Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Meble tapicerowane do twojego salonu

Utworzony przez Tadeusz, 24 lutego 2013 r. o 22:03
Ja kupowałam raz kanapę narożną i raz sofę w jednym sklepie internetowym Adriana Furniture i byłam b. zadowolona. Transport gratis, szybko dostarczyli i meble najwyższej jakości, więc nie ma co narzekać. W ogóle zakupy przez internet nawet mebli to fajna i wygodna sprawa. Aaa i przed kupnem sofy i narożnika byłam je oglądać w sklepie stacjonarnym tej firmy. Teraz już kupowałabym w ciemno w tym sklepie ale wcześniej jakoś troszkę się bałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja również preferuje zakupy przez internet :) większość mebli do mieszkania kupiłam w sklepie aaaameble.pl/ - szybko, bez wychodzenia z domu, z darmową dostawą :) meble na żywo jeszcze ładniejsze niż na zdjeciach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam narożnik w stylu skandynawskim, kupiłam go na: ***s://scandicsofa.pl/. bardzo fajnie się prezentuje i ogólnie jestem z niego zadowolona. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o sklep internetowy to tylko i wyłącznie ***s://marketmeblowy.pl/ ! Znaleźć tam można rożnego rodzaju meble, czy narożniki :) Ja u nich zamawiałam narożnik tapicerowany i jestem zachwycona ! :) Ceny mają na prawdę super, szybko realizują zamówienia i dodatkowo podczas transportu nic złego nie dzieje się z naszymi meblami, nie przychodzą uszkodzone ani nic z tych rzeczy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również polecam wspomniane wyżej kanapy od Adriany Furniture, mają bardzo ciekawy styl, taki trendy. Off course, jak ktoś nie przepada za stylem skandynawskim to mogą mu nie podejść, ale na pewno są sto razy lepiej wykończone niż te z ikei, które są tańsze, ale dupka zjeżdza z siedziska. Obejrzyjcie sobie zresztą ich projkety na adrianafurniture.com - ja tam uważam, że to mega, że polskie firmy robią takie rzeczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie,  macie jakieś sprawdzone sposoby czyszczenia mebli skórzanych? Co prawda trafiłem na artykuł  ***s://kosikmeble.pl/czyszczenie-mebli-skorzanych/  w Internecie, nawiązujacy do tego problemu, jednak nie wiem czy mogę jemu zaufać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto zerknąć na meble sprzedawane w sklepie Wioleks. Sprzedają tez przez internet. Mam od nich kilk mebi. Sofę fotel, stół i krzesła. Wszystkie bardzo ładne i bardzo trwałe. Wiem, że sa na lata!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sporo ciekawych mebli oferuje sklep ***s://meble-allegro.pl, kupowałem u nich i jestem zadowolony, wykorzystują dobre materiały więc myślę, że przypadną Ci do gustu ich propozycje. Sporo ciekawych pomysłów więc jak szukasz jakichś nietypowych mebli to możliwe, że oni właśnie coś interesującego zaproponują. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stronie Puszman znajdziesz dużo sof, narożników czy foteli więc jak szukasz coś sensownego do siebie to może zerknij tam do oferty, myślę że będzie z czego coś interesującego wybrać. Opcji jest tam rzeczywiście sporo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiłam sofę z kolekcji gala collezione w sklepie w Warszawie, jest skórzana i elegancka. Szukałam jak najwyższej jakości mebli i znalazłam to czego szukałam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ostatnio po raz pierwszy zrobiłam zamówienie przez internet i powiem szczerze, że trochę sie stresowałam ale koniec końców narożnik który zamówiłam na allmeblo przyszedł świetny!!! Właśnie taki mi się marzył!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupowałam narożnik z firmy VERO z serii Dianthus mam dokładnie taki ***b2b.vero.pl/oferta-dianthus-p54 , to raczej do nowoczesnych wnętrz, ale coś do klasycznych pewnie też będziesz w stanie wybrać . Ja w tym narożniku zakochałam się od pierwszego wejrzenia, w ogóle wszystkie ich meble są piękne!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zadowolony z Łóżka od vero.pl, konkretnie model Fiore 2, bo masz opcję półleżącą, bardzo wygodną. Lubię sobie poczytać i przyznam, że jak się dobrze ułożę to mogę i z 8 godzin bez problemu wytrzymać w wygodnej pozycji. Siłowniki super w łóżku, konstrukcja stabilna. Masz od razu wrażenie jakości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zadowolony z dużego rozkładanego łoża - sofy od Puszmana. Ładne wykonanie, niebagatelny styl. Podoba mi się koncepcja projektowa mebli od tego producenta. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ładnie wyglądają meble od puszmana . i narożniki i sofy i fotele. są po prostu świetne, mi się bardzo podibają i są w przystępnych cenach 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno zakupiłem komplet wypoczynkowy od stuba meble i jest mega zadowolony  z jakości wykonania. Komplet zamówiłem przez sklep internetowy york-meble.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kielecka Fabryka Mebli. urządzałam salon, wszystko dostarczają na czas, dobrze zrobione, kontaktują w razie czego. Sprawdź na ich stronie, naprawdę dobra inwestycja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...