Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Byłem tam wczoraj tylko po drugiej stronie zalewu i zanim pojawił się tam chociaż ratownik motorówką minęło już solidne 5 minut. Straż dojechała jeszcze później a i tak wyszli i się przypatrywali. Jestem zdania, że publiczne kąpieliska powinny mieć sprzęt i ratowników na miejscu, motorówka powinna być zacumowana i odpalana w 2 sekundy, a w niej powinien znajdować się sonar oraz gotowe maski do nurkowania. W moich okolicach również dochodziło do tragedii, a sprzęt dzięki któremu odnaleziono tutaj jedno z ciał posiadał.... rybak który wskazał ratownikom miejsce. Kondolencje dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak czytam wypociny co niektórych to aż mi się slabo robi zanim zaczniecie wymagać od ratowników nie wiadomo czego najpierw pomyśl 2 x zanim coś napiszesz i zrobisz. jak nie umiesz pływać nie wpierd... się do wody to jest primo, jak jesteś na słońcu rozgrzany tak samo nie skacz do wody bo nagła zmiana tem i ochłodzenie może spowodować że ci pikawa stanie i to samo po alkoh. dziwne że w***ył jeden i znikł a za nim drugi też widać tu nie chodziło o pływanie a może o alko lub rozgrzanie organizmu który nie wytrzymał i pikwa stanła. dwa to kwestia udawania bohaterów i pływania bez kamizelek "no bo jakto przed dziewuchą musi być szpan" co by powiedziała jakbym miał kamizelkę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dopłynęli w miejsce gdzie zalew jest niestrzeżony" - dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragedia 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...