Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Meble tapicerowane do twojego salonu

Utworzony przez Tadeusz, 24 lutego 2013 r. o 22:03
Ostatnio kupiłem meble przez internet, było to dla mnie nowym doświadczeniem, zmusiła mnie do tego choroba. Nie mogąc wychodzić z domu musiałem poradzić sobie w inny sposób. Poszukałem sklepu internetowego z meblami. Szukałem mebli tapicerowanych a przede wszystkim sofy skórzanej. Znalazłem internetowy sklep meblowy w którym wybrałem interesującą mnie sofę skórzaną. Dokonałem zamówienia wpłaciłem zaliczkę i po wyznaczonym w sklepie czasie została do mnie przywieziona sofa. Nie myślałem, że wszystko przebiegnie tak sprawnie i bez problemów, Mój pierwszy internetowy zakup mebli był udany i polecam wszystkim kupowanie mebli przez internet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zakupy przez internet to nie to samo co na żywo. w zamściu można kupić meble tapicerowane z dostąwą w 3 dni. MEBELBOS ma punkt sprzedaży na Kilińskiego 68a, narożnik skórzany za 2,7 tys. oglądasz, dotykasz, płacisz i za 3 dni stoi u Ciebie w salonie. Czego chcieć więcej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja kupiłam na lemag1.com.pl też jestm bardzo zadowolona :)   dawno nie miałam takich udanych zakupów :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również polecam takie zakupy. Nie dość, że wybór znacznie większy niż w sklepach stacjonarnych to jeszcze mnóstwo promocji, programy lojalnościowe, rabaty itd itp, generalnie znacznie ciekawiej. No i można na spokojnie przejrzeć wszystko wieczorami przy kawce, a nie włóczyć się po zatłoczonym mieście, przepychać między wąskimi ścieżkami w meblowym pilnowanym przez sprzedawców czy czasem czegoś nie popsujesz. Ja znalazłem ten internetowy sklep meblowy, oferta bardzo ciekawa, ceny mocno konkurencyjne, dzwoniłem, pytałem jaki materiał wybrać do sofyi powiem, że aż mnie zadziwili swoją wiedzą :) Kupiłem tę śliczną sofę i jestem bardzo zadowolony, polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam jednak wolę kupować w tradycyjnym sklepie. Wydaje mi się, że można wówczas jednak dokładniej wszystko zobaczyć no i jest przy tym więcej zabawy. Ostatnio znalazłem fajną stronę z meblami i zamierzam się do nich wybrać.Kliknijcie i zobaczcie sami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spory wybór mebli tapicerowanych, szczeółnie narożników dostępny jest w sklepi www, na stronie narożniki rozkładane, ponadto mają bogaty wybór mebli kuchennych. Warto sprawdzic szczególnie, że mają dobre ceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mogę śmiało polecić sklep www, w którym kupowałem już dwa razy. Meblościankę Salsa i meble do sypialni Lux ostatnio, bardzo funkcjonalne, żadnych problemów z dostawą, co prawda czekałem ponad 3 tygodnie ale sypilania dotarła bezproblemów. Meblościaknkę dostałem w ciągu tygodnia. Miła obsługa i duży wybór, a to co mnie skłoniło do zamóienia to cena, taniej nie znalazłem. W kategorii meble do salonu mają bardzo duży wybór podobnie w sypialniach warto sprawdzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od siebie mogę polecić sklep internetowy, w którym znajdują się meble robione na zamówienie. Dobry kontakt i ceny :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również często kupuje w internecie. Ostatnio trwfiłam na sklep który wzbudził moje zaufanie to meble-bogart.pl. Jestem niezmiernie wdziczna za miłą obsługe i naprawdę fantastyczne meble. Szczerze polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyśl o kupnie narożników tapicerowanych albo skórzanych. Narożniki idealnie nadają się zarówno do dużych jak i mniejszych wnętrz. Według mnie są zdecydowanie lepsze niż sofy czy kanapy, jedynym minusem jest trudność przy przenoszeniu takiego mebla.
Ostatnio edytowany 1 marca 2016 r. o 15:20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawnie poszło zamawianie narożnika przez stronę burzynscymeble.pl. Nie spodziewałam się, że aż tak szybko dostarczą. Wysyłka dużo nie kosztowała, a trzeba im przyznać, że zadbali o to, żeby mebel po drodze nie ucierpiał, był zabezpieczony bardzo dokładnie. Narożnik ma funkcję spania i łatwo się rozkłada, poza tym, goście którzy już na nim nocowali to sobie chwalą, że wygodny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzymajcie namiary - ***intermeb.pl/ internetowo kupuje się znacznie szybciej i łatwiej, wybór jest o wiele większy. to akurat sprawdzony dostawca z dużym wyborem, lepszymi stawkami - zdecydowanie polecam. a kupowanie byle gdzie po prostu totalnie odradzam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jdsajdsjd1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dasdsadsa2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest taki salon meblowy jak Mebel Partnet, u nich bym poszukał. Stąd mam sofę i stolik kawowy w salonie. Niektóre rzeczy można kupić w Kępnie w sklepie stacjonarnym, poza tym sprzedają też internetowo na swojej stronie mebel-partner.pl. Bardzo dobrze pakują meble na czas dostawy, także nic mi w drodze nie ucierpiało, i stolik i sofa dotarły bez szwanku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zamawiałam meble tutaj - domartstyl.pl i są na prawdę super ;) bardzo dobra jakość, szeroki wybór mebli wygodne dobry kontakt ze sprzedawcą, polecam!! :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem sklepy internetowe to jest dobry pomysł. Zawsze większy asortyment niż w stacjonarnych sklepach, gdzie często trzeba czekać bardzo długo. Sama ostatnio zamawiałam taki komplet narożnik, fotele, pufy w sklepie www wmmeble.pl sprawna realizacja, meble dojechały bardzo łądnie zapakowane. Panowie z dostawy bardzo mili. Takich zakupów oczekuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naprawdę ładne meble można obejrzeć na stronie ***meble-teak.com.pl  od antyków chińskich aż po meble prowansalskie, ostatnio tak modne. a co do bezpieczeństwa zakupów internetowych, to znacznie się wszystko uprościło, od kiedy wprowadzili możliwość odstąpienia od umowy zawartej na odległość przez internet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed remontem kontaktowałem się w sprawie wykonania mebli z producentem Solarz w Krakowie i już na jeden dzień po remoncie miałem meble zamontowane. Dotrzymali dość wąskiego terminu po ustaleniach. Zależało mi, aby w meblach kuchennych już były niezbędne akcesoria i też się wywiązali. Żadnych zwrotów nie robiłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jak najbardziej polecam zakupy mebli przez internet. Mój sprawdzony sklep, który mnie nie zawiódł w czasie przeprowadzki to Jokodecor.pl. Mają bardzo dobre ceny, a jakość jeszcze lepszą. Dobry kontakt ze sklepem, zarówno mailowy jak i telefoniczny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...