Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nago biegał po zamojskim magistracie

Utworzony przez Twoja Stara, 27 kwietnia 2009 r. o 14:01 Powrót do artykułu
Tato wracaj na kwadrat, już znalazłam pieczarki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktory deb*** jako pierwszy napisze ze to musial byc zwolennik PO ewentualnie PiS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciał zaprezentować swoją sylwetkę pewnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przekaz jest jasny. Taka jest naga prawda o Zamościu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale historia! Nudysta. Urzędnicy musieli być zaskoczeni. Taka odmiana od szarego życia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wiedziałem, że coś jest nie tak". Brawo za szybką reakcję. Inni pewnie tego nie wiedzieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha czy to nie był aby Palikot ????!!!!! A jeśli nie to pewnie jakiś wielbiciel posła, a już raczej na pewno ktoś z zamojskiej młodzieżówki platfusów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYM razem POlikot ostro przesadził. SPOżył kilka małpek za dużo i oto skutki. Zastanawia mnie tylko dlaczego wybrał Zamość a nie jego rodzinny BIłgoraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYM razem POlikot ostro przesadził. SPOżył kilka małpek za dużo i oto skutki. Zastanawia mnie tylko dlaczego wybrał Zamość a nie jego rodzinny BIłgoraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlasnie otrzymalem potwierdzona wiadomosc z zrodel zblioznych do magistratu ze osobnik ten mial wyciete obie nerki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedys mowili, ze sa to dzialania sil wrogich socjalizmowi - teraz mowia, ze to chory psychicznie. Kiedys ludzie podziwiali - teraz wspolczuja. Wadza widac ma sie nadal doskonale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurdę to była jakaś spontaniczna akcja. Może trzeba zrobić taki zlot golasów w Ratuszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do urzędu bez gaci! To jest dopiero coś! Szacunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, to był ON, Palikot. !!!!!!! Wiedziałem, że coś nowego wymyśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z gołym tyłkiem na naszego Prezydenta ? Popieram całym sercem !! Wypiąć tyłki !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...