Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasteczko z XIX wieku powstaje w Biłgoraju. Budują synagogę

Utworzony przez Karol, 24 października 2014 r. o 13:05 Powrót do artykułu
Tylko, żeby lokali młodociani naziole nie potraktowali budowy na zasadzie "challange accepted" jak z tęczą w Warszawie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogliście napisać kto jest wykonawcą. ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to się wyprawia, co to się wyprawia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyt.:"W miasteczku mieszka już kilkanaście osób." Akurat.Byliście na miejscu?Sprawdziliście?Ciekawe gdzie mieszkają?Nie widziałem tam jeszcze żadnego mieszkańca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko, żeby lokali młodociani naziole nie potraktowali budowy na zasadzie "challange accepted" jak z tęczą w Warszawie...
  Niziołki, czyli hobbici to przecież mieszkają w Shire, a nie w Biłgoraju....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy nie powinno się iść z duchem czasu? Futurystyczne neonowe osiedla lepiej sprawdziłyby się przy zasiedlaniu miasta jak stara 19sto wieczna drewniana rudera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trawię tego wszechobecnego sentymentu do okresu międzywojennego. Zacofanie,smród,bród i ubóstwo. Komu to się ma podobać? Kilka osób w miasteczku żyło ponad stan prawie dokładnie jak teraz, a reszta klepala biedę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze trzeba użytkownikow sprowadzic i osadzic w Biłgoraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyt.:"W miasteczku mieszka już kilkanaście osób." Akurat.Byliście na miejscu?Sprawdziliście?Ciekawe gdzie mieszkają?Nie widziałem tam jeszcze żadnego mieszkańca.
Akurat byłem i widziałem 4 zajęte mieszkania, ale faktycznie  może być więcej.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie tak jak kiedyś żydzi mówili "nasze kamienice wasze ulice". także polacy uciekac za granicę, bo zydzi sie sprowadzają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do majdanka 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość żydostwa won z Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a które kolejne miasto oddacie żydom, lublin, Bełżyce, Kock, Lubartów itp., jest tego trochę, a my polacy won za granicę, bo nie ma dla nas miejsca we własnym kraju,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za chlebem tj. z biedy wyjeżdżamy za granicę, a teraz dojdzie jeszcze, że żydzi zagarną nasze miasta, wsie, OTO SIELANKA JAKĄ NA ZGOTOWALI SOLIDARUCHY Z LAT 80, posłuchajcie piosenki Mozila "nienawidzę cię polsko"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko to bardzo przykre. Jak ludzie nie mają za co żyć i muszą emigrować. Do tego nienawidzą innych niewinnych ludzi.------------Najlepsze studia podyplomowe Gdańsk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...