Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mój ojciec nie był ubekiem!

Utworzony przez Gość, 22 września 2008 r. o 06:53 Powrót do artykułu
Żenada,rozbieranie pomników historii narodu-jaka ona by nie była.Może energię i środki przeznaczyć zamiast na rozbiórkę to na renowację zabytków cmentarza na którym usytuowany jest ten pomnik.Może w końcu i posłowie zaangażują się w jakąś konstruktywną działalność dla dla dobra miasta a nie tak jak w opisanym wyżej przypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenadą jest to, że ten pomnik odnowiono. Trzeba było zostawić go z dawnym napisem. Wtedy ludzie oceniliby czy to bohaterowie czy nie. Jednak obok trzeba było zamieścić informacje w jakich okolicznościach to się stało. Proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pomnik ZDECYDOWANIE TRZEBA ROZEBRAĆ!!! Nie zakłamywać historii!! A ojciec tego pana służył ÓCZESNEJ UBECKIEJ WŁADZY I MUSIAŁ JEJ ODDAĆ ZASŁUGI JAK MU I JEMU PODOBNYM wystawili TEN OLBRZYMI pomnik. Ten żyjący syn POWINIEN SIĘ WSTYDZIĆ , ŻE MIAŁ TAKIEGO OJCA, a nie bronić tej haniebnej pamiątki na cmentarzu. Teraz każdy sbek,ubek mówi, że nic takiego ZŁEGO NIE ROBIŁ!!! Te sowieckie sługusy WYNISZCZYLI NASZĄ PRAWDZIWĄ INTELIGENCJĘ I WSPANIAŁYCH LUDZI, PATRIOTÓW, KTÓRZY WALCZYLI O wolną POLSKĘ!! MOI RODZICE(rodowici zamojszczanie z dzida pradziada) ZAWSZE ILE RAZY CHODZIMY NA CMENTARZ i przechodzimy główną aleją obok tego pomnika MÓWIĄ, ŻE TO POMNIK ZDRAJCÓW, SŁUŻĄCYCH UBECJI(UB miała swoją katownię, gdzie siedział mój ojciec, w podziemiach narożnej kamienicy na ul.Kościuszki- za PRL BYŁO TAM MO).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do zamojścianin-czytałem komentarz "gość" i jestem też zdania ,że pomnika nie powinno się rozbierać ale nie odnawiać.Sam porządkowałem ten pomnik w szkole podstawowej kilka razy nawet nie wiedząc czemu jest poświęcony.A Ty jako wzorowy narodowiec i mam taką nadzieję ,że patriota -Polak ,w myśl reguł nie głoś że ktoś ma się wstydzić swojego ojca! po pierwsze-historia lubi robić z ludźmi różne rzeczy A po drugie -czy jesteś pewny ,że Twoi rodzice --oczywiście typowi"zamościanie " i oczywiście ludzie bez skazy są tacy jakimi ich opisujesz. Oby!!!!!!!!??????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamojszczanin napisał:
Ten pomnik ZDECYDOWANIE TRZEBA ROZEBRAĆ!!! Nie zakłamywać historii!! A ojciec tego pana służył ÓCZESNEJ UBECKIEJ WŁADZY I MUSIAŁ JEJ ODDAĆ ZASŁUGI JAK MU I JEMU PODOBNYM wystawili TEN OLBRZYMI pomnik. Ten żyjący syn POWINIEN SIĘ WSTYDZIĆ , ŻE MIAŁ TAKIEGO OJCA, a nie bronić tej haniebnej pamiątki na cmentarzu. Teraz każdy sbek,ubek mówi, że nic takiego ZŁEGO NIE ROBIŁ!!! Te sowieckie sługusy WYNISZCZYLI NASZĄ PRAWDZIWĄ INTELIGENCJĘ I WSPANIAŁYCH LUDZI, PATRIOTÓW, KTÓRZY WALCZYLI O wolną POLSKĘ!! MOI RODZICE(rodowici zamojszczanie z dzida pradziada) ZAWSZE ILE RAZY CHODZIMY NA CMENTARZ i przechodzimy główną aleją obok tego pomnika MÓWIĄ, ŻE TO POMNIK ZDRAJCÓW, SŁUŻĄCYCH UBECJI(UB miała swoją katownię, gdzie siedział mój ojciec, w podziemiach narożnej kamienicy na ul.Kościuszki- za PRL BYŁO TAM MO).
A obecne watykańskie sługusy to ci dziadek nie przeszkadzają ??? Czy historię interpretujesz tylko po swojemu ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A obecne watykańskie sługusy to ci dziadek nie przeszkadzają ??? Czy historię interpretujesz tylko po swojemu ???
Odpowiedź dla "gościaa" Lucz sie człowieczku,, bo na rozum jua za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A obecne watykańskie sługusy to ci dziadek nie przeszkadzają ??? Czy historię interpretujesz tylko po swojemu ???
Odpowiedż na opinie z 22.09.08 Człowieczku-fantazjuj, bo na rozum to jesteś za głupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...