Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motocykliści ranni w wypadku koło Zamościa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 sierpnia 2019 r. o 16:41 Powrót do artykułu
Pozdrawiam idiotów z naklejkami " motocykle są wszędzie " bo powinny być tylko i wyłącznie tam gdzie ich miejsce zgodnie z przepisami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jesteś idiotą i cymbałem. Nic nie wiesz o życiu gównojadzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jesteś idiotą i cymbałem. Nic nie wiesz o życiu gównojadzie.
 No to się przedstawiłeś. W całej krasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cafe550 i jesteś fe i debilem jednak jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się boje ludzi 60+ za kierownicą. W piątek taka seniorka na ul. Jaczewskiego że złożonymi bocznymi lusterkami zjechała na prawo do zatoczki a następnie od razu zrobiła zawrotkę nie rozglądając się czy coś nie jedzie za nią, jechałem ja i mam na szczęście refleks.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mistrzyni z wiochy, która ma zawsze pierwszeństwo, na starym ruplu ,kontra PRAWIDŁOWO JADĄCY MOTOCYKLIŚCI!,3:0 DLA WIEŚNIARY !!mistrzyni DOWIEDZIAŁA SIĘ, ŻE JAZDA PO MIEŚCIE, TO COŚ INNEGO NIŻ MANEWRY PO OBEJŚCIU, MIĘDZY STODOŁĄ, A CHLEWEM!Mistrzynię czeka odsiadka w mamrze, gdzie klawisze się nią zajmą! Już teraz definitywnie postanowiła, że porzuca motoryzację , wraca do garów, gdzie jest jej miejsce i to jest świetna wiadomość !!oba ruple rozbebeszone!! zrobiło się bezpieczniej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...