Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jest jakiś żart..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczyt wyrachowania ! Widocznie skala problemu jest większa niż to widać spoza kościelnego muru i chcą to wyciszać zanim sprawa trafi na policję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Molestowania psychicznego doznaje za kazdym razem gdy widzę Panią Kopacz w telewizji. Gdzie mogę to zgłosić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ksiądz może molestować! To jest skandal. Takie cos powinno się potępiać a nie jeszcze wyznaczać osoby do pomocy. Raczej powinno się znieść celibat i pozwolić księżom mieć rodziny i nie dochodziłoby do takich tragedii. Aczkolwiek i celibat tego nie usprawiedliwia. Nasza religia nie takie rzeczy głosi. Skandal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Molestowania psychicznego doznaje za kazdym razem gdy widzę Panią Kopacz w telewizji. Gdzie mogę to zgłosić ?
  Swojemu psychiatrze. I poproś o silniejsze leki, pisuarze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KSIENŻY ATAKUJO, ATEJISTY SZATANISTYCZNE :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy wiedzą,ze jesteście anty CHRZEŚCIJANIE !!! Dlatego tylko takie artykuły sie u was pojawiają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KURIA JEGO MAĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...Swojemu psychiatrze. I poproś o silniejsze leki, pisuarze :) Widze ze POpapraniec ma wieksze doswiadczenie... Dziekuje ale nie skorzystam. Wytrzymam jeszcze te kilka tygodni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypędzam szatana w imię ChrystusaAutor: ks. Andrzej GrefkowiczCzłowiek opętany przez demony, gdy przekracza próg świątyni, poci się, traci przytomność i ma napady lęku. Nie może patrzeć na święte obrazy. Medalik z Matką Boską wywołuje jego agresję. Parzy go woda święcona. Widzi diabelskie twarze, nękają go obsesyjne myśli. Rozmawiamy z ks. Andrzejem Grefkowiczem – egzorcystą w diecezji warszawsko-praskiej. fragment Wiele osób ma koszmary. Ja też. Ale pewnie nie budzi się pan regularnie w nocy z wrażeniem, że ktoś siedzi na panu i dusi za gardło. Osoby, które do mnie trafiają, opowiadają, że budziły się z koszmarnego snu i w ciemnym pokoju czuły czyjąś obecność, czuły czyjś wzrok na sobie. Mogą pojawić się też poważniejsze znaki działania złego ducha: podmuchy zimna, przesuwanie mebli, otwieranie i zamykanie drzwi. Światło samo zapala się i gaśnie, wskazówki zegara zaczynają obracać się w odwrotną stronę, w domu pojawiają się różne przedmioty, których nigdy wcześniej tam nie było.     http://www.odnowa.jezuici.pl/szum/prowadzenie-spotkainmenu-33/modlitwa-o-uwolnienie-mainmenu-83/300-wypam-szatana-w-imihrystusa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy grzechy i poranienia seksualne mogą być furtkami dla szatana - ks. Piotr Glas, egzorcysta     https://www.youtube.com/watch?v=l-UXUE3MGzQ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypędzam szatana w imię ChrystusaAutor: ks. Andrzej GrefkowiczCzłowiek opętany przez demony, gdy przekracza próg świątyni, poci się, traci przytomność i ma napady lęku. Nie może patrzeć na święte obrazy. Medalik z Matką Boską wywołuje jego agresję. Parzy go woda święcona. Widzi diabelskie twarze, nękają go obsesyjne myśli. Rozmawiamy z ks. Andrzejem Grefkowiczem – egzorcystą w diecezji warszawsko-praskiej. fragment Wiele osób ma koszmary. Ja też. Ale pewnie nie budzi się pan regularnie w nocy z wrażeniem, że ktoś siedzi na panu i dusi za gardło. Osoby, które do mnie trafiają, opowiadają, że budziły się z koszmarnego snu i w ciemnym pokoju czuły czyjąś obecność, czuły czyjś wzrok na sobie. Mogą pojawić się też poważniejsze znaki działania złego ducha: podmuchy zimna, przesuwanie mebli, otwieranie i zamykanie drzwi. Światło samo zapala się i gaśnie, wskazówki zegara zaczynają obracać się w odwrotną stronę, w domu pojawiają się różne przedmioty, których nigdy wcześniej tam nie było.     http://www.odnowa.jezuici.pl/szum/prowadzenie-spotkainmenu-33/modlitwa-o-uwolnienie-mainmenu-83/300-wypam-szatana-w-imihrystusa
  Kuria Jego Mać! Jak taki zdolny i wszechmogący to dlaczego nie wypędzi PEDO z księżulków ino pedo głupoty? Z egzorcyzmami identycznie cudują! Wszystko dla ludzi, a na księzulków to nie działa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ludzki los~, wysłuchałem. Ciekawe. Dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czegoś tu nie rozumie mnie jak raz dla żartów uszczypną a potem klepną po pupie ksiądz to od razu powiedziałam rodzicom i przestałam chodzić na religie. Gdy się spytał dlaczego nie chodzę rodziców to oni powiedzieli iż nie życzę sobie tego aby mnie w jakikolwiek sposób dotykał, od tamtej pory nigdy to się nie powtórzyło. ludzie gdzie wasi rodzice byli i jaki kontakt z nimi mieliście przecież nikt nikogo nie zmuszał do przebywania z takim księdzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Molestował cię ksiądz? Nie martw się, za rządów PiS dostaniesz za to dożywocie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Molestował cię ksiądz? Zgłoś się do biskupa, ON TEŻ CHCE POMACAĆ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...