Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na trzech łysych oponach i jednej letniej. 20-latek rozbił samochód na drzewie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 stycznia 2019 r. o 11:43 Powrót do artykułu
i tak się żyje powoli na tej wsi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bum Bum mój Audik robi we wsi szum... 30-letni, obiekt marzeń każdego wieśniaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawie jak orszak Dudy, może po prostu trzeba mu zakupić nowe BMW w ramach programu wieś+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To gratuluje pomysłu jazdy na takich oponach. Trzeba miec narobione w glowie. Opony to podstawa !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A już byłam pewna, że rozwalił stare bmw. Bo to ulubiona marka tych wiejskich głupków. Oczywiście zdezelowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochód jak każdy,tylko kierowca bez wyobraźni i nie myślący o bezpieczeństwie swoim i innych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na 3 łysych i jednej letniej w zimie szaleć to może tylko pacjent z psychuszki- czyżby to był pensjonariusz z Radecznicy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję żeby ten kretyn poniósł wszystkie koszty od akcji ratowniczej strażaków po leczenie może będzie to ostrzeżenie dla innych kozaków A jak niema z czego niech zakasa rękawy i weźmie się za odśnieżanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślicie, że ten to dziś ostatni? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabraklo rozumu lub miejsca na rozum .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co opony? Ma aluski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieś się wyludnia w zastraszającym tempie, starzy umierają, młodzi kończą w rowie albo na drzewie, ewentualnie co bardziej rozgarnięte jednostki uciekają do miasta, za 20-30 lat aglomeracja Lublina to będzie połowa ludności całego województwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i przyoszczędził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To gratuluje pomysłu jazdy na takich oponach. Trzeba miec narobione w glowie. Opony to podstawa !!!!!!
 Iza, ogłąbienieletni, z problemem identyfikacji płciowej (gender uszczerbiony). Większość tych wechikułów, ma dwuliterowe  rejestracje. Wieś uwielbia audi, wieśwagena w ostateczności miśka. Beemwu, to blokers z kompleksami i małym.. dystansem do poprzedzającego pojazdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....a co z drzewem? To powinno być tematem komentarzy, a nie stan zdrowia kretyna. On okazał się być zbytecznym obciążeniem dla matki ziemi, a drzewa utrzymują nas przy życiu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na trzech łysych oponach i jednej letniej" - wszystko się zgadza, bo aŁdi kierował ćwierćmózg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się Janusz przekonał jak się jeździ oszczędnie...jak się ma alusy dla szpanu i nie stać na opony to karma wraca ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opony, oponami. Jestem całkiem ciekawy kto z Was posiada wybitne umiejętnośći poruszania sie autem ( nawet nowym i z zimowymi oponami )na lodzie. Jezdzę 25 lat i busami i osobowymi autami....nie znalazłem takiego mądrego który dał by sobie rade wyjscia z poslizgu na lodzie a wiele widziałem.  Komentować to wszyscy potrafią a jak sie cos przydarzy to.... Dodam tylko,że jeszcze nie miałem wypadku w ciagu roku robię około 75000 km.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ałdi i wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taką ładną lipę spsuł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...