Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Współczuje rodzinie zmarłego ale też policjantom gdyż zapewne przeszkolenia z zakresu postępowania z osobami chorymi nie mieli!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Policjanci przez cały czas wyczuwali puls zatrzymanego – mówi Joanna Kopeć, oficer prasowy zamojskiej policji
ot fachmany, facet leży skuty na brzuchu a oni puls na bieżąco kontrolują - pewnie jeszcze poziom cukru w moczu i morfologie w międzyczasie zrobili. A wszystko przy użyciu uniwersalnego przyrządu diagnostycznego zwanego potocznie białą "lolą"...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 youtube.  com/watch?v=iPQpM9IYB38 ja tam sie moze na ratowaniu nie znam ale nie tak wyobrazam sobie pierwsza pomoc  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AHAHAHAH to było do przewidzenia  że ucichnie  , czarny jumbo z filmiku niewinny 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez ż artów proszę bo chwyt obezwładniający jak sama nazwa mówi ma obezwładnić przeciwnikaa.Dwie prawidłowo przeszkolone osoby poradzą sobie bez problemów nawet z większym przeciwnikiem.Zamojscy policjanci nastawieni są na agresje i zdominowanie osobnika .Jedną z przyczyn jest szkoleniowiec policyjny mistrz jiu jitsu pan Piotr N.Osoba o słabej osobowości i wątłej postury.Ćwicząc długie lata sporty walki zapomniał o tym że najważniejsze w tym wszystkim jest szacunek dla przeciwnika.Pan Piotr popisując się na treningach poytafił złamać chłopakowi rękę buhahhhaaaaahaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzielna zamojska Policja zabiła chorego bo ojcu nie podobało się że wyszedł z domu - co województwo to obyczaj :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krótko zwięźle i na temat podsumowując: "legalna mafia"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to fakt że czarna mafia jak ktoś im niodpowiada to potrafią zatłuc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie widze roznicy pomiedzy tym zdarzeniem, a "kierowca potracil pieszego i uciekł" Policjanci zatrzymali żywego człowieka, a pozostawili martwego. Nie mam bladego pojecia jak ci policjanci potrafia teraz normalnie zyc, sumienie was nie gryzie, naprawde nie macie sobie nic do zarzucenia?! Dobrze, ze po za sadem na ziemi istnieje jeszcze Bóg. Po tym co widzialam na filmach, wszystko co zrobili policjanci bylo bezmyslne. Siedzieli na nieprzytomnym czlowieku i sprawdzali co chwile czy tentno jest, tak? Gdzie wy macie rozum? W tym kraju zeby dostac sie do policji to w skrocie trzeba przystapic do głupkowatych testow psychologicznych, zdac, sprawnosc fizyczna a na koniec rozmowa z jakims wariatem zaliczyc kttory stara sie zrobic wszystko zeby udowodnic ze jestes glupim czlowiekiem... zadnego przygotowania nie ma.... ale coz policjant brzmi dumnie juz tylko dla przedszkolaka, a potem no coz dzieci sa madrzejsze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaponieli dodać że typ zwiał z domu i powiedział ojcu że idzie kogoś zabić kto nie wie to teraz wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja jeszcze dodam że ten chłopak cały czas leczył się u psychiatry a jek nie brał leków to dawał czadu. W tamtym roku wylazł na dach domu i chciał się pociąć nożem, a wcześniej spalić dom dopiero antyterroryści chyba z lublina go uratowali bo by się czub wyziębił na śmierć. Dlaczego o tym nie piszecie. I jeszcze kilka różnych zdarzeń z jego udziałem można przytoczyć. Jako sąsiad lubiłem chłopaka ale niezły był z niego czub jak nie brał leków. Zresztą zapytajcie ojca jak będzie szczery to powie i sąsiedzi też mogą conieco poopowiadać. Taka jest prawda drodzy czytelnicy i redaktorzy!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak... czyli tak jak wiekszość myślała Policjanci nie zostaną ukarani. I być może wyjdzie tak że winny był Maciej Z. "Policjanci wyczówali puls" najpierw trzeba wiedzieć gdzie go można zmierzyć, ale jak się nie wie nawet jak udzielić pierwszej pomocy to szkoda gadać. Tak więc sumując Policja jak zawsze... jest bez winy nawet gdy jest dowód w postaci nagrania. Tak samo jak w polityce są wyraźne dowody a po dupie dostanie ten kto to ujawnił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja jeszcze dodam że ten chłopak cały czas leczył się u psychiatry a jek nie brał leków to dawał czadu. W tamtym roku wylazł na dach domu i chciał się pociąć nożem, a wcześniej spalić dom dopiero antyterroryści chyba z lublina go uratowali bo by się czub wyziębił na śmierć. Dlaczego o tym nie piszecie. I jeszcze kilka różnych zdarzeń z jego udziałem można przytoczyć. Jako sąsiad lubiłem chłopaka ale niezły był z niego czub jak nie brał leków. Zresztą zapytajcie ojca jak będzie szczery to powie i sąsiedzi też mogą conieco poopowiadać. Taka jest prawda drodzy czytelnicy i redaktorzy!!!!!
to że był jak to nazwałeś czubem to nie znaczy że można dać mu umrzeć. Jest to taki sam człowiek jak każdy. Takim upośledzonym należy pomóc a nie jeszcze bronić zomowców i ich tłumaczyć. Równie dobrze mogliby iść do szpitala dla takich osób i ich wybić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...