Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mobilna Myjnia Parowa "Błysk" Zamość

Utworzony przez blyskmyjnia, 9 sierpnia 2011 r. o 21:41
Zapraszamy do nowo otwartej mobilnej myjni parowej "Błysk" oferujemy mycie samochodów, pranie tapicerki, dywanów, foteli, mycie elewacji i wiele innych usług, zapraszamy na stronę blyskmyjnia.pl/
Ostatnio edytowany 9 sierpnia 2011 r. o 21:41
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem forum:
5. Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez Użytkownika Forum wpisów o charakterze reklamowym oraz linków do stron, których tematyka związana jest z nielegalnym rozpowszechnianiem oprogramowania i innych dzieł objętych prawem autorskim.
Ostatnio edytowany 9 sierpnia 2011 r. o 21:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam. Słaba jakość usług a ceny horendalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myjnia "Błysk" działa od 1 sierpnia i jeszcze nie świadczyliśmy usług na terenie Tomaszowa Lubelskiego. Ceny są adekwatne do jakości. Jakość jest na najwyższym poziomie, używamy detergentów z najwyższej półki, a maszyna jest jedna z najmocniejszych na rynku. Warto spróbować. Zapraszamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz napisał:
Myjnia "Błysk" działa od 1 sierpnia i jeszcze nie świadczyliśmy usług na terenie Tomaszowa Lubelskiego. Ceny są adekwatne do jakości. Jakość jest na najwyższym poziomie, używamy detergentów z najwyższej półki, a maszyna jest jedna z najmocniejszych na rynku. Warto spróbować. Zapraszamy.
Potwierdzam i nie polecam.Jakość beznadziejna, cena kosmiczna no warszawska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eryk napisał:
Potwierdzam i nie polecam.Jakość beznadziejna, cena kosmiczna no warszawska.
Ja korzystałem z tej myjni i jestem bardzo zadowolony. Samochód wymyty pięknie na BŁYSK !!!!! Naprawdę profesjonalne podejście do klienta. Jeżeli chodzi o cenę i jakość wykonanej usługi to uważam ,że biorą za mało. To będzie moja mjnia. Mają też kartę stałego klieta. Polecam wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abe napisał:
Nie polecam. Słaba jakość usług a ceny horendalne.
Pleciesz bzdury albi pomyliłeś myjnie. Ja jestem zadowolony z wykonanej usługi . A co do ceny to za taki profesjonalizm - biorą za mało. Ceny mają takie jak w innych myjniach na naszym terenie a do tego przyjadą do klienta we wskazane miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sola napisał:
Ja korzystałem z tej myjni i jestem bardzo zadowolony. Samochód wymyty pięknie na BŁYSK !!!!! Naprawdę profesjonalne podejście do klienta. Jeżeli chodzi o cenę i jakość wykonanej usługi to uważam ,że biorą za mało. To będzie moja mjnia. Mają też kartę stałego klieta. Polecam wszystkim. [/quote] [quote name='sola' timestamp='1312983066' post='513078'] Pleciesz bzdury albi pomyliłeś myjnie. Ja jestem zadowolony z wykonanej usługi . A co do ceny to za taki profesjonalizm - biorą za mało. Ceny mają takie jak w innych myjniach na naszym terenie a do tego przyjadą do klienta we wskazane miejsce.
zajeżdza kryptoreklamą i spamem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7 napisał:
zajeżdza kryptoreklamą i spamem
Nie polecam. A co do środków to hm?! szampon jest z carrfura i o czym my tu gadamy. Zresztą gość powiedział, że on jest najlepszy. Jesli piszesz, że jesteś zadowolony, to wywal jeszcze cenę. Za pełne umycie samochodu w warszawie płace 50 dyszsek. Ale to jest warszawka a nie zamość. Chłopakom sie poprzestawiało, bądź szukają naiwnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Eryk~ i ~abe~ to te same osoby, na innych forach robią złą reklamę mojej firmie nie korzystając nawet z usług to zwykły spam. Co do preparatów to mam na nie certyfikaty i używamy najlepszych preparatów. Zanim krytykować proszę najpierw skorzystać z usługi. Zapewniam doskonałą jakość.
Ostatnio edytowany 10 sierpnia 2011 r. o 19:14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blyskmyjnia napisał:
Zanim krytykować proszę najpierw skorzystać z usługi.
Ty jakoś nie raczyłeś zapoznać się z zasadami zanim założyłeś tu swój temat. Również nie polecam tej myjni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te środki to są z supermarketu. A kase bierzecie warszawską. Usługa jak usługa. Droga i tyle. Tylko wam się wydaje, że jesteście najlepsi. Za taką kasę w każdej myjni to jeszcze wdupe pocałują. Tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też korzystałam. Jakość przeciętna. Akurat świeciło słońce i mazów miałam mnóstwo. To jest tak jak sie myje i czyści w słońcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem forum:
Faktycznie jakimś to trzeba być gburem, by łamać wszelkie zasady obowiązującej netykiety tu na tym forum. Zresztą jeśli ją łamie przedstawiciel firmy, to jakaż jest JEGO wiarygodność. Oprócz byle jakiej usługi również i to mi się nie podoba. Ogłoszenie i realizowany marketing tutaj jest zwykłym spamem. Nie wiem dlaczego moderator na to pozwala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anonimowość i bezkarność w internecie pozwala oczerniać firmy nawet nie korzystając z ich usług, ja występuję tutaj oficjalnie podając swoje dane. Skoro Pana zdaniem jakość świadczonych przez nas usług jest beznadziejna proszę o ujawnienie Pańskich danych w celu zweryfikowania czy był Pan naszym klientem, a także w celu ewentualnego skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego. Proszę podać kiedy i z jakiej usługi Pan korzystał. Jeżeli nadal będzie Pan bezpodstawnie pomawiał moją firmę wystąpię do odpowiednich instytucji w celu ustalenia Pana tożsamości i skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego z art. 212 kodeksu karnego, a także na podstawie ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji skieruję sprawę na drogę cywilną. Mam nadzieję, że forumowicze doskonale zdają sobie sprawę z tego, że takie informacje i posty są zazwyczaj pracą twórczą konkurencyjnych firm. Proszę o rozsądne podejście do sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buhahaha, szukasz taniej reklamy, łamiesz regulamin tego forum, a teraz dziwisz się jeszcze, że w stworzonym przez Ciebie temacie jest spory odzew i ludzie piszą o tej myjni niepochlebne opinie? Cóż, trzeba było reklamować się gdzie indziej, a nie teraz straszyć anonimowych ludzi paragrafami za to, że nie podoba się im twoja myjnia czy też kolejna chamska reklama, którą tu zamieściłeś :>
blyskmyjnia napisał:
Mam nadzieję, że forumowicze doskonale zdają sobie sprawę z tego, że takie informacje i posty są zazwyczaj pracą twórczą konkurencyjnych firm. Proszę o rozsądne podejście do sprawy.
Idąc twoim tokiem rozumowania można by wysnuć teorię, że @sola to twoje drugie konto lub ktoś z twojej rodziny czy pracowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestrzeganiem regulaminu zajmują się moderatorzy, jeśli uznają, że ten wątek łamie regulamin z pewnością go usuną, a jaki to ma związek z kłamstwami i oczernianiem mojej firmy????Firma działa od 1 sierpnia dokładnie wiem, komu gdzie wykonywałem usługi, anonimowość w internecie nie jest jego zaletą, każdy może wypisywać bzdury i kłamstwa na drugą osobę czy firmę, ale zawsze ma w tym jakiś motyw. Na szczęście po IP można dojść z jakiego komputera został wysłany post, i prędzej czy później po nitce do kłębka. Dla wszystkich wypowiadających się na tym forum o mojej myjni mam kilka pytań, skoro korzystaliście z usług mojej myjni to opiszcie jak wyglądam ja i mój pomocnik, opiszcie mój samochód, strój roboczy i ulotkę, która otrzymuje każdy klient no i oczywiście prezent jaki dostają klienci, tych informacji nie znajdziecie na stronie internetowej jedynie po kontakcie ze mną i faktycznym skorzystaniu z moich usług.W razie potrzeby umieszczę linki do zdjęć wykonywanych podczas pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beznadziejna firma ten niby "błysk" . W dodatku z tupetem i jeszcze szantażują. Odradzam korzystania z ich usług, Sami Państwo widzicie, ze w pogoni za reklamą zdolni są do oczerniania ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blyskmyjnia napisał:
a jaki to ma związek z kłamstwami i oczernianiem mojej firmy????
Taki, że wybierając tą formę reklamy powinieneś liczyć się ze zjawiskiem, które ma tu miejsce. Ludzie jak to nazwałeś "oczerniają" twoją firmę bo mają dość wszechobecnych reklam, są niezadowoleni ze świadczonych tam usług lub nowej konkurencji czy zwyczajnie z całego otaczającego ich świata. Reklamując się i zamieszczając swoje ogłoszenie tu: http://lubelskidommediowy.pl/ dotarłbyś do większej grupy odbiorców, a przy okazji uniknął też oczerniania :>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję za zwrócenie uwagi i link, moim celem nie było zdenerwowanie forumowiczów, jedynie dotarcie do jak największej liczby osób, po prostu robię wszystko żeby firma ruszyła pełną parą, jestem młody to mój pierwszy własny biznes do tego żona i małe dziecko na utrzymaniu, dlatego tak bardzo zależy mi na tym, żeby się powiodło. Przepraszam wszystkich forumowiczów, których zdenerwował fakt umieszczenia tego wątku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...