Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na zamojskim osiedlu Rataja wody mają w bród

Utworzony przez as, 3 czerwca 2009 r. o 08:26 Powrót do artykułu
Jestem zwykłym mieszkańcem Zamościa. Nieraz po tym osiedlu spacerowałem. Domy tam powstawały jak grzyby po deszczu (jak na dzikich polach). Rzeczywiście nikt tam wczesniej ulic nie wybudował, bo moze nie przypuszczał, że powstanie takie osiedle. Ale ostatnio wydano kilkanaście milionów złotych na przebudowę ulicy Granicznej oraz budowę kilku ulic przyległych. Są to srodki ogromne. W zadnej innej dzielnicy miasta tyle nie wydano. Były to środki (jak wiem z Internetu) UE i miejskie. Jest zrozumiałe,że każdy przed swoim domem chciałby mieć drogę z eleganckimi chodnikami, kanalizacją, oświetleniem i pozostałą infrastrukturą. Nie wiem ile to może kosztować (domyślam się, że jest co najmniej kilkadziesiąt tysięcy zł na jeden dom, jeżeli nie duzo więcej). Ja mieszkam w bloku, za chodniki i drogi wewnetrzne płacę w czynszu. To jest paradoks. Chciałbym, żeby władze miasta ważyły decyzje w tych sprawach. Bo pieniądze na te inwestycje idą też z moich podatków. Nie wydaję się mi też, żeby miasto było winne temu, że nie wszyscy mają przed swoimi domami wybudowanej na koszt miasta drogi (w tym w jakiejś cząstce na mój koszt). Chcę zauważyć, że w mieście są nie tylko takie potrzeby, niektóre bardziej priorytetowe. Pozdrawiam pana Redaktora artykułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jest powód do radości bo w Etiopii dzieci nawet do picia wody nie mają a wymienieni mają ją na ulicy. Czyli w Ameryce pieniądze leżą na ulicy a na Rataja woda...Też dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osiedle Rataja jest osiedlem na które poszly ogromne pieniądze na budowę kanalizacji sanitarnej, deszczowej i drogi. Dzialki na których były bagna i zawsze stała woda kupowali za grosze i nie pytali miasta o drogi. Widziały gały co brały. W Zamościu są starsze osiedla gdzie trzeba inwestować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...