym jechal to bylby dzwon jak w tym artykule.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...