Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Monika z Bodaczowa ma najdłuższe nogi w całej Szkocji

Utworzony przez wiesiek, 5 lutego 2014 r. o 19:55 Powrót do artykułu
i co z tego że najdłuższe jak wcale zgrabnie w nich nie wygląda. Ładna też nie jest nos ma jak Pinokio a to wiadomo o wielkości czego świadczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co z tego że najdłuższe jak wcale zgrabnie w nich nie wygląda. Ładna też nie jest nos ma jak Pinokio a to wiadomo o wielkości czego świadczy
  mis piękności się odezwał, a ty jaki masz nos, pewnie króciutki, to też o czymś świadczy    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha zazdrośnice się odzywają. Nie ma nic gorszego u kobiety jak krótkie nogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładna, ale szkoda, że nie najdłuższe w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szału ni ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
okropne buciory! czy koniecznie trzeba wkładać coś tak paskudnego żeby...zaistnieć? poza tym - dziewczyna jak wiele innych: chuda, wieszakowata, twarz zabiedzonej widźminki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to ważniejsze co ma między nogami....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
110cm - jak miło, że mam dłuższe :D :D D: 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam ją, między nogami jest płytka, nie mógł jej wejść mój 19 cm guliwer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narodowa cecha Polaków-zazdrość!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narodowa cecha Polaków-zazdrość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że rajstop na sobie nie miała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nogi nie powinny być ani za długie ani za krótkie tylko proporcjonalne do całej sylwetki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny nieudacznik co wyjechał na wyspy bo jej sie w Polsce nie udało pracy z takim marnym wykształceniem znaleźć ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny nieudacznik co wyjechał na wyspy bo jej sie w Polsce nie udało pracy z takim marnym wykształceniem znaleźć ....
Za chlebem pojechała,kaszubski żyd do do wyjazdów i do prostytucji te nasze cudne dziewczęta zmusza, [ tutaj się kłania paragraf za stręczycielstwo ] a miało być tak u nas pięknie,nie będzie niedługo w tym dzikim kraju kogo posuwać , ech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co wypisujecie jest zalosne...dziewczynie sie udalo I to chyba powod do radosci..nic dziwnego ze obcokrajowcy sie z nas smieja, skoro nawet "swoich" bez broblemu mieszamy z blotem..ogarnijcie sie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co wypisujecie jest zalosne...dziewczynie sie udalo I to chyba powod do radosci..nic dziwnego ze obcokrajowcy sie z nas smieja, skoro nawet "swoich" bez broblemu mieszamy z blotem..ogarnijcie sie!
Nie bulwersuj się tak,widzisz do czego nas zmuszają,tylko wyjazd i sprzedawanie siebie i własnego ciała,tylko nielicznym z nas się udaje. Tusk musi odejść,tak dalej być nie może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne i czym tu się chwalić.Kolejna Polska, która nic w głowie nie ma, tylko się rozbiera!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...anonimowi hate`ci w głowach mają pusto, patrząc na gówno w kiblu pewnie myślą,że to lustro." Boli Was baardzo Was boli,że to o nie jest Wasz artykuł albo teraz jakieś teksty o jakiś guilwera z majtek jakiegoś idioty co do swoich 9ciu cm narzuca dyche żeby się lepiej poczuć bo go rodzice nie kochali,koledzy się śmieją. Dziewczyna działa i robi co lubi i odnosi w tym swoje większe lub mniejsze sukcesy. Wy hate`ujecie komentami...a co z Wami? Siedzicie na dupie i obwiniacie cały Świat o to,że Wam nie wychodzi w życiu...szkoda, nie Was tylko takiego brudzenia pod artykułem. Ona i tak się nie załami i nie przejmie tak jak ja bynajmniej wylewając mój hate do takich jak Wy.   Pozdrawiam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieproporcjonalne koromysło i tyle ! czy tu się zachwycać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...