Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czytam Wasze komentarze i nie wierzę w to co czytam... Zastanawiam się czy wasza nienawiść do Policji jest prawdziwa, czy tylko wydumana, żeby pokazać jakim jestem "cwaniakiem"? troche szacunku dla władzy, bo mimo, że nie zawsze jest tak jakbyśmy chcieli to mimo wszystko odwalają kawał roboty. Zapraszam do pracy w policji wszystkich, którzy się tak świetnie "znają" na temacie. Pokażcie jak WY byście super pracowali. Pewnie Wy oczywiście w swoich fachach jesteście nieomylni i ponad wszystko. Głupia polska mentalność. Czasami się wstydzę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze....złe warunki drogowe i tak szaleć, toż to mandat się należy 500 złotych i 10 punktów...oby tak dalej, to może ktoś zrozumie, że najpierw to my musimy drogi zbudować, a dopiero później egzekwować prawo drogowe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"troche szacunku dla władzy" Moje pytanie dla jakiej władzy czy POLICJA to WŁADZA a jak nie umieją jeździć to niech nie siadają za kółko w takie Autka. Spowodowali wypadek więc powinni ponieść za to karę a dowodem na to czy jechali za kimś będzie zapis Video i nawet powinna być prędkość a więc BRAWURĘ trzeba ostudzić mandat karny 500 zł i 6 pkt. Karnych to wydaje mi się odpowiednia kara dla Kierowcy Policjanta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś mi tu nie pasuje bo ja widziałam tą vectre w rowie ale w niedziele coś się komuś poprzestawiało hehe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skora kogos gonili to maja go na kamerze jaki problem ustalic pirata!!!! cos tu nie gra!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze faktycznie rozwalili się w Niedzielę a nie w Poniedziałek bo ja dostałem sms o 21.53.45 dnia 14.06.2009 to fakt. Po drugie zgadzam się z opinią mówiącą o nagraniu video ściganego pojazdu bo gdzież jest ten numer rejestracyjny, kolor i marka a może kamerka tak kiepska jak umiejętności kierowcy, a może czarna skrzynka nie do odczytania jak w Airbasie co wylądował w oceanie .A może jednak zawiodły oponki bo kiepskie były ! taniocha ! Co ciekawe TVN TURBO ma w nowym programie poświęcić parę minut piratom drogowym z Hrubieszowa. I tak to jest nie dość że na wyczyniali to w naszej miejscowości już się stali gwiazdami a nie długo w całej Polsce . Coś jak DODA tylko że ona ma kupę kasy i była u Wojewudzkiego panów może też zaprosi . A najbardziej to oni nadają się do Majewskiego , tam to kupa błaznów jak u nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawi mnie czy policjanci poniosą karę za swój wyczyn nie dostosowali prędkości do warunków panujących na drodze a dodatkowo stworzyli zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego i powinni ponieść zasłużoną karę troszeczkę pokory panowie w mundurach pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukarać, ukarać, ukarać albo puścić wolno jak jają w łape
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara za te 500 które mi wlepili )))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci jechali lipnym oplem i tak to się skończyło. Ciekawe czy naprawdę kogoś gonili czy się bawili samochodem? nawet jeśli sie bawili to się tego nie dowiemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci policjanci byli pod wpływem Dopalaczy , chcieli spróbować jak działają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
MOŻE TEN PIRAT TO ROWERZYSTA HA HA HA
o ku***, ale śmieszne.... mają video, to sobie kolesia skasują. Jaki problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja często jechałem tą droga do Hrubieszowa i dalej na przejscie graniczne Zosin i podejzewam ze to nie był pirat tylko zmeczony kierowca który stał na granicy ok 10h zmeczony i chciał szybciej do domu dotrzeć i troszeczke przekroczył prędkość a policjanci sie żucili za nim do poscigu dla mnie to troche jest dziwne skoro nie opanowali takiego samochodu i wypadli z drogi jest tam jeden ostry zakret i pewnie na tym zakręcie nie opanowali tego samochodu i wypadli z drogi a co do wcześniejszych opisów to jak by mieli policjanci takie polonezy z silnikiem 1.4 16v albo silniki 1.8 16V VVC ROVERA ewentualnie 2.0 DOHC i dobry kierowca za kółkiem tego poldka to by nie jednego jak to napisali PIRATA złapali i nie potrzebne były by te opelki mogli by tylko mieć jakis leprzy do scigania kierowców motocykli którzy w terenie zabudowanym mają 280km/h jak chca tak jeździc to niech jada na autostrade do nie Niemiec bo jak wybiegnie dziecko za piłka to nie ma mozliwosci wychamowania tak jak i ci którzy samochodami tak szybko sie przemieszczją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bodek napisał:
i mogli by tylko mieć jakis leprzy do scigania kierowców motocykli którzy w terenie zabudowanym mają 280km/h jak chca tak jeździc to niech jada na autostrade do nie Niemiec bo jak wybiegnie dziecko za piłka to nie ma mozliwosci wychamowania tak jak i ci którzy samochodami tak szybko sie przemieszczją
O czym chłopie mówisz. Do ścigania motocykli nadają się wyłącznie motocykle. Przypomnę tylko poscig za motocyklista drogę z Lublina na Piaski do Milejowa czy Mełgwi już nie pamiętam. Motocyklista był "cienki" ale i tak dopiero na blokadzie go zatrzymano, za to matołki gonili go vectrą spychając po drodze samochody na zatłoczonej drodze do Chełma. W imię czego? Paru stów mandatu? Ile samochodów spychali z drogi i ile niebezpiecznych sytuacji sprowokowali na drodze? Wystarczy blokada w odpowiednim miejscu, a pościgi w polskich warunkach drogowych to pomyłka. Prawda jest taka że policjanci czują się jak bogowie, ale to tylko ich mniemanie o sobie. A druga sprawa to to że czuja się i lubia jak ktos na nich mówi WŁADZA. Dla mnie policja to nie władza tylko służba. Śłużba temu narodowi a nie korzystanie z przywilejów dla własnej zabawy. Tak to jest jak sie poprzestawia role. I tak też mamy w polityce. Ministrowie i rzad to nie władza ale służbo. Policja też! Tak a propos nazwa minister z łaciny tłumaczy się jako służba. Pies drapał policję. Ja do nich szacunku nie mam. Sami sa sobie winni. Szkoda tylko że za naprawę zabawki zapłaci społeczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przerażony wypowiedziami niektórych. Jedni się cieszą z rozbitego radiowozu, inni wieszają psy na policjantach. Gonili jołopa, który nie zatrzymał się do kontroli. I dobrze. Skoro uciekął, to znaczy, że miał coś na sumieniu. I nie stwarzajcie durnej ideologii, że zmęćzony pewnie był, bo stał na granicy, albo, że że on przeciez nic nie zrobił. Po czyjej wy stajecie stronie? A że rozbili radiowóz? To jest wkalkulowane w ten zawód. Tak jak kierowca rajdowy, ktoś tu napisał. Wiadopmo, ze kazdy pościg może się tak zakończyć. A co do szacunku dla policji -- ona nie jest po to, żeby ją lubić, ona ma byś skuteczna. I jest, bo jednak jak czytam, że po kazdym wekendzie wpałdło ileś tam tysięcy pijanych morderców za kółkiem, to nie zatrzymały ich krasnoludki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki porządny samochód zniszczyli... Powinni teraz z własnej pensji za niego zapłacić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idąc tokiem rozumowanie niektórych z was, to równiez strażak powinien zapłacić np. za uszkodzenie motopompy podczas akcji gaśniczej, za przedziurawienie węża itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, prawda leży po środku. Trudno sie dziwić ludziom że cieszą się iż policjanci rozwalili takie auto w tka widowiskowy sposób. Ale niestety, policjanci w tego typu samochodach nie ścigaja już piratów, a robią piratów z każdego. Ostatnia bylem świadkiem jak jeden taki jechał za cywilnym samochodem dobre 15 km, siedząc mu na ogonie (pomija sprawe bezpiecznej odległości). Dopiero udało im sie trafić gościa w 3 miejscowości, tuż za tablicą o terenie zabudowanym (nie więcej jak 200m)... Niestety nagminne stało się łamanie prawa przez tych ,,policjantów'' i jazda za innym samochodem co popełnił wykroczenie przez N-kilometrów z niedozwoloną szybkością i narażaniem innych użytkowników dróg na wypadek, poprzez wyprzedzanie w miejscach niedozwolonych, wyprzedzanie na tzw. czołówke itp. i po ,,pościgu'' siadają gościowi na D. i właczają sygnały świetlne i dźwiękowe. Wszytko ok, ale oni to robią bez kogutów, dyskoteki czy jak tam to zwą ludzie. Do momentu właczenia przz nich kogutów, a tym samym stania się pojazdem uprzywilejowanym powinni jeździć max 90km/h poza miastem i 50km/h w mieści, chyba ze znaki stanowią inaczej. A to co już te orły wyprawiają będzie sie tak kończyło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tak: "musieli rozwinąć podobna prędkość", bo kogoś ścigali i warunki na drodze były niekorzystne. Widocznie pani Popek- rzecznik policji, robi wszystko, aby ludziom oczy zamydlić. I tak ich pani nie wybieli. A może lepiej wypadałoby po prostu napisać, że funkcjonariusze sami popełnili wykroczenie, przekroczyli prędkość i sami nie dostosowali szybkości do warunków na drodze. Policjant też człowiek, może się popełnić wykroczenie, nie jest kimś świętym. I przynajmniej tylu zbędnych komentarzy by nie było:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmmm. to ja poprosze stroboskopy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...