Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
niesamowite jeden nauczyciel na 3 uczniow , na taka rozrzutność może sobie pozwolić tylko polskie warcholstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie marzeniem polskiej oświaty, wg. liberałów i tzw nowoczesnych opierających sie na ekonomii powinien być zapewne taki stosunek : jeden nauczyciel na stu lub więcej uczniów w jak największej szkole. Na pewno wejdziemy wtedy jako kraj z impetem w nowoczesność we współczesnej Europie i świecie. Nauka, literatura itp będą u nas kwitły. Dodatkowo ważne jest aby w przerwach lekcyjnych dzieci mogły wyżywac się intelektualnie w trakcie palenia papierosów w szkolnych palarniach a te które mieszkają na polskiej wsi po powrocie do domu powinny sobie obowiązkowo łyknąć -dla wzmocnienia chęci nauki -bimbru wypędzonego legalnie z zalegającego spichlerze rolników zboża. Niejako przy okazji powstanie wymarzone dla obecnej władzy społeczeństwo obywatelskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni jeszcze zatrudnić paru nauczycieli wiejska szkoła gdzie brak zdrowej rywalizacji między uczniami, jednak WIEŚNIAKA nikt nieprzekona bo on wie lepiej kupa baranów zewsi pewnie nie ma co robić i szuka sensacji. Ale sprawa prosta jak Pan KURATOR nie pozwala szkoły zamknąc niech ja DOFINASUJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BB napisał:
Powinni jeszcze zatrudnić paru nauczycieli wiejska szkoła gdzie brak zdrowej rywalizacji między uczniami, jednak WIEŚNIAKA nikt nieprzekona bo on wie lepiej kupa baranów zewsi pewnie nie ma co robić i szuka sensacji. Ale sprawa prosta jak Pan KURATOR nie pozwala szkoły zamknąc niech ja DOFINASUJE
Jestem ciekawy kto Ciebie uczył języka polskiego skoro robisz takie byki w pisowni. Ilość nauczycieli nie zależało od dyrektora lecz od Pana Szanownego Wójta (nie pozwalał nauczycielom na godziny ponadwymiarowe). "WIEŚNIAKIEM I BARANEM" To Jesteś TY!!!!!!!!!!!!! Bo nie masz zielonego pojęcia o oświacie i nauczaniu w Szkole. Następnym razem jak będziesz chciał sie wypowiadać na forum to zastanów się na jaki temat (Chyba ze masz orzeczenie z poradni psychologiczno-pedagogicznej.) Zapraszam na naukę ortografii "WIEŚNIAKAMI I BARANAMI" do SZKOŁY PODSTAWOWEJ W TURKOWICACH. Z Poważaniem dla tego co innych nazywa "WIEŚNIAKAMI I BARANAMI".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
36 dzieci z tego 11 z zerówki ktorym wystarczy jedna Pani , pozostaje 25 uczniow i 10 nauczycieli , jeden na 2,5 - pozazdrościć , jest Panowie z zdjęcie czego bronic , nawet dziedzic kiedyś nie mogł sobie pozwolić na taki komfort
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kola napisał:
36 dzieci z tego 11 z zerówki ktorym wystarczy jedna Pani , pozostaje 25 uczniow i 10 nauczycieli , jeden na 2,5 - pozazdrościć , jest Panowie z zdjęcie czego bronic , nawet dziedzic kiedyś nie mogł sobie pozwolić na taki komfort
36 dzieci plus 11 w oddziale przedszkolnym .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BB napisał:
Powinni jeszcze zatrudnić paru nauczycieli wiejska szkoła gdzie brak zdrowej rywalizacji między uczniami, jednak WIEŚNIAKA nikt nieprzekona bo on wie lepiej kupa baranów zewsi pewnie nie ma co robić i szuka sensacji. Ale sprawa prosta jak Pan KURATOR nie pozwala szkoły zamknąc niech ja DOFINASUJE
Czyżbyś prowadził ,, chorą rywalizację" o względy Wójta ( wszystko na to wskazuje). Muszę ci coś wyjaśnić , że ocenę w sprawie kształcenia,wychowania i opieki wydaje właśnie kurator a nie Rada Gminy ( o czym właśnie ty nie masz zielonego pojęcia więc lepiej będzie jeśli ocenę na ten temat zostawisz ludziom którzy się na tym znają).Właściwie to ty tylko potrafisz obrażać innych więc można się domyśleć z jakiego miasta pochodzisz.Myślę , że gdybyś chodził do Szkoły Podstawowej w Turkowicach to byłbyś kulturalny i wykształcony ( żal mi ciebie ,,biedaku")
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozazdrościć takiego zgrania w społeczeństwie; nauczyciele,rodzice i pozostali mieszkańcy.Wspólnie walczą o bezpieczeństwo i kształcenie dzieci.Uważam,że jest to super szkoła w której uczą super nauczyciele i mają super rodziców.Dają przykład innym jak powinna wyglądać współpraca szkoły ze środowiskiem a także jakie znaczenie w społeczeństwie ma szkoła.Szanowni radni powinni się głęboko zastanowić nad tym co zrobić aby nie zniszczyć właśnie takiego społeczeństwa. W okresie przedwyborczym powinni raczej zabiegać o przychylność wyborców.Radny to nie zawód, nie realizowanie swoich aspiracji ale dbanie o dobro mieszkańców gminy nie tylko tych którzy was wybrali,ale wszystkich którzy mieszkają w tej gminie. Mieszkanka Gminy Werbkowice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pozazdrościć takiego zgrania w społeczeństwie; nauczyciele,rodzice i pozostali mieszkańcy.Wspólnie walczą o bezpieczeństwo i kształcenie dzieci.Uważam,że jest to super szkoła w której uczą super nauczyciele i mają super rodziców.Dają przykład innym jak powinna wyglądać współpraca szkoły ze środowiskiem a także jakie znaczenie w społeczeństwie ma szkoła.Szanowni radni powinni się głęboko zastanowić nad tym co zrobić aby nie zniszczyć właśnie takiego społeczeństwa. W okresie przedwyborczym powinni raczej zabiegać o przychylność wyborców.Radny to nie zawód, nie realizowanie swoich aspiracji ale dbanie o dobro mieszkańców gminy nie tylko tych którzy was wybrali,ale wszystkich którzy mieszkają w tej gminie. Mieszkanka Gminy Werbkowice
jak chcą mieć komfort niech ro robią za swoje pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czyżbyś prowadził ,, chorą rywalizację" o względy Wójta ( wszystko na to wskazuje). Muszę ci coś wyjaśnić , że ocenę w sprawie kształcenia,wychowania i opieki wydaje właśnie kurator a nie Rada Gminy ( o czym właśnie ty nie masz zielonego pojęcia więc lepiej będzie jeśli ocenę na ten temat zostawisz ludziom którzy się na tym znają).Właściwie to ty tylko potrafisz obrażać innych więc można się domyśleć z jakiego miasta pochodzisz.Myślę , że gdybyś chodził do Szkoły Podstawowej w Turkowicach to byłbyś kulturalny i wykształcony ( żal mi ciebie ,,biedaku")
Szkoda,Ze kulturalni i wykształceni ludzie z Turkowic mają w sobie tyle jadu i wypisują brednie o innych szkołach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawiedziona napisał:
Szkoda,Ze kulturalni i wykształceni ludzie z Turkowic mają w sobie tyle jadu i wypisują brednie o innych szkołach!!!
Nie wiem skąd Ci się wzięły,, brednie o innych szkołach", bo ja czytając komentarze nie dowiedziałam się nic o innych szkołach w tej gminie.Myślę,że u tych ludzi rozpacz wiąże się ze złością i bezsilnością.Dziwisz się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dobrze niech zamkno tą szkołe co to mają byc koropetycje dla grupki dzieci za nasze pieniadze!!! pozdrawiam z Gozdowa !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sobie pomyślę że muszę podatki oddawać na pensje dla tych 11 nauczycieli to coś mi się gotuje w środku, moje dzieci są doworzone do werbkowic i nie narzekam.Jaki tam jest poziom nauczania jak Pani nuczucielka jest znajomą rodziców dzieci które uczy...przecież im 2-ki nie postawi... tak lokalne społeczeństwo zawsze będzie popierać małe szkoły (choć to bezsensu) dlaczego wszyscy z gminy musimy płacić na garstkę nauczycieli.Ja i mój mąż jesteśmy za tym żeby przenieść te dzieciaki ! a nauczycieli do innych szkół ! i po problemie. Małgorzata D.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbych z Gozdowa napisał:
no i dobrze niech zamkno tą szkołe co to mają byc koropetycje dla grupki dzieci za nasze pieniadze!!! pozdrawiam z Gozdowa !
Brawo mieszkanko i patriotko z Gozdowa .Wyrazy współczucia dla mądrych mieszkańców Gozdowa ,że muszą tolerować takie osoby.Nie przypominam sobie żeby mieszkańcy Gozdowa płacili za korepetycje naszych dzieci. Pozdrowienia z Turkowic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='małgośka' date='17.03.2010, 16:34:56' post='251862'] jak sobie pomyślę że muszę podatki oddawać na pensje dla tych 11 nauczycieli to coś mi się gotuje w środku, moje dzieci są doworzone do werbkowic i nie narzekam.Jaki tam jest poziom nauczania jak Pani nuczucielka jest znajomą rodziców dzieci które uczy...przecież im 2-ki nie postawi... tak lokalne społeczeństwo zawsze będzie popierać małe szkoły (choć to bezsensu) dlaczego wszyscy z gminy musimy płacić na garstkę nauczycieli.Ja i mój mąż jesteśmy za tym żeby przenieść te dzieciaki ! a nauczycieli do innych szkół ! i po problemie. Małgorzata D. [/quot Pani Małgorzato D. czy to,że Pani dzieci są dowożone do Werbkowic daje Pani prawo do wypowiadania się na temat poziomu nauczania w Turkowicach.Niech Pani przyjedzie do szkoły w Turkowicach to zobaczy Pani ,że dzieci mają nie tylko dwójki ale i jedynki.A może Pani i mąż jesteście chętni na prowadzenie tej szkoły (chociaż po wypowiedzi widać , że nie macie pojęcie o oświacie). Zastanawia mnie fakt,że nie macie zastrzeżeń do wójta o to ,że te podatki wam podniósł i to nie ze względu na szkoły. Mieszkanka gminy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać tych "oświatowców" wszędzie ! mają tygodniowo 3 razy mniej godzin niż ja i jeszcze 2 miesiące wakacji ... co to ma być do roboty te wszystkie wiejskie uczycielki trzeba zagonić a nie odpoczynek na prowincji mają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małgorzato ja ciebie popieram w 100 % i wszystkie dzieci chętnie przyjmiemy do Sahrynia!!! Moje dziecko już się cieszy że będzie miało nowych kolegów i koleżanki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kola napisał:
36 dzieci z tego 11 z zerówki ktorym wystarczy jedna Pani , pozostaje 25 uczniow i 10 nauczycieli , jeden na 2,5 - pozazdrościć , jest Panowie z zdjęcie czego bronic , nawet dziedzic kiedyś nie mogł sobie pozwolić na taki komfort
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kola napisał:
36 dzieci z tego 11 z zerówki ktorym wystarczy jedna Pani , pozostaje 25 uczniow i 10 nauczycieli , jeden na 2,5 - pozazdrościć , jest Panowie z zdjęcie czego bronic , nawet dziedzic kiedyś nie mogł sobie pozwolić na taki komfort
Szkoda, że osoby wypowiadające się na ten temat nawet nie potrafią dokładnie przeczytać reportażu w sumie z zerówką jest 47 dzieci już dodałam żeby niektórzy nie mieli z tym problemu. Nikt nie zna realiów tej szkoły a się wypowiadają ja bym swoich dzieci w życiu nie posłała ani do Sahrynia ani tym bardziej do Werbkowic tam to dopiero jest Wieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dniu 21 marca w 323 wydaniu programu "Młodzież kontra czyli pod....ostrzałem " Gościem młodzieżówek partyjnych będzie tegoroczny laureat srebrnych ust za frazę: "Prawda jest tylko jedna. I prawda zawsze leży tam, gdzie leży" SEBASTIAN KARPINIUK – poseł Platformy Obywatelskiej. Gościowi można pocztą elektroniczną przesłać pytania na adres: mk@mlodziezkontra.pl TVP3 info o godz.20.50.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...