Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Łukasz Trzymaj sie! FRS najlepsza ekipa w Polsce! pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBY TYLKO TYCH WYCZYNÓW NIE WYKONYWAŁ W NORMALNYM RUCHU DROGOWYM BO MOŻE MU SIĘ COŚ ZŁEGO PRZYTRAFIĆ. NAJLEPIEJ GDYBY STARTOWAŁ W ZAWODACH WTEDY WYŻYŁBY SIĘ I NABRAŁ UMIEJĘTNOŚCI POD OKIEM FACHOWCA TRENERA.SZEROKOŚCI I ZDROWEGO ROZSĄDKU ŻYCZY CZYTELNIK DW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A POTEM ROŚLINKA napisał:
OBY TYLKO TYCH WYCZYNÓW NIE WYKONYWAŁ W NORMALNYM RUCHU DROGOWYM BO MOŻE MU SIĘ COŚ ZŁEGO PRZYTRAFIĆ. NAJLEPIEJ GDYBY STARTOWAŁ W ZAWODACH WTEDY WYŻYŁBY SIĘ I NABRAŁ UMIEJĘTNOŚCI POD OKIEM FACHOWCA TRENERA.SZEROKOŚCI I ZDROWEGO ROZSĄDKU ŻYCZY CZYTELNIK DW.
Sam widzisz, że to rozsądne chłopaki są. Ćwiczą na pustych, oddalonych od miasta parkingach. Występują nie 'na dziko' na ulicach miasta nocą, tylko na ZABEZPIECZONYCH imprezach. Tylko gratulować i życzyć determinacji i powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszne dopiero w Warszawie spostrzegli , że to niebezpieczny sport
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwięcej ryzykują oni sami więc w czym problem? Widocznie ten cały program jest przeznaczony tylko dla tych co potrafią śpiewać, tańczyć lub w inny sposób robią z siebie idiotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwięcej ryzykują oni sami więc w czym problem? Widocznie ten cały program jest przeznaczony tylko dla tych co potrafią śpiewać, tańczyć lub w inny sposób robią z siebie idiotów.
W tym problem, że taki występ w "Mam talent" szybko może znaleźć kolejnych nasladowców i nie zawsze będą to osoby odpowiedzialne trenujące gdzieś na oddalonych parkingach a idioci, którzy zaczną popisywać się na ulicach w centrum miasta. Już teraz nei brakuje deb***i, którzy w środku dnia przejeżdżają ul. Piłsudskiego na jednym kole. Mam nadzieję, że wspomniany w artykule Łukasz do takich nie należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wujek zza miedzy napisał:
W tym problem, że taki występ w "Mam talent" szybko może znaleźć kolejnych nasladowców i nie zawsze będą to osoby odpowiedzialne trenujące gdzieś na oddalonych parkingach a idioci, którzy zaczną popisywać się na ulicach w centrum miasta. Już teraz nei brakuje deb***i, którzy w środku dnia przejeżdżają ul. Piłsudskiego na jednym kole. Mam nadzieję, że wspomniany w artykule Łukasz do takich nie należy.
Idiotom niewiele potrzeba i żaden program tego nie zmieni. Tak to jest jak się nie czyta uważnie, z artykułu wynika, ze chłopaki jeżdżą z pełną świadomością tego co robią i czym ryzykują więc troska o to czy koleś jest szpanerem szalejącym po mieście czy nie, jest zbędna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam kciuki za tych chłopaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopak nie zakwalifikował się bo nie umie śpiewać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chlopaki z FRSu sa zajebisci ! az szkoda ze nie przyjeli ;/ ehh . pozdro dla Was chlopaki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dżon napisał:
chłopak nie zakwalifikował się bo nie umie śpiewać
10/10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym zawiedziony ? To to nie widzi,że pokazy dawców organów co najwyżej budzą wstręt a nie podziw ? Worki byś chłopie z piaskiem ponosił, byłby z ciebie jakiś pożytek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda. Ten Mam Talent mógłby stać się przepustką do kariery. Dobrze, że w Zamościu działa taka ciekawa grupa. Jednak nic o niej nie słychać. Dzięki Dziennikowi za info.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmc napisał:
Łukasz Trzymaj sie! FRS najlepsza ekipa w Polsce! pozdro
Leczysz się czy uwierzyłeś,że na tą dolegliwość nie ma sposobu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stunterka napisał:
chlopaki z FRSu sa zajebisci ! az szkoda ze nie przyjeli ;/ ehh . pozdro dla Was chlopaki !
Leczysz się czy uwierzyłeś,że na tą dolegliwość nie ma sposobu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Styx skad Ty chlopie takie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie nie potrzebnie ten chłopak startował do mam talent poniewaz to jest jedno wielkie polskie gowno zrobione dla ludzi starych siedzacych przed telewizorem i mlodych nie majacych o niczym pojecia po 2 niby darmowa promocja na cala polske ale lepiej dojsc do tego na zawodach a nie konkursach ktore leca w telewizji ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakra.. chodze na treningi chłopaków często i wiem że to nie jest niebezpieczne bo Łukasz ma talent i wygrałby ze wszystkimi to pewne, ale że to jest niebezpieczne to tak .. amator tak nie potrafi wiec niebezpieczne. Ale nie dla Niego. Po prostu paranoja.. moze komisja sie bała że wjedzie w nich.. przecież tam były różne ewolucje z nożami i to było bezpieczne?? coś jest nie tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam osobiście jednego z braci - to naprawdę odpowiedzialne chłopaki, i tylko cieszyć się że ktoś z zamościa może wygrywać zawody międzynarodowe, a do tych deb**li co jeżdzą w godziny szczytu po ulicach z prędkością 3 x większą niż dopuszczalna nie ma ich co porównywać. Ludzie odróżniajcie PASJĘ od GŁUPOTY !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że jak na to patrzę, to już wolę średnio śpiewające dziecko, niż popisywanie się swoim motorkiem :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...