Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szacunek za to co zrobiłeś !! Chciałeś uratować i pomóc koledze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tacy młodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cale zycie bylo przed Nimi... Szkoda Chlopakow ;( Wspolczuje Dziewczynom co byli z nimi i Rodzinie co musza teraz czuc ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijta więcej gorzoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to pogwiazdorzyli. Alkohol + szpan = .... dno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki szacunek i za co? Za glupote? Gdyby chociaz jeden był mądry i zachował się rozsądnie to mogloby się to skonczyc inaczej, mniej tragicznie a tak są dwie ofiary. Jak ktos nie potrafi pływać i dodatkowo wypił alkohol to od wody powinien trzymać się z daleka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka tragedua....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był jego brat nie kolega
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bracia, jeden ratował drugiego, wielka tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie można wskakiwać do wody gdy jest gorąco, szok termiczny->zawał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie mieli kamizelek ratunkowych, przecież przy rowerkach są ??? Ja bez kamizelki na kajaku nie pływam taka zasada, i nie wskakuje do tonącego tylko, co najwyżej wrzucam kamizelkę. Ja zawsze jak znajomym odbijało nad wodą to zawsze mówiłem nie odpływaj za daleko bo ratować cię nie będę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwoch kretynow mniej. Selekcja naturalna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kretynem to jesteś ty ,nie wierzę że nic głupiego w życiu nie zrobiłeś tylko udało ci się i chodzisz po tym świecie .Pewnie jak wsiądziesz do swojego BMW to nie wiesz ile gazu nacisnąć ,"selekcja naturalna "jak piszesz też jest na drodze ,uważaj cwaniaku.Ogromne współczucia dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
madre dzieci i się tak skończyło, trzeba uważać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, że dziewczyny nie w***yły, też by utonęły. tak młodzi ludzi... bardzo smutna wiadomość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to byli bracia!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykra sprawa. Ciekawe czy podczas sekcji wyjdą jakieś promile. Jeśli nie to składam rodzinie najgłębsze wyrazy współczucia. Głupia śmierć, mi idiocie pływającemu po pijaku kiedyś się udało. Topiłem się, ale wyszedłem z tego. Dziś już nie pije, a i pływam tylko tam gdzie dno stopami czuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję bardzo za taki opis zdarzenia... Bohaterskie ratowanie, a tak naprawdę służby miały wszystko w tyłku! Ratownicy nie mogli silnika do motorówki znaleźć. Strażacy przyjechali i nie mieli nawet masek do nurkowania... Skandal! Więcej tam nie pojadę! Skoro nikt się tam nie przejmuje ludzkim życiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do strażaków to pierwsza przyjechała pewnie jednostka OSP z tej wioski. Ciężko wymagać, żeby OSP na wsi miała aparaty do nurkowania i strażaków z uprawnieniami nurków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam synów w tym wieku i jestem pewna, że jeden za drugim by w***ył. nie wyobrażam sobie, co ta matka musi teraz przeżywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...